Şimdi Ara

MEİZU X8 ANA KONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
13
Favori
56.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gorilla glass olmamasına rağmen bu cihazı düşünmeye başladım pek sorunsuz cihaz başka pek bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Ahizesi kuvvetli.
    Teşekkürler. Donanım iyi görünüyor, gorilla glass olmamasına rağmen düşünüyorum.

• yksln kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem. Evet fiyatı uygun ama her şey donanım değil.
  • X8 fiyat performans cihazi.Bazi eksikleri olmasina ragmen ( hangisi tam ki marka ve modellerin)Bugun hb den 16Xs sipariş ettim.Bakalim memnun edecek mi?
    1400 TL'ye 710 islemcili, Distribütör garantili bir cihazin alternatifi yok.
    Adamlar (Oppo) ayni islemci ile 2300'e çakıyor millete( Biraz reklam gormeye gelsin bizim milletimiz)
    Sayfalar oncesinde bircok eksiklerini ve iyi yanlarini durustce siraladim. Bu fiyat skalasinda bunlari degerlendirip almakta fayda var.
    Adam 2100 TL para vermis Mi8lite icin, Sebeke problemi Kronik, Redmi Note 7 ye 1900 TL vermis eğiliyor, Ghost screen var.Bunlar benim bildiklerim.
    Bu cihazda neler var?
    Arayuzde ufak tefek buglar ( Farklı Launcher ile sorunsuz)
    Klavye bazen tepkisiz( Ayda 1,2 kez oluyor birkac saniyelik)
    Ana güncelleme almiyor ama ana guncellemenin tüm ozelliklerini ve guvenlik güncellemelerini veriyor.
    Ahize sesi, Zil sesleri sinifinin uzerinde.
    Şebeke Problemi yasamadim.
    İnternet kopmasi yasamadim.
    Muzik kalitesi tatminkar.
    Batarya ömrü ( Oyun oynamam, Tarayici,WA ve Muzik dinlerim) Ortalama 6.5-7 saat ekran suresi veriyor 24,25 saat beklemede.
    Fotograf kalitesi Gcam ile amiral gemi seviyesine cikiyor bircok markanin( Örnekleri gecmis sayfalarda paylaştım)
    Dolayısı ile munferit bazi kullanıcıların yasadigi sıkıntılar haricinde bunlari goze alarak tavsiye ederim.
    Herkesin sorunsuz cihaz kullanmasi temennimiz tabi ki.Ama millet 11.000 TL veripte X markada ne sorunlara sahip, Sikayetvar veya forumlarini actiginizda gorebilirsiniz.

• Merhaba hocam meizu x8 için gcam linki var mı?

• Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beta-01

Yıllardır Xiaomi modellerini kullanan biri olarak söylüyorum, ben memnunum.
    Malzeme kalitesi, kamera performansı benim beklentilerimi karşıladı.
    Özellikle tasarımını çok beğendim.
    Telefonu alır almaz 7.3.0 a güncelledim.
    Sonra tekrardan fabrika ayarlarına döndürdüm.
    Erdi yada Mesut bey, bir videoda büyük güncellemeler sonrası fabrika ayarlarına dönmenin daha sağlıklı olduğunu söylemişti.
    Belki bu yüzden sorun yaşamıyorum.
    + olarak Xiaomi nin Poco Phone da kullandığı arayüzü, kısmen kullanmamızı sağlayan Poco Başlatıcı telefonu daha kullanışlı ve güzel yapıyor.
    Denemenizi tavsiye ederim.
    Poco Launcher hakkında fikrim değişti.
    Microsoft Launcher çok, ama çok daha fazla özelliğe sahipmiş.
    Telefon öyle bir değişti ki sanki yeni telefon aldım :)
    Launcher ayar kısmının ekran görüntüsünü ekledim.
    Bir deneyin derim.

MEİZU X8 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beta-01 -- 29 Ekim 2019; 18:52:17 >

• beta-01 B kullanıcısına yanıt
    Sayfalar önce birkaç kez Microsoft Launcher kurun, cihaz level atlıyor diye bahsetmiştim.
    Özellikle kendi Launcher ve Nova Premium'da çalışmayan birçok özellik MS Launcher ile harika çalışıyor.
    Ayrıca batarya için en ekonomik Launcher

• selamlar herkeze meizu x8 vs not 9 arasında kaldım birde xiaomi redmi note 8 bu 3 telefon arasında mantıklısı hangisi olur kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeadpoolQQ

selamlar herkeze meizu x8 vs not 9 arasında kaldım birde xiaomi redmi note 8 bu 3 telefon arasında mantıklısı hangisi olur kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum
    Note9 ekran kasa orani,Kamera, islemci daha iyi.
    Rn8 , Düşük sar degeri, Yazilim destegi, 3 Kamera ile tercih edilebilir.

• aynen not 9 görsel pil vs güzel telefon gözüm onda ama siz bana işlemci olarak not 9 demişsiniz x8 de 710 yokmuydu
  • DeadpoolQQ D kullanıcısına yanıt
    X8 kullanmama ragmen degerlendirmeye almadim.
    Note9 da Android9 var, Ayni zamanda Sd675 Sd710 ile hemen hemen ayni.
    Kasa orani daha iyi Note9'un .

• evet şimdi bende biraz araştırınca 675 in mimarisi yeniymiş hemen hemen aynı son sorum olucak sende olduğu için xnot 9 da kasa çerçeve plastik miş sanırım x8 de bu durum nedir çok dert değil gerçi ama değerlendirmek için sordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeadpoolQQ

evet şimdi bende biraz araştırınca 675 in mimarisi yeniymiş hemen hemen aynı son sorum olucak sende olduğu için xnot 9 da kasa çerçeve plastik miş sanırım x8 de bu durum nedir çok dert değil gerçi ama değerlendirmek için sordum
    X8 çerçeve alüminyum ama 16XS si görünce cokta takmadim.Oyle dandik bir plastik degil.Hatta cerceveyi plastik olarak bile algilamadim.
    Ben Note9 tercih ederdim, Sonuçta daha yeni bir cihaz.

• Beyler Media Marktta 128 gb 1549 kaçırmayın derim.

• Arkadaşlar, bu telefon artisiyla, eksisiyle alınır mi hâlâ. Redmi note 8 ile bunun arasında kaldım.

• iz789 kullanıcısına yanıt
    Eğer yazılım konusunu dert etmiyorsanız ben meizu x8 derim ama arka kamera ve yazılımda redmi note 8 daha önde. ben tamamen performans odaklı düşündüğüm için meizuyu tercih ederdim. Meizu tasarım olarak daha küçük, daha hafif ve ergonomik bir cihaz. sizin kullanım amacınız ne ise tercihinizi ona göre belirleminiz lazım.
  • serdocan S kullanıcısına yanıt
    1499 TL oldu millet
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.