Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
575
Cevap
9
Favori
88.798
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    721 Mesaj

Black Friday alışveriş çılgınlığı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hız kesmeden devam ediyor. Çeşitli isimler altında kampanyalar düzenleyen firmalar, birçok üründe ciddi fiyat indirimine gidiyor. Öyle ki perakende zinciri Migros, ilerleyen günlerde resmi satış fiyatının 1299 TL atına iPhone 11 satacak.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S11e tasarımı ortaya çıktı

iPhone 11 Migros'da %18 indirimle satışa sunuluyor!

Migros, "Müthiş Cuma" kampanyası adı altında Apple Türkiye garantili iPhone 11 (64 GB) satışı gerçekleştirecek. Yarından itibaren başlayacak kampanya, tüm Türkiye'deki 5M Migros mağazalarında geçerli olacak.

Farklı renk opsionlarıyla satışa çıkacak iPhone 11 modelleri, iki yıllık sınırlı Apple Türkiye garantisi kapsamında yer alıyor. Kampanya dahilindeki telefonların depolama kapasitesi ise 64 GB. 

Tavsiye edilen resmi satış fiyatı 7299 TL olan iPhone 11'in 64 GB depolama kapasiteli sürümünü, bazı internet kanallarından 6999 TL'ye alabilmek mümkün. Ancak Migros'un yeni kampanyası ile birlikte Apple Türkiye garantili iPhone 11 (64 GB), Türkiye'de şimdiye kadarki en iyi fiyatlandırmaya sahip olacak. 

Stoklarla sınırlı sayıda kampanya, 26 Kasım Salı günü başlayıp, 29 Kasım Cuma günü sona erecek. Bu noktada yarından itibaren 5999 TL'den satışa sunulacak iPhone 11 için cüzdanları şimdiden hazırlamakta fayda var.

iPhone 11 özellikleri

• Ekran: 6.1 inç boyutunda 1792 x 828 (HD) çözünürlüklü IPS LCD ekran

• Boyut ve ağırlık: 150.9 x 75.7 x 8.3 mm ~ 194g

• Yonga: Apple A13 Bionic

• RAM: 3 GB

• Depolama kapasitesi: 64/128/256 GB

• Arka kamera: 12 (f/1.8) geniş + 12 MP (f/2.4) ultra geniş açı kamera

• Ön kamera: 12 MP (f/2.2) 

• Batarya: 3110 mAh (18W hızlı şarj destekli)

• İşletim sistemi: iOS 13

• Bağlantı seçenekleri: Lightning, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, NFC, 4G VoLTE

• Diğer özellikler: Face ID, stereo hoparlör, IP68 (2 metre derinliğe kadar 30 dakika boyunca suya dayanıklılık)

• Renk seçenekleri: Beyaz, siyah, yeşil, sarı, mor, kırmızı

Kaynak:

|
    |
  • Kime ne yahu ? Insanlari kendi tercihleri ile rahat birakin . Kimse size niye almiyorsunuz demiyorsa siz de almayi dusunenlere akil vermeyin

Her baslikta ayni tipler , size ne yahu ?

Ya bırakın Allah aşkına, Note 10'un 8000'e satıldığı bir yerde iPhone 11 6000 TL'ya oldukça uygundur... Dünyanın en yüksek performansına sahip, en geniş (surround) ses veren dengeli stereo hoparlörlerinin bulunduğu cihazdan bahsediyorsunuz... Selfie dahil tüm kameraları ile aynı anda, evet AYNI ANDA 4K60FPS, hepsi kusursuz sabitlemeli video çekiyor. Daha hiçbir rakibi tek kameradan fazlasıyla 4K60FPS video çekme özelliğine sahip bile değil... Xiaomi Mi 5S sahibiyim, işimi gördüğü için değişmiyorum, yine Xiaomi alacağım, Mi 10'un çıkmasını bekliyorum çünkü iOS sistemi telefonun romuyla ve APK'larıyla oynamayı çok seven şahsıma uygun değil ama iPhone 11 birçok açıdan çok iyi bir telefondur nokta! He, "Ekran Full HD değil" diye ağlayacak olanlar da gitsin istediği Full HD LCD telefonla iPhone XR'nin veya 11'in ekranını bi yan yana karşılaştırsın. Diğer LCD'ler iPhone'un LCD ekranının yanına bile yaklaşamazlar! Burada kedi ile ciğer hikayesini de okutturmayın bana!

