Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.279
Cevap
4
Favori
449.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demonun boyutu biraz kucuk kalmıs sanki diger oyunlara göre neyse bi indirelim bakalım
  • ya bu oyun bazı işlemcileri desteklemiyormuş. amd athlon,sempron gibi.
    ne yani biz oynayamıyacakmıyız.
  • Normalde Demo 2 haftaya kadar cikacakmis ama Sega'nin bir calisani Demo yu Torrent e sizdirmis
  • abicim ben dün demoyu indiridm oynadımda ama demo yasal değilmiş. abiler ekim sonu demoyu sürmeyi düşünürken Sega çalışanlarından 1i demoyu çalıp büyük paralar karşılığı mafyaya satmış mafyada demoyu internette torrent sitelerinde yayınlamış yani olayın içyüzü işin içinde neiş var???

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!!
  • sana gülmüyorum ama ekran kartını değiştir bence baba eğer ana kartın desteklerse en az bi ati x550 koy para değil65 dolar mı ne
  • oyun süper görüküyor ama nezan trye gelecek acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: bekiro

ya bu oyun bazı işlemcileri desteklemiyormuş. amd athlon,sempron gibi.

öyle bişey olamaz ya yani inş olmaz çunku çok istiyorum bu oyunu oynamayı valla degiştiririm komple sistemi.ama öyle bişey yapacaklarını zanetmiyorum kısıtlamazlar oyuncu kitlelerini
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

quote:

öyle bişey olamaz ya yani inş olmaz çunku çok istiyorum bu oyunu oynamayı valla degiştiririm komple sistemi.ama öyle bişey yapacaklarını zanetmiyorum kısıtlamazlar oyuncu kitlelerini

evet böyle bişey var ama sadece demo için bu geçerliymiş. tam sürümde
    düzeltilecekmiş.
    bu işlemcilerde sse2 özelliği olmadığından demoyu çalıştırmıyor bilginiz olsun.

• quote:

quote:

quote:

düzeltilecekmiş.

nerden çıkartıyosunuz bunları anlamıyorum ya bugüne kadar işlemci desteklemeyen oyun gördünüz mü?
    athlon ve sempronda sse2 zaten var winchester hariç athlonlarda ve yeni nesil sempronlarda sse3 bile var.
    bu işlemciye sahip olanlar rahatlıkla indirebilirler demoyu.ben de athlon sahibiyim ve demo sorunsuz çalışıyor.

• p4 650
    7800 gt
    2 gb ram

full çalışır mı
  • sse2 nedir bendeki athlon 2600+ demo çalışırmı bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThE GaSeS

p4 650
    7800 gt
    2 gb ram

full çalışır mı

Biras kasar
  • demoyu baya bi incelme fırsatı buldum amd athlon 64 3000 3 gb ram 6600 dee full acamadim orta seviyede actim 49 fps civariydi oyuna gelince ilk dikkatimi ceken genareller oldu rtw de generaler 32 kişik pikemanlara girdimi rahat cikiyodu ancak simdi birakin 32 kişiyi isabetli bi kac ok yerse ölüyo bence gercekcilik bakımından güzel olmus toplar ise pek isabetli atamiyolar ancak geldimi yakıyo grafikler le baya bi ugrasilmis ama hala adamlarin kaspismalarinda biraz eksiklik var yinede rtw den daha güzel oldugu kesin diger bi özellik sesler gercekten cok etkiliyici iyi bi ses kartı ve en kötü 5+1 varsa farkı göreceksiniz izlenimlerim bunlar ancak bizi uykusuz gecelerin bekledği kesin...
  • quote:

sse2 nedir bendeki athlon 2600+ demo çalışırmı bende

sse,sse2,sse3 komut setleridir.şu an piyasada olan tüm işlemciler sse2yi amd için venice çekirdekli ve sonrası işlemciler de sse3'ü destekler.

Edit: sanırım işlemcin athlon xp sınıfında eğer öyleyse sadece sse komut setini destekliyor,sse2'yi desteklemiyor demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mens Rea -- 13 Ekim 2006; 20:16:26 >
  • tam sürümü beklicem
  • quote:

aşağıda yazan sistemin bir kat üstü sisteme sahip olman lazım tabi bu demo için

İşlemciler :

* AMD Athlon
    * AMD Athlon XP / MP
    * AMD Duron
    * AMD Sempron (Socket A versions)
    * Intel Pentium II Xeon
    * Intel Pentium III Xeon
    * Intel Pentium II
    * Intel Pentium III
    * Intel Celeron (Slot 1, Socket 370)
    * Intel Itanium
    * Intel Itanium 2

Ram : 512 mb ram

Hafıza : 700mb boş alan

Ekran:128 mb özelikli ekran kartı ve Nvidia® GeForce 4 Ti 4400 or ATI Radeon® 9800 v.s. DirectX® 9.0c

Çözünürlük : 1024x768

bende inanmadım ama başka bir sitede böyle yazıyor
  • Yeni ram+ekran kartı gelince oynarım.Yine kasakasa olur ama olsun.Ne 11gb mı?Yuh!
  • Beyler her ne kadar bizxi yanlış gösterselerde onları evine yollayan kimdi?Biz.8'in 4'ünde ancak 1-2 şehir alabilen kimdi fazla olmalarına rağmen.O kazmalar.Merak etmeyin oyun çıkınca hep beraber temizleriz onları.+ olarak Eyyübiler oyunda Egyp Islamıc olarak mı geçicek?
  • oleyyy yarın çıkıyooo oleyyy :D
  • YA ben de microsoft hatası verdi. Bununla bir alakası var mı acaba. Demo açılmıyor.
    Yoksa securom olayı mı...
    quote:

Orjinalden alıntı: EteRn@ll

quote:

quote:

quote:

düzeltilecekmiş.

nerden çıkartıyosunuz bunları anlamıyorum ya bugüne kadar işlemci desteklemeyen oyun gördünüz mü?
    athlon ve sempronda sse2 zaten var winchester hariç athlonlarda ve yeni nesil sempronlarda sse3 bile var.
    bu işlemciye sahip olanlar rahatlıkla indirebilirler demoyu.ben de athlon sahibiyim ve demo sorunsuz çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.