Şimdi Ara

makyajlı bmw 5 serileri geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
5.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ankarada değilim, buradan yaz bilelim biz de, ne olduğunu.
    Bakalım ne çıkacak merak ettim bak şimdi.
    Muhtemelen özel garajda en az bir tane porsche, bir tane aston martin vardır. Genelde öyle oluyor çünkü
    Buraya yazanların çoğu bunlardan daha aşağısına binmiyor. Bizim gibi garibanlar biniyor 5.20 i ye.
    Ama söz uçuş arası denk gelir ankarada boş vakit bulursam görüşmek için yazıcam, böyle bir psikolojiyi tanımak isterim
    Arkadaşlar işin mantığını çoğunuz kavrayamıyor. Enflasyon asgari ücret geçim sıkıntısı , ekonominin durumu gibi ciddi sorunları göz önüne alırsanız veya kıyasa girerseniz tabii ki etmez dersiniz bu çok normal.

Ama şöyle bakacaksın , para birikti birikti evi aldın yazlığı aldın çocuklar özel okulda, kafada 30-40 bin aylık kredi kartı geliyor nakit harcanan hariç , rutin yaşantın iyi. Bu adam ne alsın ? Etmez deyip Megane mı alsın ? Adamın hızla alakası yok, tın tın gidecek ise bu ülkede daha hacimlisine dünya vergi ödemek daha mantıksız. Zaten herkeste olmayan araç istiyorlar , her köşede görünmesin , ayrıcalığı olsun.

Burada sadece şunu ayırıyorum. Bazı konularda görüyorum , adamlar saydırıyor saydırıyor , ertesi günü arabayı alıyor ve 180 derece dönüyor. Düne kadar saldırdığı arabayı savunur oluyor , söylenen adama fakir muamelesi yapıyor falan :) Türk filmindeki karaktersiz tipler gibi.
    Kardeş senle hiç uğraşamam işim gücüm var, daha ne yazdığımı okuyup anlayamamışsın, ben çok verimli motor falan demedim, yiyorsa sen 5,30 al dedim, herkesin altında ferrari var burada biliyorum sende de vardır bir tane, sana hayali ferrarinle mutluluklar dilerim, ama büyüklerine de biraz saygı göstermeyi öğrenmeni de tavsiye ederim. Yoksa ne saygı ne sevgi görürsün. Küçük bir hayat dersi olsun bu da sana.
    Bu forumda artık abuk subuk tiplerle muhatap olmaktan bıktım, seviye yerlerde, benim ne zamanım, ne de seviyem sizlerle vakit harcamaya müsait değil, çünkü gerçekten çok Farklı yerlerdeyiz, anlatmayayım hiç
    İnsanlar sanki keyfine 1.6 motorlu bmw alıyorlar. Cidden bununla dalga geçenlerin yaşı ya çok küçük ya da ötv denen olaydan zerre haberi yok. Açıp bi baksınlar 2.0 ve üzeri motorlarda ötv ne kadar artıyor aracın fiyatı kaça katlanıyor. Yurt dışı değil burası Türkiye Türkiye! Motor hacmine göre vergilendirme var bu ülkede. Saçma sapan yorumlar yazmaktan vazgeçin arkadaşlar.
  • Gelmiş ama bize gelmemiş orası belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmiş ve galericilere düşmüş.

• yakışır bana gideyim de sardırayım bi tane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1600 CC ve 800.000 TL

Allah Allah...

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

İmzandaki güzelmiş.
    Eyvallah, kara para falan aklıyoz işte.
  • 520d ve 1 milyon tl?

• Yetmez ama evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arabayı 1.6 motorla almak arabaya hakaret olur.

• bu arabayı almak vu devirde imkansiza yakın yani maaşlı birinin almasi zor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilotbeyBG

bu arabayı almak vu devirde imkansiza yakın yani maaşlı birinin almasi zor
    Nasıl zor ? Sen 25 kazansan eşin de 25 kazansa hiç gideriniz olmasa. 2 seneye alınıyor işte mis gibi hesap
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    valla bir sey yemeden icmeden dursak ya da millet kütüphanesinden kek yesek cayimizi da içeriz suda beleş bence bu millet ekonomiyi boşuna kotuluyorlar bunlar şükretmeyo bilmeyen serseriler işte!

• Yuh 1 milyon mu ? Kapatın ülkeyi gidelim, ne bu ya

• Masallah omru bıllah goremeyecegımız rakamlar wallaha....

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen önce o arabanın sürücü koltuğuna oturmayı başar, sonra konuşuruz

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.