K

Yarbay
12 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 170 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşlar herkese selam.

Bisiklet kullanımını özendirmek hem de kendi kripto parasından kazanmak için bir uygulama var. aşağıdaki google play linkinden indirebilirsiniz. ios uygulaması şuan onay aşamasında, bir kaç güne aktif olmuş olacaktır. yaklaşık 1 hafta önce iki platforma da başvuruldu. kazandığınız kripto parayı biriktirip nakte çevirebilirsiniz. bilgisi olmayan arkadaşlara o konuda yardımcı olabilirim ulaşırlarsa.

Kayıt olan arkadaşlar referans kodumu kullanırsa çok sevinirim ayrıca. Referans kodum: e4m62205u9

play.google.com
Valartoken - Cycle and Earn Money - Apps on Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nicatalibli.vmt
arkadaşlar selam.

Bu bölümden yeni mezun iş arayan bir bay arkadaş varsa iletişime geçebilir. Temel Autocad bilgisi ve bu mesleği yapmak istemesi yeterlidir. Mekanik Proje çizilmesi, gerekli bilgileri ben öğretirim.

istanbul ataşehir'de işyeri.
2000 TL gibi bir bütçe ile kasa toplamak istiyorum fikirlerinizi alabilir miyim.

Havalandırması iyi ve geniş diye X predatör düşündüm kasayı
intel pahalı amd ye göre diye amd düşündüm. ( doğru ya da mantıklı mı )
psu ikinci el alınabilir mi forumdan. mantıklı olur mu. diğer parçalar sıfır olabilir.

çok deli gibi oyun oynamam öyle su oyun cıktı hurraa diye. 42" full hd 3d monitörde kullanıcam. 2 senelik en fazla.çözünürlük vs etkisi olursa diye :) ekran kartında 3D aramıyorum. ek bilgiydi.

mause klavye hdd ve dvd wr var. ses sistemi vs.

sadece hız için ssd 120-160 neyse alıp windowsu ona kurmak istiyorum.

bu bilgilerle 2000 bütçe ile ( 2200 yap şu çoookkk daha iyi olur senin için arada çok uçurum olur dersen ayrı. ekran kartına noctua 14 filan gibi bir soğutucu takmam gerekir mi ayrıca sizce )
amerikadan 25x25x30 gibi bir kutuda 3 kg civarı bir ürün almak istiyorum fiyatı 400 dolar... yakın zamanda getirebilecek biri var mı acaba..?
pm özelliğim kapatılmış yardımcı olabilir misiniz..?
tipim nasıl arkadaşlar. yorum alalım
Diablo 3 oynamak için mevcut sistemim yetersiz diye bi pc toplayacağım ama nasıl bir sistem toplamak yeterli olacaktır çok aşırı bir sistem istemeyeceğini söylüyordu çoğu kişi o yüzden gidip über bi sistem kurmaya gerek yok diye düşünüyorum. bilgisi olanlardan yardım istiyorum. Yapmak istediğim sistemin kasası için açtığım konu aşağıda. Diablo III logosu kestirip kırmızı ışıkla güzel bi masa olacak bitince.

ayrıca mod için su soğutma vs için de yardım etmek isteyenlere kapım açık

http://forum.donanimhaber.com/m_50065320/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58901065
ELİMDE VERİZON 16GB İPHONE 4S VAR. KULLANIMA NASIL AÇABİLİRİM. SİM KART TAKTIGIM ZAMAN "SERVİS YOK" OLARAK GÖZÜKMEKTE. VERİZON SİM KARTI DA VAR ELİMDE. BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM
150 TL maks 200 TL kulakiçi kulaklık alıcam bass ağırlıklı ( dubstep - rock ) dinlemek için. birde amfi... şuan galaxy note cep telefonuyla kullanacağım ilerde media player da alabilirim fakat şuan değil. fio 10- fio 11 ve yeni fiio 17 var sanırım bütçem içinde... fio 10 - 11 e göre ne üstünlüğü var biraz daha pahalı satılıyor 11 den... 134 $ dan pre-order acılmıs 17 için bilgilerinize...
Hakkında
Meslek: Mühendislik
Forum İmzası:
Referans tutmuyorum tektek ama İsteyene kefil isteyene referans verilir...
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.049
İkinci El Bölümü Mesajları: 898
Konularının görüntülenme sayısı: 132.442 (Bu ay: 352)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 95 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.