Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.920
Cevap
10
Favori
256.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • steamde 15 dolar oyun indirimde almak isteyen olursa kaçırmasın
  • oyunun online i nasıl rağbet var mı ?
  • Arkadaşlar aktivasyon keyi gelmiyor ne yapmalıyım ?
  • oyunu steam den indirdim açtığımda max payne 3 çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sebebi ne olabilir acaba
  • Dostum o sorunu özelliklerinden sp 3 uyumluluğuna getirip yönetici olarak çalıştırdığımda çözdüm ben.

Arkadaşlar bende de bir sorun var. Oyun orjinal fakat girdikten sonra initializing yazısında takılıyor. Social Club ekranı gelmiyor, nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rayden_

Dostum o sorunu özelliklerinden sp 3 uyumluluğuna getirip yönetici olarak çalıştırdığımda çözdüm ben.

Arkadaşlar bende de bir sorun var. Oyun orjinal fakat girdikten sonra initializing yazısında takılıyor. Social Club ekranı gelmiyor, nasıl çözebilirim?

home tusuna bas
  • Beyler oyunun Blackbox versiyonunu indirdim, hatta direk 3 dvd'li olarak aldım

gsrl.dll dosyası eksik hatası verdi açmaya çalışınca
    virüs programı zaten kullanmıyorum
    güvenlik duvarım kapalı

internetten buldum o dll'yi klasöre attım
    10 saniye sonra klasörden siliniyor

virüs programı yokken ve güvenlik duvarı kapalıyken nasıl bu dosyayı siliyor anlamıyorum

yardım edebilecek var mı?
  • bu oyun halen düzgün çalışmıyor mu??iki kere indirdim çalışmıyordu...
  • Konuyu bir kac sayfa okudum. Bazı arkadaslar belli başlı 1-2 hata ile karşılaşmış. ( oyun icinde donma veya loading ekranın da kalma gibi ) bu hatalar oyuna has hatalar mı yoksa sadece korsan oyunda karşımıza çıkan bir sıkıntı mı ? Orijinal oyunda bir sıkıntı oluyor mu ? Oyun indirimde malum ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler oyun indirimde şu an alıyım mı
  • arkadaslar oyunu playstoreden 30 mye 12 taksitli aldım key yazılı ben hangi sitete girip aktivleştirip dosyayı indircem
  • Oyun gereksinimleri gerçekten çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinyild

Beyler oyun update yaparken ' error transferring files from social club servers ' hatası veriyor. İki gündür giremiyorum, bu arada oyunum orjinal

Bu hatayı alanlar DNS i otomatik yaparak halledebilirler.
  • beyler multi isimlerinizi yazında birlikte oynuyalım
  •  Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]

Aynı zamanda w+space ile ileri atlayınca ne ateş edebiliyorum ne de yerden kalkabiliyorum.Yerden silah almaya eğilince tekrar ayağa kalkamıyorum neden böyle oluyor?

• oyunu biraz önce bitirdim senaryolar sadece bana mı sıkıcı geldi anlamadım
  • Ben multiplayerda 2 gün önceye kadar başkalarının oyununa giriyordum. Artık nedense başkalarının oyunlarına giremiyorum. Oyun modu seçince kendi oyunumu kuruyorum. Kimse de oyuna girmiyor. 2 gündür multiplayer oynayamıyorum ve daha çok sürecek gibi. Steamden onardım ancak değişen bişey olmadı. Çözümü var mı bunun?
  • Loadingte takılıp hata verme sorununu hala çözebilmiş değilim yardım edebilecek varmı?(oyun orjinal)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

Aynı zamanda w+space ile ileri atlayınca ne ateş edebiliyorum ne de yerden kalkabiliyorum.Yerden silah almaya eğilince tekrar ayağa kalkamıyorum neden böyle oluyor?

Patch yaparsan sorun ortadan kalkar.

Patch linki alabilir miyim hocam ?ama burdan ama özelden farketmez.

• Oyunu bitirdim . Adam öldürmekten bıktım arkadaş ne çok insan öldürtüyorlar insana . Sıkıyor bir süre sonra
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.