Şimdi Ara

Makyajlı 2021 Fiat Egea fiyat listesi açıklandı! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
20.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağır hantal ve uzun araçlar. 0-100 leri 13 saniyelerde neredeyse. Ortalama tüketim olarak da 8 litreye yakın değerler. Ne kadar ucuza da alınsa gitmeyen ve çok yakan bir araca sahip olmak istemezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memocan2468 -- 9 Ocak 2021; 22:12:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaylandIZMIR

Bu mesaj silindi.

Pardon aracınız nedir acaba?

• Yav şu teneke muhabbeti baydı artık. Egea Tofaş’ın büyük bir başarısıdır .
    Egea olmasaydı o fiyat bandında gerçek bir teneke olan Renault symbole , 301 e binerdiniz.

Avrupa’da Türkiye’de sattığından çok daha fazla satıyor ayrıca .

• Egea Cross (Avrupa'da Tipo) incelemesi

• Fiat'ın ilk işi bu aracı tekrar EuroNcap'e sokmak olmalı. Diğer başlığa da yazdım. Şerit takip asistanı olmadığı için oradan alınan 0 puan ile aracın yıldızı 4'e düşüyordu. Sınıfındaki çoğu araç ile aynı oranda (%82) kabin içi korumaya sahip. Eklenen şerit takip asistanı donanımıyla rahatlıkla 5 yıldız alacaktır. Yine 1.5 puan gelen hız sınırı bilgi fonksiyonu testinden de yeni eklenen tabela okuma sistemi sayesinde yüksek puan alacaktır. Çok rahat 5 yıldız alır bu araç. Direk teste göndersinler. Honda nasıl 4 yıldız alan Civic'i apar topar 5 yaptıysa Fiat'ta aynı taktiği uygulamalı. Aracın sağlamlığı gayet yeterli seviyede olsa da saçma sapan yerlerden kırılan puanlar yüzünden 4 yıldızda kalması insanların kafasında soru işareti oluşturuyor.

Civic : https://www.euroncap.com/tr/results/honda/civic/27441

Egea : https://www.euroncap.com/tr/results/fıat/tipo/25458

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 10 Ocak 2021; 1:49:7 >

• Direksiyon simidi mi can simidi mi belli diil ayqu
  • HakkiAlkan kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kötülemekte üstümüze yok ama 130bine bu kalitede sıfır araç varda ben mi göremiyorum?

• Bu saatten sonra Egea alınır
  • 2020 Ekim gibi aldık sıfır 1.4 easy metalik renk dahil 115,400 liraya geldi işimi görüyor iyikide almışım şimdi 10,500 lira daha pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: HakkiAlkan

Pardon aracınız nedir acaba?

Alıntıları Göster

Bentley Continental Flying Spur olabilir  

• 230k ve Egea

YAZZZZZZZZIK

• yıl olmuş 2021 hala otomatik vites bir lüks segment gözüküyor şaka gibi
  • Bugünün şartlarında otomatiksiz bir model ölü doğmuştur. Yazık etmiş Tofaş. Ben daha akılcı davranır 1,3 lt. benzinliye dct yapar satar diye tahmin ediyordum. Yoksa Makyajla birlikte gelen donanımlar gayet güzel.

• Fiat yine guzelim projeyi otomatik vites koymayarak baltalamis resmen. Psa ortalikligi buyuk bir sans fiat icin

• Otomatik vites-motor-emisyon denklemi calismlari hala sürdüğü icin su an otomatik yokmus.
    En erken ikinci çeyrek en gec 3. Çeyrekte otomatik seçeneği eklenecekmis.
    2020 ve öncesi modellerde olduğu gibi dizel 1.6 ya dct eklenecek

• 230 hatta 240 bin liraya kadar lounge 1. 6 dct otm vites seçeneği gelince asıl atağa geçecektir. Şu haliyje ticari taksiden ötesi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umrglrgl

Fiat'ın İtalya fiyatlarına göre 1.0 sedan orta paket güncel kur 150.000 tlden ucuza alınabiliyor. Yerli üretim olan bu arabanın Türkiye'de satılan orta paket diyebileceğimiz urban versiyonu neden 178.000 tl? Neden Türkiye'de yerli üretim olan bir otomobil üzerine bir de lojistik masraf eklendikten sonra İtalya'da daha ucuza satılıyor?

Kaynak:https://www.fiat.it/car-configurator/

Bunun sebebi motor yerli diye ucuz 1.0 disardan geliyor sanirim

• hala bu fiyatların araca ait olduğunu sanıp ona göre yorum yapıyoruz ama arkadaşlar VERGİye para veriyorsunuz, otomobile değil. bunu bilerek yorum yapın. otomobile kızacağınıza vergiye kızın ama aylık bordrosuna bile bakmayan insanlardan, yılda ne kadar gelir vergisi ödemiş bilmeyen insanlardan birşeyler beklemek bizim hatamız olsun.

ha egea fiyatlarına gelirsek bence azalması gerekirdi çünkü dolar geçen ay ki fiyatlara göre düştü, ötvde herhangi bir değişiklik olmadı. resmen makyaj yaptık ayağına zamlandırmışlar... ve eminim ki "makyajlanmış" parçaların üretimi daha ucuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 11 Ocak 2021; 2:14:53 >
  • dünya, elektrikli ve otonom araçlara geçiyor. biz hala manuel kullanıyoruz. teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.