Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.279
Cevap
4
Favori
449.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: narkozcu009

http://www.turktotalwar.com/index.php?topic=107.0 buradaki resmi paylasamadım :(
    desc_strat belgesinde de yazıyor oynanamayan ülkelerde nonplayable

Hocam slave köle demek, dediğiniz şey galiba tüccarlar için köle ticareti alanı. bir merchant götürmeyi deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanbenzer

quote:

http://www.turktotalwar.com/index.php?topic=107.0 buradaki resmi paylasamadım :(

Hocam slave köle demek, dediğiniz şey galiba tüccarlar için köle ticareti alanı. bir merchant götürmeyi deneyin.

olabilir dostum o aklıma gelmedide sey düşünmüştüm ilk anda ruslara yakın kırım falan slav ırkını birleştirme ugrasındaydılar falan... bide timur mongol papal state gibi nonplayable oolan ülkeler arasında oldugu için slav ırkı diye düşünmüştüm
  • quote:

quote:

selam ben SS yükleyemiyorum desteklemiyor diyor resim formatlarını neyse CAFFA kalesinin dibinde 2 tane var haritada... slaves - a valuable resurce yazıyor.
  • quote:

quote:

quote:

selam ben SS yükleyemiyorum desteklemiyor diyor resim formatlarını neyse CAFFA kalesinin dibinde 2 tane var haritada... slaves - a valuable resurce yazıyor.

tamam, ticaret alanı orası.
  • linkler ölü :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

linkler ölü :(

altı yıl önceki linkler bırakın da ölsün :)
  • bugün medieval 2 total war satın aldım. yükledim. oyundan pek bi şey anlamadım. daha önce age of empire dışında strateji oyunu oynamadığım için bu tarz oyunlara yabancıyım. internette hep videolarını izlerdim. genelde savaşları gördüğüm için savaş ağırlıklı bi oyun gibi düşündüm. eğitici videosuna girdim. ilkinde savaş eğitmeni çıktı. ikincisinde ise london u işgal edip bi tane savaş yaptım ve kale male falan ele geçirdim. eğitici oyun ne zaman bitecek diye düşünüyordum. ana menüye döndüm. campainge devam etmek seçeneği çıktığını gördüm. ben eğitici videolarından campaigne nasıl geçtim. ikincisi campaing oynarken istediğimiz ülkeyi seçme gibi şansımız yok mu ? gerçi oyunun sisteminde de tam bi şey anlamadım. günleri atlatıyorum. görev başarısız gibisinden yazılar çıkıyor. ne görev veriyor nerden bileyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japon.Türk.San

bugün medieval 2 total war satın aldım. yükledim. oyundan pek bi şey anlamadım. daha önce age of empire dışında strateji oyunu oynamadığım için bu tarz oyunlara yabancıyım. internette hep videolarını izlerdim. genelde savaşları gördüğüm için savaş ağırlıklı bi oyun gibi düşündüm. eğitici videosuna girdim. ilkinde savaş eğitmeni çıktı. ikincisinde ise london u işgal edip bi tane savaş yaptım ve kale male falan ele geçirdim. eğitici oyun ne zaman bitecek diye düşünüyordum. ana menüye döndüm. campainge devam etmek seçeneği çıktığını gördüm. ben eğitici videolarından campaigne nasıl geçtim. ikincisi campaing oynarken istediğimiz ülkeyi seçme gibi şansımız yok mu ? gerçi oyunun sisteminde de tam bi şey anlamadım. günleri atlatıyorum. görev başarısız gibisinden yazılar çıkıyor. ne görev veriyor nerden bileyim ?