Arkadaşlar bu yazdığımı editleyin.Yukarıda görünsün

bulunduğum ilçede ki migrosları aradım. 5m migrosa gittim yarın ellerinde stok olmadığını söyledi. müşteri hizmetlerini aradım yarın stok geleceği şubeleri söyledi. şubeleri arayıp sorduğumda yarın gelemeceğini söylediler. müşteri hizmetlerinin yarın stok olacağını söylediğimde o zaman ayırtmışlar dedi.

Kısacası ürün müşterilere ulaşmadan ayırtılmış. Boş yere yorulup şube şube gezmeyin.

Ayrıca herkesten ricam şikayet kaydı oluşturun. Beni sinirlendiren kısmı alıp almamam değil. benden başkası alacak arkadaşlar güle güle kullansın.

ama insanları aptal yerine koyup hiç gelmeyecek vs demeyin. az stok gelecek erken gelirseniz alın deyin. insanlarıda böyle cahil bilgisiz ne dersek yürür mantığıyle konuşmayın.

Son yirmi yılda 40’tan fazla ülkede bulundum. Örneğin Gana, Nijerya, Türkmenistan, Moldova, Libya, Mısır, Nepal, Fas, Endonezya, Kırgızistan’da da manzara aynı böyle. Aylık 100-150 dolar gelirle adeta kölelik koşullarında yaşıyorlar ama hepsinin ellerinde 700-1000 dolarlık iPhone’lar var. O ülkeler de zengin o zaman?

Küçük karanlık kutundan çıkıp biraz dünyayı görmeli, toplumları gözlemlemelisin bence. Bir yere gitmene de gerek yok, evrensel dil İngilizce ile dünyayı okuman, takip etmen yeterli. İnsanların kullandığı telefon, tablet veya araba, refah düzeyi hakkında, sosyo-kültürel durum hakkında bir gösterge değildir. Hatta genellikle tam tersi, sosyo-kültürel seviye ne kadar düşükse teknolojik oyuncaklara ilgi o kadar yüksek oluyor.

Bu insanlar zaten medeni ülkelere kıyasla, genel refah düzeyi anlamında çok kötü koşullarda yaşıyorlar. Kişi başı gelir, haftalık calışma saatleri, yıllık izin günleri, iş yasası, sosyal haklar, emeklilik sistemi, dolaylı vergiler, hukuk, demokrasi, insan hakları, kadın hakları, hayvan hakları, basın-ifade özgürlüğü, yeşil alan sayısı, şehir planlama, empati, hoşgörü, ticaret ahlakı, şeffaf yönetim, hesap verme vb. her alanda. Dolayısıyla medeni ülkelerdeki yaşıtlarıyla fırsat eşitliği, denklik yakalayabildikleri tek alan iPhone almak. Istakoz yese, helikopter kiralasa, gece kulübü kapatsa absürt olur. Ama gelirinin 5 katı da olsa iPhone aldığında absürt olmuyor. Çünkü bu cihazlar tüm dünyada günlük hayatın bir parçası zaten. Mutlu olabildiği, kendini tatmin edebildiği tek alan bu zaten. Eğlenemiyor, yiyip içemiyor, dünyayı gezemiyor, macera yaşayamıyor, hobi edinemiyor, yeni keşifler yapamıyor, ufkunu genişletemiyor. Bir tek iPhone alıyor işte, bırak alsın? Sen de al?

Ortalama medeni ülke vatandaşı: Yurtdışını gezer görür, yamaç paraşütü yapar, gurme seviyesinde lezzetleri tadar, drone uçurur, birkaç dalda spor yapar, tiyatroya gider, kamp yapar, iyi müzikler dinler, fotoğraf çeker, kulüplere üye olur, yardım amaçlı fon toplar, hobilerine vakit ve para ayırır, partilere gider, yaşıtlarıyla medeni ilişkiler kurar, yer içer, düşünür sorgular, verdiği verginin hesabını sorar, hayatı doya doya yaşar ve 1000 dolara iPhone alır.

Üçüncü dünya vatandaşı: Çekirdek çitler, kara çay içer, TV’de zeka seviyesine uygun diziler izler, en fazla kahveye kadar gidip okey oynar ve 1000 dolarlık iPhone'u korkunç vergilerle 1600 dolara alır.

