Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5milyon usd mi verdiler yani reklama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Personelden fırsat kaldığını düşünmüyorum 5699TL'ye İphone 11 aldılar. Böyle bir üründe ayırma zaten olmaz,3 tane cihaz yollamışlar koca 5m e, kepenk daha açılırken kasadan geçirme imkanları var. Kendi aralarında bile rekabwt olmuştur hatta. Satsan 1300tl kar.
    Aynen öyle, ayırıp stoktan düşme olayı yok kasadan geçmedikçe onu sayım olmadıkça stoktan düşemezsin. Personel ya uzun çöp kısa çöp çekmiştir ya da kavga etmişlerdir. TWD dünyası gibi bir gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firsatavcisi

Ülkenin hali.! işte bu insancıklarla beraber yaşıyoruz.. güya doğruyuz, çalışkanız..

• İnternette biraz baktım en yakın mor renkli olanı 6799 a veriyorlar, tredyol'da 7000. Özetle güzel fiyat ama kaç kişi alabilecek bir de ona bakmak lazım. Migros 6000 TL ye güzel reklamını yapmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: av_erkam89

Ülkenin hali.! işte bu insancıklarla beraber yaşıyoruz.. güya doğruyuz, çalışkanız..

Alıntıları Göster
    'Çok kolay aldık nasıl alamadınız de mi aşkım'

Bunun aşkına ALLAH sabır versin.
  • Saiki kullanıcısına yanıt
    Şu mesajından anlaşılıyor ki cahil sensin.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Rahmetli anneannemin bir lafı vardı;

"B.k yuvarlanmış topağını bulmuş"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu yüzden burada sıcak fırsatlar paylaşılmamalı. bu arada kriz mriz yokmuş. sadece gelir dağılımında adalet yok.
  • Ne istiyorsunuz şu migros çalışanlarından

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orta sinif marka bir cihazin 3-4bin oldugunu var sayarsak bu fiyata bu telefon icin boyle bir aksiyon normal.Al sat yapacaklar,telefoncular,yeni telefon icin aylarca para biriktirenler,maasini harcayacak sosyal hayati olmayanlar,bugun icin sagdan soldan borç alanlar ve migrostaki iphonelarin stok sayisi yani hesap ortada birakinda aksiyon olsun.

edit:kim ne derse desin isi gucu birakip ugrasacak olsam bende bir turlu ayirtirdim ve aksam olmadan satardim en mantikli hareket budur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 26 Kasım 2019; 13:13:1 >
  • Bunun böyle olacagı belliydi, neden şaşırdınızki?
    Asıl önemli olan bu telefonun çok rahat bir şekilde 6bin tl ye satılabileceği...

• iphone kullanıyorum diyebilmek ve hava atabilmek için bu kadar rezilliğe katlanmak öyle mi?

bu fiyata daha iyi onlarca model var, ama mesele cihaz kalitesi değil,

mesele içindeki eziklik duygusunu sahip olduğu 5-6 bin liralık telefon ile kapatabilmek
  • Konuşmanın anlamı yok cihazlar bitti ama bilgin olsun, yıl sonuna dek money bonus ile 1000/100 indirim oluyor. En fazla 300₺ oluyor.

https://www.money.com.tr/Kampanyalar/kampanya-detay/424

@carlitos
    Ve bu indirim ister ayrı ayrı ister birlikte kullanılıyor. 1000/100, 2000/200, 3000+/300 şeklinde.

Tecrübe edildi bunlar, selamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel pr çalışması

• quote:

Orijinalden alıntı: Vefa1453

bu yüzden burada sıcak fırsatlar paylaşılmamalı. bu arada kriz mriz yokmuş. sadece gelir dağılımında adalet yok.
    Zaten gelir dağılımında dengesizlik başlı başına kriz sebebi.

