Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Aynen Ablam orada oturuyor.Bir kere girmiştim.Çok sakin oluyor be her şey vardı küçük olmasına rağmen.Hala varsa bir ablama söyleyeyim alsın
    Ablanı yorma boşa orada zaten stok yoktur gelmemiştir sadece 5mlere geldiğini okumalıydın 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    paşabahçelerde %40 var hocam. Delist bir ürün var takip ettiğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytra

Antalya özelinde konuşuyorum. 5M Konyaaltı ya da Kipa AVM herkesin bildiği ayakaltı yerlerdir. bu tür elektronik ürünlerinin olduğu kampanyalarda bunların yerine, Uncalı 2M Migros'a bakmayı deneyin. Hem kalburüstü bir muhit olması, hem de yüksek gelirli müşteri potansiyelinin çokluğundan dolayı adı 2M olsa da, 5M gibi potansiyelli çalışır. Ben yıl sonu yapılan ciddi elektronik kampanyalarında ihtiyaçlarımı genellikle bu mağazadan karşılarım.

Sabah itibariyle 2 adet ürün mevcuttu bu mağazada ve açılma saatine yakın kimseler yoktu önünde. Ama kalmamıştır bu saate elbette.
    Stok geldiğinden emin misin 2 adet kaynağı nerden sadece 5mlere gönderilmiş ki orda olsaydı emin ol geceden izdiham olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Şu her konuya dalıp din iman muhabbeti yapanlardan nefret ediyorum...
    Bunlarin bi de her konuya dalip "ehonomi cok eyi yigenim" yazan versiyonu var .. ikisi de baydi ..
  • Çılgınlık

• quote:

Orijinalden alıntı: ArıKovanınaDalanAyı

Alanlar yavaş yavaş satmaya başlamış. Hem de piyasa fiyatından daha pahalıya 😂

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-kutusu-acilmamis-iphone-11-761533558/detay
    Manisalilar üzülsün forumda demişti birisi Manisa’da sıra bile olmaz diye bu da o şanslılardan ama zeki(ye) 😂😛

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Çekirdek, çay, kahvede okey oynamak gibi şeylerle üçüncü dünya ülkesi vatandaşlığını nasıl bağdaştırabiliyorsunuz? Aşağılık kompleksinizi yenin. Eleştirinizi kendinizi ve ülkenizin kültürel değerlerini alakasız argümanlarla aşağılamadan da yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

paşabahçelerde %40 var hocam. Delist bir ürün var takip ettiğim.
    Tüm ürünlerinde mi bunu sürekli yapmıyor mu neresi sıcak bunun 🙄

• Beğenilmedi ya kamerasıda kötü satarsınız ucuza almayın bence. Yine sizin insafınıza kalmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Burasi sosyal sorumluluk ve insanlara akil verme basligi mi , bunlardan bize ne birader

• Wjéasz kullanıcısına yanıt
    Bir sey demeyip insanlari tercihleri ile rahat birakmak iyi bir adim olabilir

• Delist ürünü paylaşırsanız biz de bir bakalım ;)

• Bu firmayı sevmem, piyasanın baya üstünde fiyata ürünler satar, standart peynir, domates vs. Ama ilk defa indirim yapıyorum diyipte hakkaten indirim yapan bir firma gördüm ülkemizde. Baya şaşkınım şuan. Ha alacak durumdamıyız, değiliz ama, gerçekten indirim yapılmış olması baya takdire şayan bi hareket. Umarım örnek olurda gerçekten indirim yapar diğer firmalarda. Şahsen alıcak olsam, kaçırmazdım.

• Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Boyleyse eger sen yapmazsin olur biter , kimin yaptigi otekini ne ilgilendirir , bunu yazarken ben de izlerken garipsiyorum ama konuyu sicak firsatlar mecrasindan cikarip insanlarin davranis analizlerine vardirmiyorum

Ne zaman vazgececeksiniz baskalarinin davranislariyla ilgili ahkam kesmekten

• migros'tan 6000 TL'ye iPhone 11 alıp almamak kişisel tercihtir ama bir insanın cebindeki 1.5 TL ile pazara gidemediği için intihar etmesi toplumsal bir sorundur.

Ne zaman ki harcayana değil, intihar edene ve sebeplerine bakarız, belki o zaman düzelmeye başlar bazı şeyler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArıKovanınaDalanAyı

Alanlar yavaş yavaş satmaya başlamış. Hem de piyasa fiyatından daha pahalıya 😂

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-kutusu-acilmamis-iphone-11-761533558/detay
    Manisa Salihli 3M Migros'tan alınmış. Neden sadece 5M'lere gelecek dendi acaba?
  • bluerdem kullanıcısına yanıt
    ya ne alakası var millet intihr etmesin diye başında mı bekliycez? ne yapıyor diye

internet gizli gizli ne boklar karıştırıyorlar haberin vardır sanırım

artık 90 larda yaşamıyoruz

5-6 yaşındaki çocuklar dalga geçip akıl veriyor büyüklerine

nedeni de internet
  • izdiham olmuş bu ne böyle be , bir iphone için
  • Videoda ki kel 2 Dayi aldimi acaba.keyifle izliyorum goruntuleri :)

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKizil -- 26 Kasım 2019; 15:44:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Stok geldiğinden emin misin 2 adet kaynağı nerden sadece 5mlere gönderilmiş ki orda olsaydı emin ol geceden izdiham olurdu

Alıntıları Göster
    müsaade et, bir migros ana konu müdavimi olarak yaşadığım yeri de bileyim. yok öyle sadece 5m olanlara dağıtıldı falan. elektronik reyonu olan lara 3m de niye stok vardı öyleyse? Çıkıp tanıdığınız bir mağazada bölgesel stok sorgulatsaydınız, alanya'ya kadar nerede kaç adet var, öğrenebilirdiniz.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.