Şimdi Ara

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
13
Favori
52.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesme işlemleri bitti arkadaşlar

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

Fan delikleri açılacak (En kısa zamanda)

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

İşkence zamanı ZIMPARAAA!!!

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

Bundan sonra boyama işlerine başlayacağım fakat siyah la kırmızı arasında kararsız kaldım

• Kırmızı olsun dikkat çeksin :)
  • 5 lira fazla olsun kırmızı olsun derler
  • benimde gönlüm kırmızıdan yana ama eski kasam da kırmızıydı. Bu sefer kullanacağım rengin farklı olmasınıda istiyorum
    kalbim kırmızıdan yana aklım siyahtan yana masanın üzerinde kullanacağım cam da renkli cam olacak
    ışıklar olmadan altında hiç bir şeyin görülmemesini planlıyorum onun için siyah bana daha mantıklı geliyor bakalım artık son anda
    bir yazı turaya kalabilir boyanın rengi
  • gri olsun metalik üstne de bikaç çizgi at parlak kırmızıyla tadından yenmez valla :))
  • hocam alüminyumu neyle büküyorsunuz. ben 1.5mm çetalı aldım bükemiyorum ev ortamında :D kenarda yatıyor öylece
  • Takipteyim benimde aklımda böyle bişey var
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

hocam alüminyumu neyle büküyorsunuz. ben 1.5mm çetalı aldım bükemiyorum ev ortamında :D kenarda yatıyor öylece

havalandırma işi yapan yerlerde büktürebilirsin çok basit bir işlem
  • Hocam ellerine sağlık güzel bir iş oluyor. Benim merak ettiğim kesme işlemini nasıl yaptınız çok güzel kesim olmuş. Bende kesim yapacam ama sadece matkap ve dremel var elimde. Bi yerleremi yaptırmak lazım ??
  • güzel proje
  • quote:

Orijinalden alıntı: honneur

Hocam ellerine sağlık güzel bir iş oluyor. Benim merak ettiğim kesme işlemini nasıl yaptınız çok güzel kesim olmuş. Bende kesim yapacam ama sadece matkap ve dremel var elimde. Bi yerleremi yaptırmak lazım ??

Kesimleri dekupajla yaptım alu kesimlerinde dremel çok yavaş kalıyor yumuşak olduğu için "gevme" denilen şey gerçekleşiyor
    anlayacağın şekilde anlatırsam alu yu kesme yerine ileri iteliyor yani talaş çıkarmıyor özel uçlar var fakat 25-30 tl civarı değmez yani
    (dandik dekupajlar o fiyata)
    alu keseceksen bir şekilde dekupaj temin edip ince dişli bir uçla (4tl) tum kesme işlerini halledebilirsin
    Eğer metal keseceksen dremel işini düz kesimlerde görür fakat daire kesimi çok zor (yapılamaz değil ama sinir olusun)
    hafif bir yön vermek isteyince kesme pulu kırılıyor
    yok kardeşim elimdekilerle nasıl yaparım dersen matkapla çizgileri takip ederek delip çıkıntıları zımpara veya dremelle(taşlama ucu varsa)
    yok etmeye çalışırsın en sonunda da basar küfürü bi dekupaj alırsın
    avcılarda olsan elimden gelen yardımı yapardım

• hadi hayırlısı takipteyim...
  • mantıklı . güzel fikir
  • Zımpara işi bitti arkadaşlar boyadan önce bir delik daha açılacak
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

fan kontrolcüye dvd ye vs gidecek kablolar için delik açılıyor
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

dekupaj için zor bir kesim olacağı için bununla açtım
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fduz -- 3 Haziran 2011; 23:08:44 >

• Güzel gidiyor kolay gelsin.
  • yenge kızmasın bilgisayarı zaten vardı birde mod u çıktı başımıza diye .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchy_Tr -- 4 Haziran 2011; 22:11:23 >
  • Malzemeyi nerden temin ediyorsunuz hocam ?
    alüminyum, dremel uçları vb...?
    Bükme, kaynatma vs?
    Bende ileriye yönelik şimdiden boş vakitleri değerlendirmek için bişeyler tasarlıyorum kendi çapımda ama neyi nerden alacağımı fazla bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 4 Haziran 2011; 22:32:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Malzemeyi nerden temin ediyorsunuz hocam ?
    alüminyum, dremel uçları vb...?
    Bükme, kaynatma vs?
    Bende ileriye yönelik şimdiden boş vakitleri değerlendirmek için bişeyler tasarlıyorum kendi çapımda ama neyi nerden alacağımı fazla bilmiyorum

alu yu ben karaköy den aldım istediğin boyutta kestiriyorsun plaka olarak daha ucuza zeytinburnu demirciler sitesinde bulabilirsin
    dremel uçlarını yine karaköy den ve kuyumculukta kullandığım aletlerden aldım bauhouse da ki çeşit de fena değil kaynak olayına gelince
    alu ya kaynak çok kaba (demir kaynağında farklı) bir şekilde yapılıyor mod olayına gelmez en pratiği perçin dir

• ben de benzer sistem kurmayı düşündüm ama kablolar bütün sadeleği dağıtıyor. özellikle power kabloları..
    bi çözüm bulmanız temennisi ile takip
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.