Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.278
Cevap
4
Favori
449.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önerilen sistem ihtiyaçlarını merak ediyorum oldukça yüksek olacak.
  • medieval 2 strateji oyunlarında bir devrim daha getiecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: BATYUS

medieval 2 strateji oyunlarında bir devrim daha getiecek

İşte bu doğru.

• quote:

Orjinalden alıntı: remi buff

arkadaşlar işte oyunda yönetebileceğimiz ülkeler:

The English
    The Papacy
    The Holy Roman Empire
    The Egyptians (Presumably the Fatimid dynasty (Early Period), Ayyubid dynasty (High Period) and finally the Mamluks (Late Period))
    The Byzantine Empire
    The French
    The Moors also known as Almohads
    The Scots
    The Danes
    The Venetians
    The Spanish
    The Portuguese
    The Mongols
    The Poles
    The Milanese
    The Sicilians
    The Russians
    The Hungarians
    The Seljuk Turks, Ottoman Turks
    The Timurids
    The Aztecs
    The Mayans
    The Incas

alala aztecs maya inca mı nerden geldi bunlar hocam bakılırsa 1 gibi iki üçtane devir olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 5 Ekim 2006; 18:40:24 >

• 11 gib mi ohara:S muhtremelen ırk tanıtımlarıyla ilgili video olucak cok ayrıntılı yoksa 11 gb olamaz:S
  • çok mükemmel olucak hemde çok gelse de oynasak
  • şafak sayıcaz gene desenize
  • 11GB boş alan.böyle oyunmu olur yaw.zaten medieval 1 e hasta olmuştum.artık buna diyecek laf bulamıyorum.
  • Medieval 2 Demo bir sega çalışanı tarafından el altından piyasaya sürüldü.Böyle bir açığın nasıl verildiği merak konusu.Eğer bu gelişme olmasaydı totalwar oyuncularının Kasım 26 ya kadar beklemeye niyeti yoktu.Kısacası totalwar SEGA `nın yaptığı bekletme ve arzulama politilasının suçunu çekiyor....

Demo inceleme ve daha fazlası için;

http://www.totalwar-turkiye.com/
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demo

Medieval 2 Demo bir sega çalışanı tarafından el altından piyasaya sürüldü.Böyle bir açığın nasıl verildiği merak konusu.Eğer bu gelişme olmasaydı totalwar oyuncularının Kasım 26 ya kadar beklemeye niyeti yoktu.Kısacası totalwar SEGA `nın yaptığı bekletme ve arzulama politilasının suçunu çekiyor....

ewt beyler oyunun demosunu indirdim.ilk izlenimlerim unite detayları gerçekten çok güzel tabi sonuna kadar açacak ekran kartı da gerekiyo mesela ben açınca çok yavaşlıyo oyun (6600gt ile).demoda battle training ve iki tane de tarihi savaş var ve de hoş bir video koymuşlar.oynanış olarak çok fazla farklılık yok.optionsta özellikle cameralar ilgimi çekti 3 seçenek var RTS camera,Total War camera,General's camera diye daha denemeye fazla fırsatım olmadı hepsini.son olarak oyunun grafikleri gerçekten harika savaşın başında askerleri yakından gösterirken bile gözünüze en ufak birşey takılmıyo ve asker sayısı rome'dan bile fazla olacak tahminimce çünkü scale normal'de iken(demoda değiştirilmiyo)1200 civarında askerle savaştım full versiyonda scale'i yükselttiğimizde sanırım 10000'e kadar asker olur.tabi bunun yanında çok iyi de bir ekran kartı lazım o kadar asker için

• 11 gb haa ve neyse 40 gb boş yer kalmıştı
  • Ben en fazla yer kaplayan oyunun LOTR BFME olduğunu sanırdım.
    Bu oyun tam bir HDD katili
  • quote:

Orjinalden alıntı: velvet darkness

quote:

Orjinalden alıntı: AyKuT^

5200 oynarmı oynasa bile grafikler kartondan öteye gitmez ben şimdiden düşünmeye başladım bu oyunu nasıl oynuycam diye malesef uzay mekiği istiycek bu oyun.ztn ilk foto herşeyi ortaya sermiş bütün suratlar farklı orduları gördük nasıl bi ram istiycegini siz tahmin edin

çözünrülüğü düşürür oynarsın:) bence zaten sen düşün onu da:D bende 6200 var babalar gibi oynatır:D

6200 oynatırmı?mümkün değil.Bende 9550 var %100 oc li BI de kasım kasım kasıyo ekran kartından hemde grafikler en rezaletken. Sistem gereksinimlerine kanmayın ben hiç bi oyunun o sistem gereksinizmlerinde çalıştıgını görmedim.En az 1600pro lzm bu oyun için hatta o bile yeterli değil.

• Çıksın artık bu oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: EteRn@ll

quote:

Medieval 2 Demo bir sega çalışanı tarafından el altından piyasaya sürüldü.Böyle bir açığın nasıl verildiği merak konusu.Eğer bu gelişme olmasaydı totalwar oyuncularının Kasım 26 ya kadar beklemeye niyeti yoktu.Kısacası totalwar SEGA `nın yaptığı bekletme ve arzulama politilasının suçunu çekiyor....

ewt beyler oyunun demosunu indirdim.ilk izlenimlerim unite detayları gerçekten çok güzel tabi sonuna kadar açacak ekran kartı da gerekiyo mesela ben açınca çok yavaşlıyo oyun (6600gt ile).demoda battle training ve iki tane de tarihi savaş var ve de hoş bir video koymuşlar.oynanış olarak çok fazla farklılık yok.optionsta özellikle cameralar ilgimi çekti 3 seçenek var RTS camera,Total War camera,General's camera diye daha denemeye fazla fırsatım olmadı hepsini.son olarak oyunun grafikleri gerçekten harika savaşın başında askerleri yakından gösterirken bile gözünüze en ufak birşey takılmıyo ve asker sayısı rome'dan bile fazla olacak tahminimce çünkü scale normal'de iken(demoda değiştirilmiyo)1200 civarında askerle savaştım full versiyonda scale'i yükselttiğimizde sanırım 10000'e kadar asker olur.tabi bunun yanında çok iyi de bir ekran kartı lazım o kadar asker için

hocam nereden indirdin..yukarıdaki sitede sadece inceleme var

• quote:

Orjinalden alıntı: p@l@

quote:

Orjinalden alıntı: EteRn@ll

quote:

hocam nereden indirdin..yukarıdaki sitede sadece inceleme var

torrentten indirdim tabiki daha resmi olarak çıkmadı el altından biri piyasaya sürmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mens Rea -- 8 Ekim 2006; 13:29:16 >

• oyunun çıkış tarihi 30.11.2006
  • sistem gereksinimleri o kadar kasmazken 11gb boş alanın gerekmesine bi anlam veremedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

sistem gereksinimleri o kadar kasmazken 11gb boş alanın gerekmesine bi anlam veremedim

oyun full ayarlarda çok zorluyor sistemi özellikle askerlerin üzerindeki kaplamalar çok kaliteli oluyor.o yüzden bu kadar yer kaplıyodur herhalde.
  • arkadaşlar oyun şu sistemle nası oynanır.(tamam fazla bişe beklemiotum en düşük ayarlarda en azından oyunu oynasam iyi )

pentium 4 2.8
    512 mb ram
    128 mb geforce fx ekran kartı

gülmeyin arkadaşlar bizdeki sistemde bööle naapalım.bi soriim dedim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.