Şimdi Ara

MERT HOCA İLE GİDEN VAR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
21.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mert hoca ile temel atıp üzerine orta düzey bir soru bankası onun üstüne de eyüp-b ile tekrar ve üst düzey soru bankası + ayt için ekstradan apotemi fasikülleri düşünüyorum . sizce nasıl ?

• Aksamak öğrenirsin ötesi olur mu sanmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sene tyt için 70 günlük daha detaylı bir kitap ve video serisi hazırlamış. son testleri kaliteli geldi gözüme. örneğin fonksiyonlar 4 gün.

• hedef ea'da derece hocam. aslında kaf serisi almayı düşünüyorduk ancak saatlerce o eski tarz konu anlatıma vakit harcamak ve ezber yapmak istemedik. onun yerine daha az konu videosu izleyip bol soru çözmek daha mantıklı geldi.

• Project Cupertino kullanıcısına yanıt

Atölye mat+ eyüpb+ biyikli mat

Bunlarla rahat 35 yaparsin tyt/ayt matta

• elimde düzgün bir kitap olmasını istiyorum hocam o yüzden mert hoca daha mantıklı geldi. atolye mat'tan da soru çözümü izleyeceğim.

Duzgun kitabi kitapcidan alabilirsiniz hocam ama mert hocayla giderseniz sinavdan sonra sizin icin gozyasi doker tepki videosu falan ceker. Cok icli hocadir

• direkt eyüp b ile gitmeyen yanlış yapar kanımca mert hoca falan zaman kaybederseniz sınav sonrasında bu seneki videolarına benzersinix

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben gittim 29 net iyi düşünmüşsün apotemiyle git. Özellikle analitik geo kesin apotemi çöz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mert hoca iyidir eşitsizlikler konusunu iyi anlatıyor bu arada beğendiğiniz kişilerden ders dinleyin bunların iyisi kötüsü yok mesela herkes matematiğin güler yüzünü sever dinler ama ben dinlemiyom hem tahtadan çözdüğü için bazen sorunun önüne geçiyor bazende kafadan işlem yapıyor bu kök nerden geldi diye sormuştum kendime bir ara izlerken bide bazen odaklana odaklana dinlerken ikincinin KaaaAAARESİ diye birden sesi yükseltince odak bozuluyordu ben rehber mat Eyüp b Kenan kara mert hoca bakıyorum soru çözümü içinde matematiğin fatihi kanalı güzel ama dediğim gibi kendine uygun kanalları bul bazıları ilkokul çocuğuna anlatır gibi sesini ince ince yapıp konuyu anlatır bazıları hızlı hızlı çözer falan bide matematiğin güler yüzünü kötülemiyorum zamanında fonksiyonları ondan izlemiştim araştır tam sana göre olanı bul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulpro -- 4 Eylül 2021; 13:49:58 >
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

hocam direkt eyüp b gidince temelde eksik yerler kalabiliyor eyüp b biraz daha üst seviye.

• quote:

Orijinalden alıntı: destinyanus

Ben gittim 29 net iyi düşünmüşsün apotemiyle git. Özellikle analitik geo kesin apotemi çöz

sadece mert hoca'dan mı izlediniz konuları hocam ? apotemi çözmek için yeterli oldu mu ?

Evet sadece mert hoca. Matematikte konuyu öğrenmekte bişey yok sadece bol bol pratik yap test çöz. İlk senemde bunu demezdim ama mezun senemde bunu gördüm. Zor soru çözmeyi unutma

• hocam isimlendirme falan bana da saçma geldi ama zor sorular var içinde

• ilyas güneşi oneren cok gormedim ama ondanda izleyebilirsin sonra 2xte eyupb falan bakabilrsin konu oturmassa

• Mert hocanın otobüsünde gidersen sene sonu tren çarpmışa dönersin.

• Matematik, Mert Hoca

Geometri, Kenan Kara

• Godismee kullanıcısına yanıt

niye öyle dediniz hocam?

10 net yapıyorsan benden dinleyebilirsiniz diyor Eyüp b.

Mert hocayı severim ama soru kalitesi sınavın çok altında. Normal bir sınav olsa mert hoca +apotemi yeterlidir ama 2021 gibi bir sınav için eyüp b şart bence.

Yine de eyüp hocadan çalıştıktan sonra mert hocanın yapacağı kamplar ayt için takip edilebilir. Lti ve f(x) kampı soruları kaliyeliydi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.