oyun uzun vadeli bir oyun.oyunda zaman sistemi turn adını verdiğimiz turlar ile yapılır.1 tur yaklaşık 4 aya tekabul eder.sen 1 tur içinde yapacağın herşeyi yapıyorsun karakterleri generalleri hareket ettirip başlangıç pozisyonunu belirliyorsun.şehirlerini geliştirebilir ve yeni üniteler üretebilirsin.tur atladıktan sonra tekrar sana geldiğinde aynı şeyler tekrar eder.oyunda devletleri yönetiyorsun işte diplomatlık,siyaset sistemleri var.her şehirde genelde general olur bunlar ordu üyesi mensuplar veya kralın çocukları yeğenleri damatları vs kişiler.bunlar olursa o bölge şehrinin geliri dahada artar isyan çıkma olasılığı azalır karakterlerin tecrübesi artar.merak ettiğin birşey olursa özelden pm atabilirsin.
  • Bir sefer bitirince istediğin ülkeyi seçme şansın oluyordu bir kaç istisna hariç, tarz olarak çok kaliteli bir oyundur, okçu ağırlıklı ordular kullanırsanız zafer garanti, çok az okçuları koruyacak piyade- pikeman, düşman okçularını harcayıp dağılan düşmanı kovalayacak yeterli sayıda atlı ile etkili savaş gücünüz olur.
  • Moors ordusu fazla gucsuz degil mi arkadaslar? Hic oynayasim gelmiyo onlarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala oynayan yok mu bu oyunu canım her sıkıldığında açıp oynuyorum bir de bir şey soracam türklerle başladığımda ilk mısır üzerine mi seferlere başlayayım yoksa direk bizans'tan avrupa üzerine mi yürüyeyim bi yardımcı olun çünkü ben hep bizansla ilişkileri iyi tutup hediyeler gönderip (saldırmamaları için) mısıra yöneliyorum sizin de fikirlerinizi almak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo1919

hala oynayan yok mu bu oyunu canım her sıkıldığında açıp oynuyorum bir de bir şey soracam türklerle başladığımda ilk mısır üzerine mi seferlere başlayayım yoksa direk bizans'tan avrupa üzerine mi yürüyeyim bi yardımcı olun çünkü ben hep bizansla ilişkileri iyi tutup hediyeler gönderip (saldırmamaları için) mısıra yöneliyorum sizin de fikirlerinizi almak istedim.

Bence bizansa dal

• quote:

hala oynayan yok mu bu oyunu canım her sıkıldığında açıp oynuyorum bir de bir şey soracam türklerle başladığımda ilk mısır üzerine mi seferlere başlayayım yoksa direk bizans'tan avrupa üzerine mi yürüyeyim bi yardımcı olun çünkü ben hep bizansla ilişkileri iyi tutup hediyeler gönderip (saldırmamaları için) mısıra yöneliyorum sizin de fikirlerinizi almak istedim.

Moğollar gelene kadar Avrupaya girme.Sadece yağmala.Doğuda hakimiyet kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AK KUZGUN

quote:

Moğollar gelene kadar Avrupaya girme.Sadece yağmala.Doğuda hakimiyet kur.

arkadaşlar bugün yeni oyun açtım mısıra dalıp bitirdim 25. turn'de doğunun hepsini ele geçirdim sonrasında aram iyi olmasına rağmen istanbul'u ve bursa'yı cihadla aldım bu şekilde avrupaya açılma imkanı doğdu ve kasada yaklaşık 40.000 florin altın var bu şekilde şehirleri geliştirdim ve budapeşte'ye kadar yürüdüm bizans bitti venedik çok gelişmişti sofya'ya kadar gelmelerine rağmen sadece 2 kaleleri kaldı papa korkusundan haçlı düzenleyemiyor biliyor roma'ya geleceğimi oyun baya iyi gidiyor yani moğollar bağdat'tan geldi aslında zaten bağdat'tan gelmelerini istiyordum bütün hazırlığımı ona göre yapmıştım şimdi 5 dolu orduyla ilk gelen moğol ordularını sıkıştırdım yarın devam ederim artık inşallah uzun bir aradan sonra devam ettiğim oyunu türklerle bir daha bitiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DragonFist -- 26 Mayıs 2014; 0:46:18 >
  • O zamanlar 644 mb'ı duyunca ne kadar şaşırmışlar yazık

• Rietveld kullanıcısına yanıt
    Yama paylaşımı için teşekkürler.
  • tekrar yükledim steam kingdom hediye etti
  • Moğollar kaç yılında geliyor yav
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.