20 senedir aynı masalları anlatıp duruyorsunuz. iPhone üzerinden, araba satışları üzerinden, yeme-içme mekanları, AVM kalabalıkları üzerinden edebiyat yapıyorsunuz. Çünkü vizyon yok, görgü yok, sorgulama yok. Hep biat hep biat. 2000'lere kadar bu ülkede beden gücüyle çalışanlar bile 2500-3000 motor benzinli araç kullanırdı, orta direkte bile kalite algısı vardı. Artık toplum tamamen Hint fakiri gibi oldu (saray zümresi hariç). İnsanlar telefonda mecburiyetten Şayomi, Meysu, Orro, Menüs gibi dip markalara yöneliyor, rezil marketlerden kökeni şaibeli gıdalar alıp, tüplü arabalarıyla TOFAŞK yaşıyor. Peşaver, Rajistan fakirlerine döndük. Hala iPhone edebiyatı...

biraz gerçeki olmak lazım. her türlü pahalı. parayı telefona gömmek gereksiz.
    2000 liraya mis gibi note 8 pro var. her işini görür. kamerası güzel.
    Keza aynı şekilde 1500-2500 arası çok çok iyi telefonlar var.

• Binbaşı
    1587 Mesaj
    Yinede bence özelliklerine göre pahalı bir telefon, max 4000TL etmesi gerekir gibi. Tabi sevenip beğeneni var illaki her malın vardır. Alanlara hayırlı olsun.
  • Yüzbaşı
    757 Mesaj
    Hani çok satıyordu, elde kalınca fiyatını düşürüyorlar. Bence de ederi en fazla 4000 TL'dir.
  • Yüzbaşı
    649 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Yinede bence özelliklerine göre pahalı bir telefon, max 4000TL etmesi gerekir gibi. Tabi sevenip beğeneni var illaki her malın vardır. Alanlara hayırlı olsun.
    Hocam zaten telefon 699$ yani 4.010 TL. (ABD'de vergiler dahil fiyat)
    geri kalan devletimize yaptığımız bi güzellik.

Yani ürüne biçtiğin fiyat çok doğru.

Megane 2015 GT-Line 1.6 cvt || Sony SBH50 ||
    Toshiba EXII 32 GB 3.0 USB || WD My Cloud 2 TB ||
    Samsung Galaxy Watch || Kaliteli Hosting Arıyorsanız Tıklayın.. ||
  • Yüzbaşı
    655 Mesaj

Fjdhdhdhdhdh

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    fotifoti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj

Eğer vergisiz eyaletlerden alıyorsanız o geçerli öbür türlü 740 dolar ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Prens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kara cuma 'nin kötü anlami yok ki. Efsane cuma de kara cuma de ne fark eder. Siyah islamda kötülügü temsil etmiyor ki
  • Yüzbaşı
    879 Mesaj
    Bütün yorumlarda telefona gömmüşler artık kasten mi bilemiyorum

ama millet bu telefonu 6.000 alır, 700-800 karını koyar geri satar

ben stoklarının anında biteceği kanaatindeyim

hiç iphone kullanmadım, (para verip) kullanmayacağım !

• Teğmen
    120 Mesaj
    5m mağazalarda bile 1-2 stok var ilk gelen alır taktiği yapacaklar kaynak çok sağlam. Niye yok diye kavga çıkaranlar olacak kesin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj
    Çentik tarlası HD ekran 200gr 3.100 batarya 6bin liraya alınca sevinmemiz gerekiyormu acaba?
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    İzdiham olabilir.
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj
    adamlar şükran gününü indirimle kutluyor
    bizimkiler hayırlı cuma diye üstüne para istiyor bunun neresinde hayır var
    şükran gününe evet
    hayırlı cumaya hayır

ürüne gelirsek stok sayısı anca 2
    |
    |

quote:

Bu alışveriş gününe tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedilmiştir. O günde, Philadelphia'da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar nedeniyle bu isim verilmiştir.

Kimsenin senin dinine de kutsal gününe de laf ettiği yok. Durduk yerde mağdur olmayı bırakın.
    2000 liraya mis gibi note 8 pro var. her işini görür. kamerası güzel.
    Keza aynı şekilde 1500-2500 arası çok çok iyi telefonlar var.
  • Yarbay
    2502 Mesaj
    İyiymiş fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam 2000'e güzel note 8 göster de ben de alayım bulamıyorum

|
    |
    Fenomenon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj

Redmi note 8 pro arkadaş xiaomi başa yazmamış malesef

|
    |
    hashus0142 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.