Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radko

Migros ismini mi duyurmaya çalışıyor 😂👏
    migrosu ayakkabıcı sanıyordum ama telefoncuymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

'Çok kolay aldık nasıl alamadınız de mi aşkım'

Bunun aşkına ALLAH sabır versin.

Alıntıları Göster
    İroni yapılmış gibi orada personellere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bi görüntü izledim insanlar birbirini ezer derece bu telefonu almaya migrosa gitmiş Türk insanında araba telefon = lüks algısı ne zaman biticek acaba? Size yemin ederim bu telefonu almaya gidenlerin yatak odasına girin yatağa çok dandiktir tvsine bakın belkide tüplüdür ama dışarıya görüntüsü çok lükstür yazık ne diyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Konuşmanın anlamı yok cihazlar bitti ama bilgin olsun, yıl sonuna dek money bonus ile 1000/100 indirim oluyor. En fazla 300₺ oluyor.

https://www.money.com.tr/Kampanyalar/kampanya-detay/424

@carlitos
    Ve bu indirim ister ayrı ayrı ister birlikte kullanılıyor. 1000/100, 2000/200, 3000+/300 şeklinde.

Tecrübe edildi bunlar, selamlar.
    Bu kampanyayı bilmiyordum o zaman moneybonus çıkarmak lazım sürekli Migros kampanya yapıyor zaten
    Garanti bankasından kredi kartı olarak mı başvurusu yapılıyor

Şu durumda bu cihazlar personel ve ekürilerinde bence 5700₺ye yedirmezler doğru muyum? 🙄

• Kara cuma diye İslam'a laf ediyorsunuz milleti kandiriyonuz... Devlet el atmalı artık. Müslümanlara yapılan saldırıdır bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • firsatavcisi F kullanıcısına yanıt
    Anca arkadan alır bunlar

• Bazı apple cılar bu fiyatı görünce üzülmüşlerdir.Apple pahalı ve ulaşılmaz olsun ki kapitalizmin köleleri mutlu olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Bcnanananan

Kara cuma diye İslam'a laf ediyorsunuz milleti kandiriyonuz... Devlet el atmalı artık. Müslümanlara yapılan saldırıdır bu.
    Ne alakası var senin cumanla bunun? Alışverişte yıllar önce insanlar birbirini ezmiş adı öyle kalmış.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    bim a101 bunu her hafta yapıyor kimse de helal olsun demiyor. bimden 150-200 liraya çıktığımız market alışverişini migros bize 300-400 liraya çıkartmasın öncelikle ona helal derim. migrosa ip11 almak için gidenler bakacak telefon bitmiş, e gitmişken 50-100 liralık birşey alacak. migros kat kat karını edecek bu işten. şu marketlerin pazarlama taktiğini artık bir öğrenin. aynı teslanın camı kırıldı diye milyarlarca dolarlık reklamı bedava getirmesi gibi. migros ürünleri bim a101 gibi düşük kar ile satsın 52 hafta isterse adına morcivert cuma desin. helal olsun diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

https://vimeo.com/375596884
    Şöyle bir video gördüm ekşide. Millet kafayı sıyırmış.
    Bu ne be? Ne rezil, utanmaz insanlar var. İğğğrenç

• Bcnanananan B kullanıcısına yanıt
    daha dün üye olmuşsun trollük yapma. hangi teşkilatın adamı isen. siyaseti soktuğunuz yeter yahu şu foruma.

• Sabah 8de sıraya girdim önümde 6 kişi vardı 8 tane cihaz geldi hepside siyah renkti
    Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

Sabah 8de sıraya girdim önümde 6 kişi vardı 8 tane cihaz geldi hepside siyah renkti
    Tebrikler

• Bende Paşabahçe derdindeyim. Bi alayım paylaşıcam. İphone 11 ile hiç işim olmaz.

• Bu millete akıl fikir lazım...İlk öncelik bu olmalı cidden...Çok ciddi mesele bu

1200 tl için (ki satacak muhtemelen, onada 300-500 tl kar de) sabahtan sıraya girip rezil kepaze oluyorlar

Hadi satmasa kullanacak desen, altı üstü bir telefon ve 6000 tl para sayıyorlar...Akıl alacak iş değil
  • Kazall kullanıcısına yanıt
    Müdürler tanıdıklarına zaten ayırmıştır.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.