Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (179. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
10
Favori
256.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hilevel

Dün Steam den Max Payne 3 keyi aldım.30GB indirdikten sonra oyunu açtım ilk önce Multiplayerı denemek istedim team deathmatch a tıkladım hiç bir yükleme yapmadan lobby e attı beni ne gelen var ne giden epey bekledim hiçbir şey olmadı çıktım oyundan hatayı araştırdım Rockstar bu hatayı alanlara port açmaları gerektiğini söylemiş.Port hakkında hiçbir bilgisi olmayan ben epey bir araştırma sonunda port açmayı başardım.Oyuna tekrar girdim team deatmatch oynamayı denedim ve bir odaya bağlanmayı başardım.Epey oynadıktan sonra diğer oyun türlerini denemek team deathmatch dan çıkıp Gang Wars a girdim fakat yine boş lobby e atıyordu beni çıkıp girdim oyuna bu sefer bağlandı gang wars oynayabildim.Diğer oyun türlerini denemek için yine çıktım fakat ne yaparsam yapayım diğer oyun türlerine bağlanamadım.Team deathmatch a da nadir Gang wars'a da artık neredeyse hiç bağlanamıyorum yani port açma işi de pek işe yaramadı.Her şeyi denedim düzeltmek için ama sorun hala devam ediyor.İnternette bir çok insanın aynı hata ile karşılaştığını gördüm ve Rockstar bunu hiç takmadan sorunun oyuncularda olduğunu öne sürmüş.Diğer multiplayer oyunlarda hiçbir sorun yaşamamak sadece Max Payne 3 de hata yaşamak hatanın benden kaynaklandığını inandırmıyor.Rockstars'a yinede ticket attım hata için ama pek umursayacaklarını düşünmüyorum.

Ve bundan sonra hiçbir Rockstar oyunu almayı da düşünmüyorum..

Edit:Girmeyi başardığım oyunların yarısında da 20 saniye sonra bağlantı hatası deyip oyundan menuye gönderiyor

Benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilevel -- 1 Şubat 2013; 21:51:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

quote:

Orijinalden alıntı: konays

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]

Aynı zamanda w+space ile ileri atlayınca ne ateş edebiliyorum ne de yerden kalkabiliyorum.Yerden silah almaya eğilince tekrar ayağa kalkamıyorum neden böyle oluyor?

Patch yaparsan sorun ortadan kalkar.

hocam bende bi linkini alsam özel veya bura farketmez ltfn

Geliyor bro özelden.

BANADA ATSAN BRO LÜTFEN LAZIM BENDEDE AYNI HATA VAR

• quote:

Orijinalden alıntı: JrDante

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: konays

quote:

quote:

Aynı zamanda w+space ile ileri atlayınca ne ateş edebiliyorum ne de yerden kalkabiliyorum.Yerden silah almaya eğilince tekrar ayağa kalkamıyorum neden böyle oluyor?

hocam bende bi linkini alsam özel veya bura farketmez ltfn

Geliyor bro özelden.

BANADA ATSAN BRO LÜTFEN LAZIM BENDEDE AYNI HATA VAR

geliyor pm den bro

• Arkadaşlar 2 gündür bu sorunu çözmeye çalışıyorum oyunu orjinal aldım şimdiye kadar oynuyordum ne olduysa bu iki günde oldu multiplayerdan çıkarken ekran donuyor ve ctrl+alt+del ile açınca programı kapat sekmesi çıkıyor denemediğim yöntem kalmadı lütfen yardım edin dostlar!!!!
  • bitane ps3 alıp kurtulun şu dertlerden ya onlarca sayfa pc hatası topici olmuş.

ps3'te multide 40lvl oldum oyuna ilk çıktığı zamanlar eski max payne hayranı olduğum için burun kıvırmıştım meğerse henüz oyunu anlayabilicek kapesitede değilmişim. alıyorum deathmatcte mona'yı 1.oyundaki max payne'i (evet hepsi var) akıyorum yani
  • büyük uğraslar sonunda kurdum açtım oynadım oraya kadar eyvallah fakat o kadar bölüm geçtim oyunu kaydetmiyor continue kısmı açık değil bölüm seçimi kısmında ise 2 bölümden fazla yok kayıt sorununu nasıl aşıcaz konuyu biraz hortlatmıs olcam ama kusura bakmayın
  • bende oyunu bu gün orjinal olarak satın aldım ama multiplayer kısmında hiç oyuncu bulamadım arada tek tük şansa 4-5 kişi denk geliyo bana o kadar max payne 3 ün multiplayer oynayan insan mı yok yoksa bendemi bir sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

arkadaşlar bende şu an sanırım marceloydu araba lastiklerinin içinde yakıyorlardı elinde pala olan biriyle tam kapışmak üzereyken oyun donup kalıyor şimdiye kadar herhangi bi kasma ve donma olmamıştı 2 seferdir aynı yerde bu sorunu yaşıyorum acab neden olabilir?

Orjinal al bişeycik kalmaz.
  • merhaba hocam bende max payne de aynı sorunu yaşıyorum adam yere yatıyor ve öyle kalıyor bana da özelden gönderebilirsen çok makbule geçer
  • quote:

quote:

• multiplayer nasıl arkadaşlar ona göre patch yapacağım ne zamandır açmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi4554

quote:

quote:

bu konuda yardımcı olcak yokmu arkadaşlar??????

• Arkadaşlar bana max payne 3'ün social club dosyaları lazım acil!!!
    Belgelerim klasöründeki social club dosyaları gerekli ama! Oyununuz yeni kurulmuş olmalı, aksi taktirde benimkinden farkı kalmaz.
  • Oyun kötü max payne ilk serileri ile alakası yok diyen senaryosundan zerre kadar anlamıyordur ve max payne oyunlarını oynamamıştır onları senaryosunu da anlayarak.Oyun tek kelimeyle harika.Eski oyunlarının üstüne koyarak haika bir yapım çıkarmışlar.
  • beyler windows 8 kullanıyorum oyuna tıkladığım anda kapanıyor sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ? Hangi uyumlulukta çalıştırmam gerekli ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi4554

quote:

quote:

aynı sorun bende de var yardımlarınızı bekliyorum...

• arkaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim bu oyun laptobumda çalışırmı anlayan bir arkadaş bilgi verirse sevinirim 6gb ram var intel core i7-2670qm cpu @2.20ghz intel hd graphics 3000 yazıyo sistem bilgileri kaldırırmı oyunu laptop
  • yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: please44

arkaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim bu oyun laptobumda çalışırmı anlayan bir arkadaş bilgi verirse sevinirim 6gb ram var intel core i7-2670qm cpu @2.20ghz intel hd graphics 3000 yazıyo sistem bilgileri kaldırırmı oyunu laptop

En düşük ayarlarda çalıştırabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Orijinalden alıntı: please44

arkaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim bu oyun laptobumda çalışırmı anlayan bir arkadaş bilgi verirse sevinirim 6gb ram var intel core i7-2670qm cpu @2.20ghz intel hd graphics 3000 yazıyo sistem bilgileri kaldırırmı oyunu laptop

En düşük ayarlarda çalıştırabilir.

bilgi için teşekkürler inşallah kasma yapmaz
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.