Şimdi Ara

Makyajlı 2021 Fiat Egea fiyat listesi açıklandı! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
20.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hangi ülkede yaşadığını bilmeyenler yine egea ya laf etmeye çalışmışlar.

230 bin tl paraymış gibi...

• Eskiden 10-15 bin TL fark koyup 2.el aracın üzerine sıfır alabiliyorduk ( 4-5 sene eski model üzerine) Şimdi bu Fark Min. 80-90 Bin seviyesine çıktı 3 sene de.

2015 güzel bir Japon aracım var, Şuan Aynı modelden Sıfır alayım desem 100 binden aşağıya ekleyemiyoruz. Hal böyle olunca, İnsanlar segment veya marka düşürüp sıfır uygun araçlara yöneliyor.

2014 Model Yüksek Km Toyota aracını satıp , üzerine az ekleyip Sıfır Egea alan dostlarım gayet de memnun.

Gönül ister ki her vatandaşımız en iyisine binsin,Ama ekonomik şartlar maalesef herkes de buna izin vermiyor.

Gelirim , yani satın alma gücüm düştüğü için belki birkaç sene sonra bende bu tip alım gerçekleştireceğim. Dolayısıyla ne oldum değil de ne olacağım diye düşünmek lazım.

Tercih sebeplerini düşünmeden İnsanların mallarını hakir görüp, küçük düşürmemek gerekiyor ..

Ayrıca Amerika gibi Otomobil Sevdalısı bir Ülke de azımsanmayacak bir satış rakamına sahip bu araç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu araç yok satar. bu fiyata clio alacağınıza hem bir üst sınıf, hem daha geniş hem de daha kaliteli bir araç almış olursunuz. bu arada egea ya kötü diyenler arabadan anlamıyor ve önyargılı davranıyor. şu anda türkiyede alınabilecek en mantıklı araç.

• HakkiAlkan kullanıcısına yanıt
    Focus kullanıyorum 2016
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaylandIZMIR

Focus kullanıyorum 2016

hocam Egea'ya çöp demişsin de; senin araban da çok matah bir araç değil. bagajı ve içi dar. sağ ön yolcunun oturduğu alan çok bunaltıcı, dizlerin orta konsola değiyor. MK2 ve 2.5 kasa Focuslar iyi ama sonraki kasaları benim gözümde beş para etmez. Egea daha iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 12 Ocak 2021; 13:5:30 >
  • Ben 2015 model Kadjar sahibiyim egea cross a geçeceğim muhtamelen. Aracım 100k oldu üst segment almak istesem en az 100bin eklemem gerekli şu anlık beni aşar. Aracım da artık eskidiği için değer kaybetsin istemiyorum kafa kafa lounge cross ile takasa giderim diye düşünüyorum.

Fakat şu anki aracım manuel ve manuel almak istemiyorum. O yüzden son çeyreği bekleyeceğim otomatik geldiğinde siparişi veririm direkt.

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Tamamdır👍🏻
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt

Hep de bi arkadaş alır zaten

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.