Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.278
Cevap
4
Favori
449.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harika bir grafik var oyun bayağı gelişmiş
  • guzele benzıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

guzele benzıyor

Benziyor mu ?

• bu oyun gerçek zaman lımı olcak.olursada tur atlatmadan kendi kendine zamannın geçmesigibi bişymi acaba

afedersiniz yeni ögrendim öle deilmiş yine 1 turn 6 ay miş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa8yavuz -- 21 Eylül 2006; 9:40:52 >
  • oyun gerçekten çok güzele benziyor sabırsızlıkla bekliyorum cıkmasını
  • Ya çıkmadı gitti arkadaşlar kesin çıkış tarihi ne zaman?
  • arkadaslar oyun cok güzel ama fazla umutlanmayın bu oyunu dogru dürüst bi makine olmadan oynuyamayız bence en az 7600gt falan ister
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar diler ve konuya giriş yapmak istiyorum...

rome total war hakkında türk milleti olarak çok üzücü bi görüşle baktığımızı bilmenizi istiyorum
    dünyanın en iyi oyunu seçilen bu oyuna (sadece strateji alanında değil) biz türklerden başka kimse kötü der ki zaten :D :D :D
    ama size önereceğim bişey warsa rome tw yi sanki gerçekten imparator gibi oynamanız ozaman zevk alırsınız...
    medieval 2 total war oyununa değinecek olursak galiba bir çok arkadaşımız bu oyunu oynayamayacak :(:(
    çok yüksek işlemciler isteyen bi oyun.. bende p4 3.2 ana kart 1024 ram kingston ddr 333 ram ve en bomba olansa 512 ram ati radeon 9550 ekran kartı
    ben bile kara kara düşünüyorum nasıl oynayacağım diye ama size önerim ekran kartınızdan önce ram leri yükseltin çünkü bu oyun grafiklere değil rama hitap ediyo ( çok fazla askerle oynandığı için)
    son olarakta hepinize sevgiler saygılar
    TOTAL WAR OYNAYAN CANDIR

Erkin Doğan

• arkadaşlar çenem düştü ama son olarak total war serisiyle ilgili ( medieval total war- rome total war- medieval 2 total war)
    sorunlarınız ve sorularınız warsa büyük bir zevkle yanıtlarım
    email:
    Achilleus52@hotmail.com
  • beyler bu oyun streji oyunlarında yeni bir çığır açıcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Achilleus52

arkadaşlar çenem düştü ama son olarak total war serisiyle ilgili ( medieval total war- rome total war- medieval 2 total war)
    sorunlarınız ve sorularınız warsa büyük bir zevkle yanıtlarım
    email:
    Achilleus52@hotmail.com

bize bekleriz.

http://totalwar-turkiye.byethost15.com/index.php

• medievalın yenisi ekimde çıkıcak sanırım? bu arada rahat oynarsınız oyunu kafanızı yormayın,512 ram 1,61 hz işlemci ve 6200 ekran kartıyla oynarsıız bence 5200 de bile oynar ,sadece bu crack olaylarına yeni oyun çıkaranlar önlem alıyorlar ondan sorunlar oluyor yoksa çıkar misal aynı sorunlar blood money ve god fathe royunlarında da olmuştu.
  • 5200 oynarmı oynasa bile grafikler kartondan öteye gitmez ben şimdiden düşünmeye başladım bu oyunu nasıl oynuycam diye malesef uzay mekiği istiycek bu oyun.ztn ilk foto herşeyi ortaya sermiş bütün suratlar farklı orduları gördük nasıl bi ram istiycegini siz tahmin edin
  • Bu link veripte reklam yapan arkadaş...
    kardeşim ben tekniksel sorunlar dahil herşeyde sorusu olan warsa bana danışsın dedim rome hakkında kimsenin bilmediği assasini
    nasıl küçük yaşta katil yapacağımızla ilgili bilgi verirmi o site...... tabiki veremez yada başka ince ayrıntılar vede dosyalar hakkında ince ayrıntılar veremez idaa ediyorum :D:D....
  • quote:

Orjinalden alıntı: AyKuT^

5200 oynarmı oynasa bile grafikler kartondan öteye gitmez ben şimdiden düşünmeye başladım bu oyunu nasıl oynuycam diye malesef uzay mekiği istiycek bu oyun.ztn ilk foto herşeyi ortaya sermiş bütün suratlar farklı orduları gördük nasıl bi ram istiycegini siz tahmin edin

çözünrülüğü düşürür oynarsın:) bence zaten sen düşün onu da:D bende 6200 var babalar gibi oynatır:D

• totalwar sitesinde oyun için önceden sipariş verebiliyorsunuz. Ve teslim tarihi 24.11.2006 görünüyor yanlış hatırlamıyosammm...
  • videolar super ya hele ss ler harika.bizim eski sisteme yol gözuktu galiba
  • Medieval II: Total War'da Türk Campaign'i, içerdiği görevler ve Türklere özel Sipahi, Kapıkulu, Yeniçeri gibi birçok şeyler olacak bizimle ilgili.

Oyun içerisinde Türklerin özellikle toplar ve mancınıklar gibi ateşli silahlar konusunda avantajları bulunuyor.

Sistem Gereksinimleri Açıklandı

İşletim sistemi : Microsoft® Windows® 2000/XP

İşlemci : Celeron 1.5GHz Pentium 4® (1500MHz) veya eş değerde AMD® işlemci.

Ram : 512MB RAM

CD sürücüsü : 8x Speed DVD-ROM drive (1200KB/sec) ve son driver sürümü.

Harddisk Alanı : 11GB boş alan. (Oha , Yuh , Çüşş gibi kelimeler kullanılabilir )

Ses kartı : 100% DirectX® 9.0c 16-bit ses kartı ve son driver sürümü.

Klavye , mouse : 100% Windows® 2000/XP ye %100 uyum ve son driver sürümleri.

DirectX: DirectX® 9.0c

Ekran kartı : 128MB lik Shader 1 desteği olan son driver sürümünü içeren 100% DirectX® 9.0c uyum.

Multiplayer : Internet (TCP / IP) oyun; Internet oyunu broadband bağlantısı ve son driver sürümü gerektirir; LAN oyunu Network card gerektirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 5 Ekim 2006; 12:58:05 >

• grafikler mukemmelde 11gb a soleyecek soz bulamıorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.