K

Yarbay
20 Nisan 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
30 üye
Görüntülenme
Toplam: 78 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşlar merhaba,

netflix i akıllı televizyonumda 4k izleyebiliyorum ancak bilgisayarda ne kendi ekranında (monitör 4k destekli), ne de hdmi ile televizyonda 4k izleyemiyorum. çünkü bilgisayarımda 5.1 ses sistemi var ondan da faydalanmak istiyorum.

denediklerim;

-hem netflix uygulamasında hem microsoft edge de denedim

-windows güncelleme yapıldı ekran kartı güncelleme yapıldı

bilgisayarda core i7 7.nesil ve gtx1060 ekran kartı var.

neyi gözden kaçırıyorum acaba?

arkadaşlar karşıyaka alaybey migros karşı çaprazında aşinam diye bir yer var orada siirt veya antep fıstığı var dün kampanya varmış tesadüf geldi 65tl ye satıyorlardı ama normal fiyatı da 73tl imiş. aldım gayet fiyatına göre iyi durumda hem tazelik hem açıklığı hem de lezzeti. bilginiz olsun.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/02/81/2e/02812e507a7666e1b74999851968b855.jpeg&t=0&width=480&text=1

arkadaşlar merhaba,

elimde jazz j9940 sistem var (bilen bilir kıymetli bir alet) ama analog girişi var. akıllı bir televizyon var, laptop var, ve xfi usb ses kartım var. benim sormak istediğim şudur;

televizyonun optik çıkışından bir şekilde araya xfi ses kartını da kullanarak (sonuçta kalitesi belli bir ürün) benim jazz hoparlörlere bir şekilde gerçek 5.1 bağlantı yapabilir miyim acaba?

teşekkürler.

arkadaşlar merhaba, durumum belli olmadığı için yeni taşınacağım eve taahütsüz internet bağlatmak istiyorum. 30-35 mbit bağlantı hızı sağlıklı ve uygun veren en iyi internet sağlayıcı firma hangisidir acaba?

izmir karşıyaka da bağlatacağım. bazen bölgeye göre hizmet kalitesi değişebiliyor çünkü..

teşekkürler..

merhaba arkadaşlar, laptop umda intel dual band ac-3168 wifi kart var ve çekim gücü çok düşük. şimdi ben bu kartı başka bir kartla değiştirirsem çekim gücü değişir mi? yoksa bu olay karta değil de laptop içindeki anten olarak görev gören kablolarla mı bağlıdır?

arkadaşlar merhaba, birşey sormak isterim;

benim önümüzdeki 2 ay internete ihtiyacım olacak ancak kotalı mevzularını sevmediğimden aşırı bir durum yoksa herhangi bir operatörden 4g sınırsız tarzı bir paket almak istiyorum ancak hepsinin sitesinde sadece taahütlü kampanyalar var hiç bir şekilde bilgiye ulaşamadım bir aylık veya 2 aylık geçici paketler ile ilgili. bu konuyla ilgili tavsiyeniz var mıdır? ister 4g hızında sınırsız ister 10 veya 20mbps tarzı 4g şebekesi üzerinden hız sınırlı kota sınırsız tarzda?
ve sayfa yenilesem bile aynı hatayı veriyor.. konuların bazılarına hiç bir şekilde girilmiyor..

kendim için örnek konu linki

https://mini.donanimhaber.com/en-iyi-oto-yedek-parca-alisveris-sitesi-hangisidir--24340787
Arkadaslar merhaba

Bahsettigim fiyata ozellikle opsiyonel fabrikasyon ses sistemi olan (woofer dahil), otomatik, olabildigince konforlu arac bakiyorum. C veya D segmenti. Model de mumkun oldugunca yuksek olmasi tercihim.

Hangi marka modeller var bu sartlarda acaba?
arkadaşlar,

şu an 1.53 ten ihtiyaç kredileri çekilebiliyor ve 100.000 tl çekince 112.000 ödeme yapılıyor

ingde de 100.000 e 1.536tl aylık faiz veriyor..

ileri zamanlarda bir ev alma ve alırken de kredi çekme düşüncem var..

acaba şu an kredi faizleri düşükken parayı çekip vadeli ye yatırsam; ilk olarak 1 yılda ödeyeceğim faizden fazlasını vadeliden kazanacağım.. ikinci olarak ta düşük faiz imkanıyla kredi çekmiş olacağım..

sizce mantıklı mı?
arkadaşlar,

ben öyle araba konularıyla çok içli dışlı biri değilim ancak kısa süre içinde alabilecek duruma geleceğim için şimdiden sormak istedim..

