Şimdi Ara

MEİZU X8 ANA KONU (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
13
Favori
56.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gayet iyi bir sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yksln

Arkadaşlar x8 in malzeme kalitesi nasıl. Çabuk deformasyon oluyor mu. Redmi note 7 daha mı mantıklı olur.?
    Arka kapak ve ekran çabuk çiziliyor. Onun haricinde görünüş ve işcilik fiyatının üzerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,

cihazı yeğene aldık ancak ekranını kırdı. KVK bakıyor biliyorum ancak malzemeyi bulma şansımız yok mu acaba? Meizu ekranı satan bir yer bulamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Arka kapak ve ekran çabuk çiziliyor. Onun haricinde görünüş ve işcilik fiyatının üzerinde

Alıntıları Göster
    Evet ekran korumasi yok. Geri kalan yönlerden gayet iyi cihaz. En azından gorilla glass 3 falan olsa hemen alıdım.

• bad_boy97 kullanıcısına yanıt
    HSR İletişim diye bir yer var,forumunda tavsiye ediliyor.

• kulaklık çıkışı çok zayıf ne yapabiliriz???
  • Telefon konularında cahil birisiyim.O yüzden bir kaç soru sormak istiyorum. Benim telefon şuan 7.1.71g ve android 8.1.0. Flyme 7.3.0.0G 'e güncelleme yapmalı mıyım? Güncellemelerin getirisi kadar götürüse de oluyor.Güncellemeler android sürümünü yükseltir mi? Son olarak da anroid sürümleri çok fark yaratır mı? 8.1 , 9 , 10 aralarında çok fark var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkef95 -- 9 Ekim 2019; 1:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkef95

Telefon konularında cahil birisiyim.O yüzden bir kaç soru sormak istiyorum. Benim telefon şuan 7.1.71g ve android 8.1.0. Flyme 7.3.0.0G 'e güncelleme yapmalı mıyım? Güncellemelerin getirisi kadar götürüse de oluyor.Güncellemeler android sürümünü yükseltir mi? Son olarak da anroid sürümleri çok fark yaratır mı? 8.1 , 9 , 10 aralarında çok fark var mı?
    Güncellemeyi yap bazı sorunları gideriyor,flyme 8 gelecek yakında ama android sürümü yükselmez çokda önemli değil açıkcası bu

• Kendime f/p telefon arıyorum. Öncelikle beklentim akıcı, stabil ve kamera performansı ve pil ömrü benim için önemli. Kullanım amacım film, dizi, youtube, twitch takılacağım. Müzik dinlemeyi seven biri olarak kulaklık ses beslemesini merak ediyorum. Bunu dışında kamera performansı fiyatında rakiplerinden iyi mi kötü mü bu benim için önemli.
    Şuan araştırma aşamasındayım. Android sürüm güncellemesi almayacak olması benim için önemli değil. Çizilebilir olmasını da pek dert etmiyorum koruyucu kılıf ve ekran koruyucu ile sorun yaşayacağımı sanmıyorum.
    Kronik sorun ya da göze batan başka bir eksi yönü yoksa almayı düşünüyorum. Tabi bu fiyat segmentinde bildiğiniz alternatif varsa belirtirseniz çok teşekkür ederim.
    Eklemeyi unuttum en ucuz alabileceğim satış noktaları biliyorsanız ve paylaşırsanız çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.ED -- 11 Ekim 2019; 23:10:58 >
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Aslında geriye doğru giderseniz birçok doyurucu bilgi mevcut. Ama yinede sıralarsak...
    1- Pil Performans ortalamanın üzerinde
    2- Kamera Gcam ile Amiral gemilerine yaklaşıyor
    3- Hız Ortalamanın üzerinde ( F/P oranı ile diğer telefonları düşünerek)
    4- Yazılım desteği zayıf ( Geç veriliyor)
    5- Stabilite birkaç şey harici iyi
    6- Kulaklık çıkışının olması ve tatminkar bir kalitede ses dönüşümü sağlaması
    7- Fiyat ve Distribütör ürünü olması avantajı.

• MEİZU X8 ANA KONU MEİZU X8 ANA KONU MEİZU X8 ANA KONU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Aslında geriye doğru giderseniz birçok doyurucu bilgi mevcut. Ama yinede sıralarsak...
    1- Pil Performans ortalamanın üzerinde
    2- Kamera Gcam ile Amiral gemilerine yaklaşıyor
    3- Hız Ortalamanın üzerinde ( F/P oranı ile diğer telefonları düşünerek)
    4- Yazılım desteği zayıf ( Geç veriliyor)
    5- Stabilite birkaç şey harici iyi
    6- Kulaklık çıkışının olması ve tatminkar bir kalitede ses dönüşümü sağlaması
    7- Fiyat ve Distribütör ürünü olması avantajı.
    gcam linki varmı

• harya H kullanıcısına yanıt
    Geçmiş sayfalarda bulabilirsiniz.Veya Meizu forumda.

• Gittigidiyorda 1392Tl bugüne özel.
  • Ahize sesinde zayıflık var mı?

• yksln kullanıcısına yanıt
    youtube da bir kullanıcı incelemesinde ahize sesi aşırı yüksek diye şikayet etmişti,karşı tarafın sesini yanında ki insanlarda duyabiliyormuş :)
  • yksln kullanıcısına yanıt
    Ahizesi kuvvetli.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.