Şimdi Ara

MEİZU X8 ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
13
Favori
56.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: suatcagdas

ayarlar - navigasyon/çoklu görev - navigasyon çubuğu menüsünden seçim yapın.

Alıntıları Göster
    bulmuştum teşekkür ederim
  • Ahizeden gelen sesi yükseltme imkanı var mı? Çoğu zaman kulaklık ile kullanmak zorunda kalıyorum. Arıza mı yapıyor yoksa bi ayarı mı bozdum, anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakcuhadaroglu

Ayarlar > Tema ve Duvar kağıtları > Flyme stil avatarlar kapalı konuma getirin.

İyi akşamlar... Peki onun üstündeki neyi değiştiriyor? Bende Çince yazıyor o bölüm. Çeviridi Flyme stil ikonu sanırım. Teşekkürler...

• Merhaba;
    Arkadaşım Meizu X8 kullanıyor.. Çin sitesinde sunulan bazı güncellemeleri yüklemiş, telefon ara yüzünden mi yükledi nasıl yükledi tam emin değilim.
    Telefon şu an açılmıyor, kapanmıyor da.. Ekranda dönen/ sabit kalan görseller var.. (telefon bende değil)

Bu cihazı hangi yöntemle sıfırlayabiliriz? Hayata döndürebiliriz? Bize kılavuz olacak bir yer gösterirseniz sevinirim, okuyup izleyip sorunumuzu giderelim.

daha önce bootloader kilidi vs. hiç uğraşılmadı.. Telefon alındığı günkü şekliyle kullanıyordu muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meizu X8 modeli için Android 10 ve Android 11 Custom romlar için destek veriyorum.

Meizu Türkiye forumunda bootloader açma ve TWRP yükleme rehberleri mevcut.

Telegram kanalımdan da güncellemeleri takip edebilirsiniz. Buraya tek tek konu açmak oldukça fazla zaman alacaktır.

https://t.me/meizux8devs

• Arkadaşlar cihazın ön camı kırıldı. İç ekranda hasar var mı emin değilim. Dokunmatik çok güzel şekilde çalışıyor, sadece ekranda 7-8 yerde sararma var. Cihazın ön camını ve ekranını sağlam ve güvenilir şekilde tamir edecek, özellikle Ankara'da ve Kayseri'de veya kargo ile tamir yapan bir yer biliyor musunuz? Bir de arka kameranın koruyucu camı düştü. Onu nereden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackalone -- 8 Temmuz 2021; 23:56:54 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.