Şimdi Ara

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
13
Favori
52.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende aleminyum cam karışımı bilgisayar masa kasa yaptırmak isterim elinden gelen varmı yapabilirim diye corsair 800 D VAR İŞİNE yararsa feda edebilirim

ayrıyetten 2 dandik kasa var.

bir masada 2 tane ayrı sistem kullanabilmek istiyorum.
  • milyondabir kullanıcısına yanıt
    İmalat aşamasına yardım edemem kusura bakma (hiç zamanım olmuyor). Fakat fikir tavsiye tecrübe konularında istediğini sorabilirsin elimden geleni yaparım
  • ben parasıyla yapabilecek anlaminda yardım istemiştim yapabilen olurmu anlamında.
  • Alüminyum veya metal isleri ile çalışan bir imalatçı bulman lazim iyi bir cizim iyi bir usta ile neden olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usta tasarimi hangi program ile yapiyorsun acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeiLBresT

usta tasarimi hangi program ile yapiyorsun acaba

'Google sketchup 8'

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam eline sağlık, güzel çalışma. Tebrik ederim.
  • valaha guzel olmus ama bır sorum olacak dıyelımkı allah korsun anakart bozuldu nasıl sokucen veya bn gıbı kasayla sureklı mudhale gerektırdıgını dusun ozamn zırt pırt sokmen lazım ? ayrıca bırasz daha acık alan yap yanı genıslet kı bıraz hava boslugu olsun ek fan eklıceksen bn ce ekle alta koy al tabandan bı yerı del ve hava ıctekını alıp aşaya versin ıcredekı sıcak havayı bosaltsın sonra bı tande daha ekle fan oda sol veya sagda belkıde alta olsun bu da dıgerının tam tersı olsun dısardan ıcerı versın boylece kolayca ısnmaz tahta ıle bırlesık sanırım o yuzden ısınır dıye dusunuyorum bırde dıylımkı anakartı degıstrdın anakart buyuk se eger ve dıger mazemelr buyukse napıcan masayı yenı den mı yaptırcdan bn ce cok genıs yapmanı tavsıye ederım ne olur ne olmaz dıye bırde su cızım yaptıgı program ısmı ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutyumlu -- 27 Haziran 2015; 18:10:36 >
  • konuyu inceleyecem fotoğraflara baktımda çok başarılı konuyu o yüzden hortlatıyorum halen güncel olabilecek bir konu elinize sağlık
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.