• mumy002 kullanıcısına yanıt
    Cahil olmak bursa çocuğu olmaktan iyidir
  • BLADEEEE kullanıcısına yanıt
    Tabi ki oyle degil. Iphone lehinde konusmalar icin de ayni elestirim gecerli . Hadi cihazin artisi eksisi yine bir derece, konusulur

Ama su "buna bu kadar para verilir mi.." turevi cumleler cok anlamsiz . Insanlarin kendi parasi kendi akli ve tercihi .. kimseyi alakadar etmez

Yani villa da var site de , mercedes de var honda da .. her ev bir dam alti, her araba ayagi yerden kesiyor , ona bakarsan her insanin her tercihinin ikamesi var

Onemli olan sicak firsatlar basliginin mantiginin farkina varmak, bu da fiyat paylasimidir , iphone ovmek, android yermek filan da degil elbette , ben taraflilik yapmiyorum ..insanlarin tercihlerine ait gelip mesaj yazmis olmak icin yazan herkese lafim ..

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    katılıyorum. bizim ülke insanımıza göre iphone'u varsa tamam zengin demektir :)

ama sorsan kültürel faaliyete para veremez,hobilerine bütçe ayıramaz, adam gibi tatilini yapamaz ama iphone'u var ya zengin sayar kendini.

çevremde çok var bunlardan. adam asgari ücretten hallice maaş alıyor elinde iphone'u var diye zengin hissediyor :)

aynı bu konudakilerin iphone alanları gördükçe ülkeyi zengin zannetmesi gibi.
  • forumun 2. elinde göremedim hala...

• quote:

Orijinalden alıntı: maglorvardamir

Arkadaşlar ben telefonu alabilen şanslı azınlıktaydım gördüğüm kadarıyla forumda başka alabilen yok, telefonu aldığımdan daha mutlu olmamı sağlayan şey donanımhaber sıcak fırsatlar ailesi olarak eğer bu indirimi boş geçseydik çakal esnaf takımı ve al satçılara karşı son kalemizi kaybedebilirdik malum letgo sahibinden ölücüleri bu dönemde inanılmaz bir atakta ben şahsım adına forumun gururunu koruduğum için inanılmaz mutluyum, kanıt gelsin yalanını seveyimciler için;

Öncelikle ben cihazı manisa 5m’li migrostan satın aldım stok sadece 2 adetti benden önce bir telefoncu arkadaş 4.30’da gelmiş ben 6.30 civarı migrosun önündeydim. Yere oturup bir süre kpss çalıştıktan sonra insanlar akın etmeye başladı 7 gibi 4-5 kişiydik ilk 5 kişi efendiydi çok hepsi için teker teker üzüldüm ama sıcak fırsatı kaybedemezdim. İlk 5’den sonra gelenler telefoncular ve avam tabakaydı işte içeri ilk giren alır ne sırasıymış gibi diyalog kastılar. Bu süre zarfında ben şahsım klinik psikolog olduğum için durum değerlendirmesi yaptım dövebileceğim tiplere atar gider yaparak tehlikeyi savuşturdum bir kaç ayı boğan esnafıda abi benden duymus olma bir kaç km ötede ki avmde renkli olanlar satılcakmış hem talep az hem stok çok ama ben babama siyah alcam dedim vallah mı yeğenim diyip oraya doğru yol aldılar böylece izdiham yaratıp ayılık yapabilecek 4-5 kişiye tek atmış oldum hem meslek gereği hemde karahanlının dediği gibi ‘kurtlukta düşeni yemek kanundur’ maddesi uyarınca işlemi yaptıktan sonra kapılar açıldı önümdekinin hakkını yemeden hızlı adımlarla gittim ama görevliye heycan gereği telefonu ver diye bağırmışım kusura bakmasın o anlık gerilimle oldu adam üzerime faturayı attı kaçtı resmen. Sonrasında ben kasaya gittim ödeme yaptım bu sürede 7-8 kişi 6200 olur mu 6300 olur mu diye yardırdılar ama satmadım cihazı inşallah 5 sene kullanmayı hedefliyorum.2024 black fridayine kadar the sıcak fırsatlar remembers diyor ve saygılarımı sunuyorum.
    Aldıysan helal olsun ama fatura yok ortada önceden almadığın ne meçhul 😐

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.