K

Yarbay
12 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 170 (Bu ay: 1)
Gönderileri
silinebilir.
letgo da bir ilan gördüm adam düzce deymiş. orada oturan var mı. böyle bir yer vs var mı. ya da ürün alımında yardımcı olabilecek biri.
Dün gelen telefonlar herhangi bir partide üye ya da memur olmadığıma rağmen sandığa atanmış bulunuyorum. Seçim yine iptal olacak demekki :)

arkadaşlar bir arkadaşım avustralyadan 2. el telefon gönderecek. kargoda gümrükte vs takılma gibi birşey olur mu. gümrükte vergi çıkar mı. bu gibi konularda bilgisi olan var mı acaba.
arkadaşlar bir arkadaşım avustralyadan 2. el telefon gönderecek. kargoda gümrükte vs takılma gibi birşey olur mu. gümrükte vergi çıkar mı. bu gibi konularda bilgisi olan var mı acaba.
Selamlar,
daha önce teledünya kullandığım için pek bilgim yok yardım ederseniz sevinirim.

taşındığım binada merkezi çanak vardı, gold master ranger plus uydu aldım
eurosport national geographic history gibi kanallar, fox crime vs. gibi bazı dizi kanalları tr den ilk aklıma gelen 360 kanalları yok. bunları izlemenin bir yolu var mı.? nasıl bir ayar vs yapmalıyım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

hayırlı pazarlar herkese
arkadaşlar selam.

Bu bölümden yeni mezun iş arayan bir bay arkadaş varsa iletişime geçebilir. Temel Autocad bilgisi ve bu mesleği yapmak istemesi yeterlidir. Mekanik Proje çizilmesi, gerekli bilgileri ben öğretirim.

istanbul ataşehir'de işyeri.
2000 TL gibi bir bütçe ile kasa toplamak istiyorum fikirlerinizi alabilir miyim.

Havalandırması iyi ve geniş diye X predatör düşündüm kasayı
intel pahalı amd ye göre diye amd düşündüm. ( doğru ya da mantıklı mı )
psu ikinci el alınabilir mi forumdan. mantıklı olur mu. diğer parçalar sıfır olabilir.

çok deli gibi oyun oynamam öyle su oyun cıktı hurraa diye. 42" full hd 3d monitörde kullanıcam. 2 senelik en fazla.çözünürlük vs etkisi olursa diye :) ekran kartında 3D aramıyorum. ek bilgiydi.

mause klavye hdd ve dvd wr var. ses sistemi vs.

sadece hız için ssd 120-160 neyse alıp windowsu ona kurmak istiyorum.

bu bilgilerle 2000 bütçe ile ( 2200 yap şu çoookkk daha iyi olur senin için arada çok uçurum olur dersen ayrı. ekran kartına noctua 14 filan gibi bir soğutucu takmam gerekir mi ayrıca sizce )
İphone 5 i menüden tamamen sıfırlamaya bastım. telefon siyah ekranda yuvarlak işlem yapılıyor ekranında takılı kaldı yaklaşık 15 dakikadır. ne yapmalıyım sizce.
Hakkında
Meslek: Mühendislik
Forum İmzası:
Referans tutmuyorum tektek ama İsteyene kefil isteyene referans verilir...
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.048
İkinci El Bölümü Mesajları: 898
Konularının görüntülenme sayısı: 132.442 (Bu ay: 669)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 95 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.