Şimdi Ara

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
13
Favori
52.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scorn

ben de benzer sistem kurmayı düşündüm ama kablolar bütün sadeleği dağıtıyor. özellikle power kabloları..
    bi çözüm bulmanız temennisi ile takip

benim aklımda çok basit bir sistem var elektrik tesisatlarında kullanılan kablo tüneli iç dizaynı kendim yaptığım için ona göre ayarladım
    boyadan bu gün yarın gelecek 1 haftaya yeni fotolar koymaya çalışacağım son açtığım delik dvd,fan control,düğmeler,şalterler vs için
    oradan girip tünelin içinden anakarta dağılacak bu tarz bir işe başlarsan haberim olsun elimden geleni yapmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fduz -- 9 Haziran 2011; 21:38:48 >
  • sağolasın :) eski dvd player kasasına uzay montaj yaptım birkaç foto gönderirim fikrini almak isterim çok karışık oldu :D
  • Sonunda boyadan geldi arkadaşlar
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

Boya rengi olarak siyahı seçtim
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

arkadaşlar boya işini kendim yapmadım çelik kapı işiyle uğraşan yakın bir arkadaşım
    sağolsun halletti zaten pek sevdiğim bir iş değildir kendileri onun için işi profesyonel ce yaptırmaya karar verdim
    çelik kapılarda da kullanılan özel bir boya atıldı resimlerdeki dalgalanma kullanılan boyanın özelliği
    umarım hoşunuza gitmiştir büyük ihtimalle hafta sonu montajını tamamlarım

• boyama işini nerde yaptırdın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

boyama işini nerde yaptırdın?

dorset fabrikasında yapıldı statik boya tekniği ile
  • Biz çelikkapıcıyız. Kapılarda toz boya kullanılıyor. Çizikler için oje
    Aslında boya için tam yerine gitmişsin :) Konuyu unutmuşum ben arkalarda bırakmışsın. Güzel olmuş fanları da bekliyoruz.
  • Valla hocam güzel bir düşünce sizinkisi.. Benim yer sıkıntım var ve gerçekten bunu görünce kafamda birşeyler belirlemeye başladım.. Ben de denemek isterim uygun bir anda.. Umaarım daha önceki denemelerim gibi yarıda bırakmam
  • Emektarı yağmalama zamanı (o kada kabloyu nasıl gizlemişim sökerken anladım)
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

Çekmecenin montajı yapıldı
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

ufak tefek makyajları yapılacak
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

anakart tablası işe yaradı
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

hdd yuvasında tasarım değişikiği yapıldı 3 hdd ye göre kesildi
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

• hdd yuvasındaki beyaz şeyler bant sanırım?
  • Gerçekten güzel fikir faaliyete geçirdikden sonra ki halini görmek çok hoş olur
  • Masayı yanaştırırsanız duvara fanlar pek nefes alamıycak ilk aklıma gelen o oldu.
    Başarılar
  • masaya pay bırakmıştır mutlaka.
  • kasayı yan yatır diyemez kimse sana
  • güzel gidiyor takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janeiro

Masayı yanaştırırsanız duvara fanlar pek nefes alamıycak ilk aklıma gelen o oldu.
    Başarılar

yaklaşık olarak fanlarla duvar arasında 15/20 cm boşluk kalacak yeteceğini umuyorum
  • kasa derdinden kurtulmussun hocam :) kolay gelsin ugraştırıcı olsa gerek
  • Süper bişiy olucak Kolay gelsin
  • Kullandığınız anakartta pci express girişlri altında laptop ram girişimi var ben mi yanlış gördüm ?
  • elinize sağlık hocam... takipteyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killforyou_gfb

Kullandığınız anakartta pci express girişlri altında laptop ram girişimi var ben mi yanlış gördüm ?

o zamanlar sli öyle yapılıyordu o gördüğün çift taraflı ufak bir kart tekli kullanırken bir tarafını sli kullanırken bir tarafını takıyordun
    şu an kullanılan köprünün anakartta kullanılan modeli gibi

@KcRasco @Jakoß @Ramazann06 @goldenstate @gurpolo4 @RandoLF @TheTimesOfTR38 @Janeiro @goldenstate yorumlarınız için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.