Şimdi Ara

MEİZU X8 ANA KONU (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
13
Favori
56.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sd 710 işlemcili telefon 1300 tl.
    Fiyat şaka gibi.
    Telefon alacak olan birinin bu özelliklerde bu fiyata başka model bulması imkansız.
    https://www.hepsiburada.com/meizu-x8-64-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV00000GX1YB
  • MEIZU X8 6GB/128GB Akıllı Telefon Siyah
    MEİZU X8 ANA KONU
  • talatcaner kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar cihazı aldım ikinci gün iade ettim bakalım ne olacak. Mediamarkttan aldım. Cayma hakkımı kullandım. Cihaz yüz tanıma vasat. parmak izi yavaş çalışıyor. arayüz sorunlu. Herşey donanım değilmiş bir kez daha görmüş olduk.
  • serdocan S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar fiyat uygun ama iyice artılarına eksilerine bakın derim ben iade ettim. Bakalım iade sonucunu buradan paylaşırım.
    Arkadaşlar 2 günlük kullanım sonrası yaptığım iade Mediamarkt tarafından kabul edilmiş. Rakam gerçekten uygundu 1499 TL bakıldığında ama maalesef o donanım ile verdiği performans ciddi anlamda sıkıntılı bence. Çok cihaz değiştirdim bu zamana kadar. Çoğu kullandığım cihaz imei atılmış şekildeydi Türkiye garantili bir cihaz alayım artık dedim rakamı da uygun görünce aldım hemen ama kağıt üzerindekiler ile hiçbir alakası yok. Flyme OS'un daha çok gelişmesi lazım (Miui arayüzüne göre ağır kalıyor.) Yüz kilidi yavaş, parmak izi yavaş. Poco Launcher kurmuştum arayüze simgeleri güzel değil diye Flyme'nin bu sefer telefon kendi kendine kapanmaya başladı. Bu zamana kadar Oneplus 3 ve 5T, Mi 8, Mi 8 SE, Redmi Note 6 Pro, Mi 6X, Gm 9 Pro kullandım. Gerçekten hepsi performans cihazlarıydı. Şu an Mi 9 SE kullanıyorum 2 aydır. İnanılmaz bir boyutu var, ergonomisi muazzam, performansı mükemmel, kamera süper ama ekrandan parmak izine alışamadım. Tavsiyeniz varsa 1600 TL civarı bir cihaz düşünüyorum. Cihaz arayışım devam ediyor teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdocan -- 4 Aralık 2019; 8:45:59 >
    Hocam Türkiye garantili cihaz aramıyorsanız Realme 3 Pro'ya da bakın isterseniz. O fiyata fazla seçenek bulunmuyor zaten. (Redmi N8, Mı A3 gibi S665 cihazlar harici.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • High Sierra kullanıcısına yanıt
    Hocam bakınıyorum öyle ama önce Mi 9 SE'mi satmam lazım. İkinci el bir cihaz bulamazsam fiyattan dolayı imei kayıtlı Note 8 Pro almayı düşünüyorum. Denemek istediğim bir cihaz.
  • Bu telefonu babama hediye alacaktım ama olmas mi diyorsunuz bug falan fazla mi var ki yani ümit yok mu, mi a3 alacagim bu durumda çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

Bu telefonu babama hediye alacaktım ama olmas mi diyorsunuz bug falan fazla mi var ki yani ümit yok mu, mi a3 alacagim bu durumda çünkü
    mi a3 daha iyi olur.
  • Kullanan biri olarak almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdocan

Arkadaşlar 2 günlük kullanım sonrası yaptığım iade Mediamarkt tarafından kabul edilmiş. Rakam gerçekten uygundu 1499 TL bakıldığında ama maalesef o donanım ile verdiği performans ciddi anlamda sıkıntılı bence. Çok cihaz değiştirdim bu zamana kadar. Çoğu kullandığım cihaz imei atılmış şekildeydi Türkiye garantili bir cihaz alayım artık dedim rakamı da uygun görünce aldım hemen ama kağıt üzerindekiler ile hiçbir alakası yok. Flyme OS'un daha çok gelişmesi lazım (Miui arayüzüne göre ağır kalıyor.) Yüz kilidi yavaş, parmak izi yavaş. Poco Launcher kurmuştum arayüze simgeleri güzel değil diye Flyme'nin bu sefer telefon kendi kendine kapanmaya başladı. Bu zamana kadar Oneplus 3 ve 5T, Mi 8, Mi 8 SE, Redmi Note 6 Pro, Mi 6X, Gm 9 Pro kullandım. Gerçekten hepsi performans cihazlarıydı. Şu an Mi 9 SE kullanıyorum 2 aydır. İnanılmaz bir boyutu var, ergonomisi muazzam, performansı mükemmel, kamera süper ama ekrandan parmak izine alışamadım. Tavsiyeniz varsa 1600 TL civarı bir cihaz düşünüyorum. Cihaz arayışım devam ediyor teşekkürler.
    Yüz tanıma hariç diğer yorumlarınıza katılıyorum. Yüz tanımada ben herhangibir prıblem yaşamadım. Ama dikkat et burada bazı deyyuslar yazdığınız yorumları meizu türkiyenin web sayfasında jurnalliyor. Deyyusun biri yememiş içmemiş telefonla ilgili yaşadığım olumsuzlukları yazdığım için beni meizu türkiye nin web sayfasındada arayıp bulmuş hakaret etmeye kalkmış. Kalayı bi güzel yalayıp yutunca şikayet etmiş deyyyuuussss. Meizu türkiyenin kıytırık yöneticileride beni engellemiş. Çokta umrumdaydı. Aman dikkat et o deyyus senide jurnallemesin.

• Flyme arayüzü gayet hızlı, arayüze kimse laf edemez.
  • golge1710 kullanıcısına yanıt
    Hocam redmi note 8 pro aldım kafam rahat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi de kusursuz değil fakat meizu il kıyas dahi kabul edilemez. Bende şu an meizu x8 var yazılım berbat ötesi. Hatalar saymakla bitmiyor. Xiaomi hiç değilse sürekli yama çıkarıyor. Bunda oda yok. Telefonu cebimden çıkarıyorum açıyorum ana ekran yerine sarı ekranda ya hava durumu açılmış yada başka bir program. Şu anda bluetooth açık sol üstte bluetooth simgesi yerine sonsuz simgesi çıkıyor. Ama hangi programı aktif olursa olsun farketmiyor hep sonsuz simgesi. O zamanda kullanıcı hangi program aktif görmek için sayfayı aşağı kaydırmak zorunda kalıyor. Birde tutup demezlermi her telefonda ufak tefek hatalar var diye.

• golge1710 kullanıcısına yanıt
    Lanet bir telefon almaz olaydım hata eksik gedik olabilir ne yaparsın yazılım ile düzeltirsin. Güya 7.1'den 7.3'e yükseltildi yazılım ne değişti hiç.
  • meizu x8 bir aydır kullanıyorum yüz tanıma parmak izini aktif ettiğimde telefonun sürekli kendiliğinden kapandığını Fark ettim.Şuan aktif değil sorunsuz kullanıyorum kapanma yaşamadım yeni yazılım çıkana kadar bekleyip göreceğiz.
  • Arkadaşlar x8 için böyle adam akilli sağlam bi kılıf yokmudur ya. Sert darbeye dayanakli. İnternette hep slikon ince kılıflar var. Varmıdır önerisi olan

• AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de Türkiye de bulamadım aliexpress üzerinden kapaklı bir kılıf aldım

• frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Ordakilerde pek sağlam biseye benzemiyor ama yinede burdakilerden dah iyi bi alternatif gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.