Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yani bu kuyruktakiler arasında 2000-3000tl arasında maaş alan yada işsiz yok geçim derdi yaşayan yok. hepsinin tuzu kuru bmw mersedesli tipler mi?

• Antalya özelinde konuşuyorum. 5M Konyaaltı ya da Kipa AVM herkesin bildiği ayakaltı yerlerdir. bu tür elektronik ürünlerinin olduğu kampanyalarda bunların yerine, Uncalı 2M Migros'a bakmayı deneyin. Hem kalburüstü bir muhit olması, hem de yüksek gelirli müşteri potansiyelinin çokluğundan dolayı adı 2M olsa da, 5M gibi potansiyelli çalışır. Ben yıl sonu yapılan ciddi elektronik kampanyalarında ihtiyaçlarımı genellikle bu mağazadan karşılarım.

Sabah itibariyle 2 adet ürün mevcuttu bu mağazada ve açılma saatine yakın kimseler yoktu önünde. Ama kalmamıştır bu saate elbette.
  • radko kullanıcısına yanıt
    sigara içenler yılda en az 2500tl zehire para veriyor, 1000tl indirim gördümmü yardırıyor. bu ironiyi anlamıyorum.

• RAM’e laf atan cahiller 1GB RAM’li iphone 5S ile pubg mobile atanı gördüm. iphone 5S zamanı çıkan 2-3GB RAM’li androidlerde pubg gibi bir oyun oynanıyor mu araştırın bakalım merak ettim.

Neden pubg örneği verdim? sizin seviyenize inebilmek için...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    cepten çıkan 6000tlye üzülmüyorda 1200tlye seviniyor. olaya bak. bu bakış açısındaki insanlara gel politika anlat anlatabilirsen adam herşeyi tersten görüyor.
  • Konya'da alabilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanlar yavaş yavaş satmaya başlamış. Hem de piyasa fiyatından daha pahalıya 😂

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-kutusu-acilmamis-iphone-11-761533558/detay

• mytra kullanıcısına yanıt
    Aynen Ablam orada oturuyor.Bir kere girmiştim.Çok sakin oluyor be her şey vardı küçük olmasına rağmen.Hala varsa bir ablama söyleyeyim alsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Bu millete akıl fikir lazım...İlk öncelik bu olmalı cidden...Çok ciddi mesele bu

1200 tl için (ki satacak muhtemelen, onada 300-500 tl kar de) sabahtan sıraya girip rezil kepaze oluyorlar

Hadi satmasa kullanacak desen, altı üstü bir telefon ve 6000 tl para sayıyorlar...Akıl alacak iş değil
    Böyle insanlarda beyin olmadığı için ondan beynini kullanamadığı için düşünemiyor düşünmeden indirim gördüğü an atlıyor . Bu telefonu alabilecek kesim bellidir ülkemizin durumu da bellidir ama sonuç ortada düşünmeden atlamaya devam ediyorlar . Bankaların kucağına oturup sonra param kalmadı açım diye boşuna ağlamasınlar böyleleri sonuna kadar hak ediyor . Durumu iyi olup böyle sıralara girecek , videodaki gibi mağazada kepenkler bile tam açılmadan koşup almaya çalışacak insan yoktur . Ülkemiz boşuna kötü halde değil bu çoğunluğun beyinsizlerin oluşturduğu toplumda ülke gene öyle böyle berbat şekilde bile olsa devam edebilmesi bile iyi bir şey . Ama sonumuz yaklaşıyor bu düzen değişecek gibi durmuyor yeni nesil de çok kötü aklı başında yetiştirilmiyorlar .

• test mesajı

• quote:

Orijinalden alıntı: ArıKovanınaDalanAyı

Alanlar yavaş yavaş satmaya başlamış. Hem de piyasa fiyatından daha pahalıya 😂

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-kutusu-acilmamis-iphone-11-761533558/detay
    Beyinsiz işte bu şahıs açık ve net . 7300 tüm teknoloji marketleri varken bundan alacak bir tane bile insan yok . Ülkemizde böyle insanlar ölse temizlense çok büyük yükten kurtulur refaha doğru gideriz .

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Beyinsiz işte bu şahıs açık ve net . 7300 tüm teknoloji marketleri varken bundan alacak bir tane bile insan yok . Ülkemizde böyle insanlar ölse temizlense çok büyük yükten kurtulur refaha doğru gideriz .

Alıntıları Göster
    Beyinsiz bu adam migros fişinide koymuş.

• quote:

Alanlar yavaş yavaş satmaya başlamış. Hem de piyasa fiyatından daha pahalıya 😂

Ne dedik Bunlar Satmak için aldılar.Ben yarın ilanlar başlar demiştim ama Bugünden başladılar..
    Birde Fişini koymuş Tam Süzme Salak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 Lira fazla olsa kimse alamayacaktı
  • quote:

Tebrikler

Alıntıları Göster
    Personel miydin saat 9:49da açılış 9 bile olsa fatura 10dk geçer demekki açılış 10 ve önceden satış yapılmış gibi 😐🙄

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Bende Paşabahçe derdindeyim. Bi alayım paylaşıcam. İphone 11 ile hiç işim olmaz.
    O nasıl bir kampanyadır bari onu alalım 😊

• Lene kullanıcısına yanıt
    Milletin hakkıyla oynuyorlar.

• Mor iphone 11 kapali kutu migros fişli 6300 tl alinir istanbul elden teklifler pm
    300 tl kar temiz para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 26 Kasım 2019; 15:1:46 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.