Şimdi Ara

McDonald’sta insan eti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
11.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • McDonald’s et fabrikasında insan eti bulundu. Zaten güzel bir hikayesi olmayan McDonald’s fast food restoranları kullandıkları kuşkulu malzemelerle bilinse de, bu durum listede başı çekiyor.

Yakınlarda rahatsızsız edici itiraf kayıtlarıyla ilgili bir rapor sunmuştuk, bu ses kayıtlarında itirafçı McDonald’s’ın solucan etini dolgu olarak kullanması üzerine,sığır eti hamburgerlerinin tamamında dolgu malzemesi olarak insan eti kullandığını ileri sürdü.İddalara göre, adli müfettişler Oklahoma City’deki McDonald’s et fabrikasının soğutucularında insan ve at eti bulmuşlar.Aynı zamanda bir kaç dağıtım aracında da insan etine rastlanmış.Bir kaç rapora göre de adli müfettişlerin araştırmaları sonucu, ülkedeki farbrika ve restoranların %90 ında insaneti , %65 in de at eti bulunduğu ortaya çıkarıldı.

FBI ajanı Lloyd Harrison, Huzler muhabirlerine ”en kötüsü de bu sadece insan eti değil, çocuk eti.Bulunan parçalar yetişkin bir insan bedeninin olamacayak kadar küçükler.Bu gerçekten korkunç” diye konuştu.Harrison, adli testlerin devam ettiğini söyledi.
    Yamyamlık bundan binlerce yıl önceydi ve günümüzde hala görülüyor. 2013 te Kuzey Koreli bir adam çocuklarını yemek için öldürdüğünden idam edilmişti. Bugün hala bazı kabilelerde insan eti yemek bir kültürel aktivite olarak görülüyor. Amerika’da da Jeffrey Dahmer ve Albert Fish gibi insan eti yemeyi takıntı haline getirmiş insanlar var. Bizler onları şizorfen ya da akıl hastası olarak tanımlıyoruz.Böyle şeylerin olduğunu inkar edemeyiz…

Şimdi McDonald’s müşterileri cevap bekliyor! Ne zamandır insan eti kullanıyorlar? O çocukları nereden buldular? Fabrikaya getirildiklerinde de ölü müydüler? Yetkililer DNA testeleri ve her alanda araştırma teknikleriyle tüm bu soruları en kısa zamanda cevaplandırmayı umuyor.

kaynak:
    http://dailybuzzlive.com/human-meat-found-mcdonalds-meat-factory/

fake bence

• OOo insan eti alırım bi dal.
  • Abi saçmalık fake ve eşcinsel bence sebebi ise neden insan eti ile uğraşsınlar ki adamlar? En zoru en sıkıntılısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

Abi saçmalık fake ve eşcinsel bence sebebi ise neden insan eti ile uğraşsınlar ki adamlar? En zoru en sıkıntılısı.
    adamlar fazla para gitmesin diye kuş etinden şeyler yapıyolar kalkıp da insan etindenmi yapcaklar ?
  • Fakenin önde gideni. Ben zaten mcnin bi 4 lü köfteli olanından birde patatesini seviyorum. Diğer zamanlarda ise burgerking.
  • "Bir kaç rapora göre de adli müfettişlerin araştırmaları sonucu, ülkedeki farbrika ve restoranların %90 ında insaneti"
    Devamını okumaya gerek yok
  • Bu yalanlarla vaktinizi boşa harcamayın.
  • Fakenin önde gideni. Ben zaten mcnin bi 4 lü köfteli olanından birde patatesini seviyorum. Diğer zamanlarda ise burgerking.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

OOo insan eti alırım bi dal.
    Kazandıkları o kadar parayı gidip at eti eşek etine veriyolarsa koyayım öyle işe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poljac

Kazandıkları o kadar parayı gidip at eti eşek etine veriyolarsa koyayım öyle işe.

Alıntıları Göster
    hergün yüzlerce insan koybolması lazım o kadar et için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poljac

Alıntıları Göster
    tamam at eşşek etini anlarımda en pahalısı insan eti onu niye koysunlar
  • O böbrekler nereye gidiyor sanıyordunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

hergün yüzlerce insan koybolması lazım o kadar et için

Alıntıları Göster
    McD'nin dünyada kaç şubesi var bi araştır. Sonra o şubelerde kullanılan etin kilosunu araştır. Sonra onun %90'nını al. İnanılmaz bi rakam değil mi? Fake'in önde gideni.

Not: Fast Food yemiyorum. Ama böyle ucuz numaralarla "başarılı" olmuş zincirleri tepe taklak etmeye hiç gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

McD'nin dünyada kaç şubesi var bi araştır. Sonra o şubelerde kullanılan etin kilosunu araştır. Sonra onun %90'nını al. İnanılmaz bi rakam değil mi? Fake'in önde gideni.

Not: Fast Food yemiyorum. Ama böyle ucuz numaralarla "başarılı" olmuş zincirleri tepe taklak etmeye hiç gerek yok.

Alıntıları Göster
    Bi bitmediniz
  • quote:

Alıntıları Göster
    rusya ambargo koymus mc donalds butun dukkanları kapattırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

rusya ambargo koymus mc donalds butun dukkanları kapattırdı

Alıntıları Göster
    ben de diyorum bu ara mc çok lezzetli
  • buram buram dezenformasyon iceriyor

tamam fast food sagliga zararli ama boyle yalan haberlerle destek verilemez.
  • Yok daha neler
  • quote:

Alıntıları Göster
    Haber saçma da, Oklahoma'daki etten bize ne?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.