Şimdi Ara

Manhunt - 2024 Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
6
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çeviriler ve font düzenlemeleri tarafımca yapılmıştır.

İndirme Linki İçin Tıklayınız

Notlar:

• Yama, oyunun Steam versiyonu üzerine "Manhunt Fixer" adlı hayran yapımı düzeltme yaması kurularak test edilmiştir. Oyunu sorunsuzca oynamak için önce bu yamayı, daha sonra da Türkçe yamayı yüklemeniz gerekmektedir.

• Kurulum talimatları ve diğer bütün detaylar zip dosyası içindeki "Beni Oku" adlı metin belgesinde yazmaktadır.

Ekran Görüntüleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 25 Nisan 2024; 12:51:49 >

• Rockstar oyunları ile devam. Darısı GTA 6 ya  Ellerine, gözlerine sağlık hocam.

• atessivas kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Rockstar'ın yapabildiğim her oyununa güncel yama yapacağım, orası artık anlaşılmıştır. :D Bir aksilik olmazsa GTA 6'ya kesinlikle geçeceğiz arkadaşım Deftones™ ile birlikte.

• CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Sayende ilk red dead oyunun Türkçe oynadık, elinize sağlık. GTA6 iki kişi çok zor ve uzun sürecek yalnız.

• ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt

eline sağlık hocam. max payne serisine de bir el atsan fena olmaz :)

• @ALPOLİC_FR Teşekkür ederim. Evet, bayağı zorlayıcı bir işe girerek sınırları zorlayacağız. Eminim ki oyun çıktığında Translate yaması da çıkacaktır, beklemek istemeyen veya çeviri kalitesine çok önem vermeyenler onunla oynar diye düşünüyorum. Yalnızca ben yapacağım çeviriyi, o yüzden bayağı uzun sürecek ama ortaya tutarlı bir iş koymuş olacağız arkadaşımla birlikte.

@Kompüter Delisi Teşekkür ederim. Remake versiyonlar için bir düşüncem vardı aslında ama belli olmaz, belki orijinallere de girişebilirim.

• GTA STORIES TO PC youtube
    Eng x64 bit https://www.mediafire.com/file/xbnsyr1dxkn0no7/setupvcs.exe/file Rus x64 bit https://disk.yandex.ru/d/yzm5oQeLDIE7EA Eng x32 bit low pc bit https://www.mediafire.com/file/cyonzq5t2ysjyxc/setupvcsx32.exe/file Rus Слабый комп x32 бит https://disk.yandex.ru/d/20gdw8xQ70TUNw Be sure to run as an administrator! Запускать от имени администратора! #gta #gtavicecitystories #vicecitystories #vicecity #grandtheftauto #gtavcs #vcs #stories #vice #гта #city #gtavicecity #gtawalkthrough #vicvance #lancevance #gtapsp #gtagameplay #gta6 #grandtheftautovicecitystories #ps2 #rockstargames #guide #pc #hd #gtavc #gtacomplete #gtaplaythrough #gtav #gta5 #ppssppgta #victorvance #lancevance #mission #vcsguide #vc #gtavicecitystoriesguide #gtavicecitystories4k #gtacutscenes #playstation #storygta #missions #vcswalkthrough #гтавайсситисториес #grandtheftautovicecity #gtagames #vicecitystoriespc #гтавайссити #вайссити #gtare3 #gtavcspc #vance #gtavicecitystoriespc #gtaпрохождение #vicecitystories
    https://www.youtube.com/watch?v=A3JjRQM4IM8

Ruslar yapmış gta vice city stories yarım kalan PC versiyonu yani umarım el atarsınız sorunluydu... hatırlarsın...

• namport87 N kullanıcısına yanıt

Hatırlayamadım ama konu yeri burası değil, VCS yama konuma yazsaydın daha iyi olurdu. Ama bilgin olması için, aylar önce yamamı buna port etmeye çalışmıştım ve oyun açılmamıştı. O yüzden ben de uğraşmaktan vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 22 Mart 2024; 22:5:21 >
  • Rockstar ülkeye yerelleştirme ofisi açsa başına seni koyar herhalde eline sağlık hocam bu oyuna kaliteli bir yama olması iyi oldu boş bir zamanımda deneyeceğim.
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt

İşte o zaman hayalim gerçek olurdu. :D Teşekkür ederim yorumun için, iyi oyunlar dilerim.

• Manhunt - 2024 Türkçe Yama

Tek sorun bu kaldı ne yapmam lazım?

Oyun save almıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmt1180 -- 23 Mart 2024; 15:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmt1180

Tek sorun bu kaldı ne yapmam lazım?

Oyun save almıyor

Manhunt'ın kayıt dosyası "Belgelerim\Manhunt User Files\SaveGames" hedefinde olduğu için C: diskinin izin ayarlarını kontrol edin. Mevcut izin ayarlarınız dosya değişikliği yapılmasına izin vermiyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 23 Mart 2024; 16:13:10 >
  • CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Hocam bu izinlerden mi bahsediyorsunuz? hepsi izin verilmiş durumda kontrol ettim (ŞU OYUNU OYNAMAK BİR NASİP OLMADI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmt1180 -- 23 Mart 2024; 16:31:44 >
  • Mhmt1180 kullanıcısına yanıt

Sizin için de uygunsa özelden yazdım, çözüm denemelerini oradan yapalım. Çözebilirsek sonucu konuya da yazarım, ileride aynı sorun yaşayanlar için faydalı olur.

• Oyunu steam'de almışım. O dönem bütün Rockstar oyunlarını almışım iyi ki de. Neyse. Sürpriz oldu, oyunu sanırım en son 15 sene, belki de daha da uzun bir süre oynamışımdır. Yakın zamanda şöyle bir nostalji yapalım madem.

2. Oyun da pc için vardı. İlki kadar olmasa da yine epey psikopat bir oyundu diye hatırlıyorum. Ve dahası kafa karıştırabilecek bir senaryosu vardı ilk oyuna nazaran. Umarım sırada o oyun vardır. Elinize sağlık.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

İkinci oyun da PC'de var, doğru. 1'e göre çok daha vahşi bir oyun Manhunt 2. İnfaz etme animasyonları oyuncuyu rahatsız edebilecek derecede detaylı ve vahşi. Sırada tabii ki de o var, ona da böyle güncel bir yama yapacağım. Yorumun için teşekkür ederim, iyi oyunlar dilerim.

• Elinize sağlık
  • Eline sağlık. Şöyle EA tarafının eski oyunlarına da el atsan. Kimse bakmıyor o taraflara. Güncel yani doğru, kaliteli, tam ve virüssüz Türkçe yama lazım.

• Dün akşam kurdum oynadım ilk bölümden biraz. Bayağı bayağı oynatıyor kendini hani eskimiş bu oyun dedirtmedi. Yakın zamanda bitirir miyim bilmiyorum ancak bu yaptığınız çeviriler çok değerli hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.