öncelikle aradıklarım: tasarım, güvenlik.. sonra performans ve diğer kriterler geliyor.

bu araç benim çok ilgimi çekiyor. hem tasarım, hem nitelik, hem de piyasa koşullarına göre fiyatıyla alakalı...

hakikaten değer mi acaba onu sormak istedim..satış kaygısı olmaksızın sadece kullanmak amaçlı düşünüyorum..
Hakkında
Meslek: öğrenci@DEU jeoloji müh.
İlgi Alanları: sinema müzik internet eğlence muhabbet
Forum İmzası:
Eski kullanıcı adı: red a!ert
Forum İkinci El İmzası:
-Sattığım ürünleri satış sitelerinden 12 taksitle alabilirsiniz.Ancak referanssız arkadaşlara sadece direk para aktarma tarzı satışlar,referanslı üyelere ise güvenli alışveriş tarzı satışlar yapabilirim.
-tsunami41 nickli arkadaş izmirden x1800xl vga alacaktı ve alacağı kişiye güvenmeyip tam tamına 375ytl yi benim hesabıma geçti ve benden elden almamı rica etti kartı ki sadece forumdan tanışıklığımız var.ben de kartı alıp anında kargoya verdim....bu bile yeterli sanırım...teşekkürler tsunami41 =)...devamı profilde
NOT: rezerve sadece ürün ücretinin yüzde 20si kapora ile yapılır bıktım sözünden dönenlerden[size]
Hakkımda:
referanslar
...yilmaz51,nosferatu,berdush,f_tangel,simpson,
kafeinn,trooper27,pc ci,moonlord,zigizi,meneme2002,d
iverfish,dj_mami,nikneyime,ozgboy,pashha27,
ugur67,brtana,ilhanathema,ismsen2,DI2ACULA,
tsunami41,Cellchook,canimasyon,alobar,goztepeli_tr,
coolmaniac,
plyr,yarasa_38,zopik,zafer666,utkuidikut,donjuan88
,skystar37,tigrisi,caadas,nebiforever,java,phobia,
fenerli_ulash,DHHarezmi,klavyepc,okseat,visor,
rainmaker,infrared,ozgur_erdogan,romantik83,Vals,
jedi_knight,tirannosaurus,archelot,why_living,
newmonarch,by_delgado,garuda,p4ozgur,pisina,öztin,
tyrael99,reason666,terturk39,hadusum,Lacrymatoire,
$idikli,hepatit,parenthesis,whoca,bulutcy,kamikazeden,dashdeath,jason b.,umutvar,enmisafir (param yoktu malı karşılıksız yolladı,parasını 1 hafta sonra yolladım),coolti (hepsiburada dan nakit karşılığı taksitle altın aldım,bana bu imkanı sağladı),jacktheblack(mp3 çalar alıp parasını 2 hafta sonra yolladım),orhande,sargon_26,hannibal,mikail13,Qzwxec (önemli referans,165 ytl lik ürünü 3*55 olarak 3 ayda ödedim=),kendinibil (önce mal sonra para şeklinde),berrenger (önce mal sonra para şeklinde),türkali,*BlaCkEaGLe*,nessu,d_darko,harryblade,sertay_a,pantagruel,
imuratk,erdson,floast,*AXI*,bbsaa,synx,alpb,sertacksk,ceylo,RM36CB,BatCat,hayati54,erco35coast,ilker_1818,Yasin Eskici,belalan52,kachus,berquay,Obsessive*,trapspeed, ...yazmadıklarım varsa lütfen pm atsınlar

olumsuz : chn35 (kargoyu o ödeyecekti öyle anlaştık ama ödememiş.3 te 5 te değilim.önemli olan verilen sözler),
turkom (parayı gönderdim parça gelmedi), s.s.s(iki kere parçayı ısrarla alacağım deyip vazgeçti ve alacağına güvenip sipariş verdim almadı)
sabonis (alışveriş tam olarak tamamlanamadı.5 ytl param onda kaldı,fatura yollayacağım dedi yollamadı,o kadar pm attım cevap bile vermedi okuyup.. dolandırma yok )bir daha asla alışveriş yapmam...

en önemlisi : tsunami41 nickli arkadaş izmirden x1800xl vga alacaktı ve alacağı kişiye güvenmeyip 2005 senesinde tam ta
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
performans pc
Bilgisayar
media pc
Bilgisayar
taşınabilir cihazlar
Bilgisayar
hp compaq v6343
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 23.629
İkinci El Bölümü Mesajları: 3.675
Konularının görüntülenme sayısı: 1.839.622 (Bu ay: 5.511)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.605 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.