Şimdi Ara

Makyajlı 2021 Fiat Egea fiyat listesi açıklandı! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
20.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşın biri geçen gün konu açmıştı. 36.000 dolara sıfır Alfa Romeo Stelvio almış Amerika'da. Biz burda Egea, Clio alabiliyoruz. Valla yazıklar olsun böyle sisteme ne diyim.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Aracın falsosu atmosferik motor olması. Hem yakar hem tüplesen hantal kalır
  • 230.000 bayiden sıfır 2021 model 308 Allure Sport paket alıyorsun.

Kafayı mı yedin FIAT ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 9 Ocak 2021; 14:12:54 >
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt

Zaten Fiat'ın o fiyat baremindeki arabaları çok satmıyor ki, asıl satış alt fiyatlar, bugün için konuşursak 130-180bin arasında.

• Önceden bende egea mı alınır saçmalık diyordum şimdi fiyat karşılaştırması yapınca çok uygun

150 bine 2.el araba bulunmuyor 5 yaşından genç. 7-8 yaşındaki hurdalar bile 130 bin lira civarı  

Param olsa alırdım sıfır egea direkt ki şu fiyat piyasasında 190-200 bin egea crossa verirdim param olsaydı ( evet paramın olmadığını anladınız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 9 Ocak 2021; 15:5:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Aracın falsosu atmosferik motor olması. Hem yakar hem tüplesen hantal kalır

Aynı paraya rakip markalarda araba yok hocam denk olarak.

Egea cross kum gibi satacak tedarikte sıkıntı olmaz ise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umrglrgl U kullanıcısına yanıt

Ohoo bu daha araba. İçindeki motor filan yine dışarıdan geliyor.

Tamamen yerli olan yeni rakı efes filan tüm taşıma masrafına ve kura rağmen almanyada daha ucuza satılıyor. Hayır araba gibi komplike bir şey de değil baya ilkel basit ve değersiz bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slim Charles -- 9 Ocak 2021; 15:58:53 >
  • Bunlar son fırsatlar. 80'lere geri dönüyoruz. Yok öyle Bazzatlar, C180'ler felan. Yeni Türkiye'de Egea kral arabadır.

• Benzinli 1.4 Motorun sorunlu ve çöp bir motor olduğunu bildiği için en uyguna onu veriyor zaten anlaşılacağı gibi 1.4 benzinli ile 1.3 multijet arasında 45 bin fark var ayıptır yemin ediyorum rezillik. Bütçem 1.4 e yettiği için Fiat'a gittim tanıdık serviste başusta vardı onunla konuştuk araçlara baktım 1.4 e sakın bulaşma dedi bunu servisin ustası söylüyor düşünün yağ yakma probleminden tutun sekman sorunlarına kadar neler anlattı ki gittiğim günde 1.4 aracın birinin motoru ile uğraşıyorlardı şansıma yerinde gördüm Allah'tan garantiye sokmuşlar garanti bitince geçmiş olsun.Egea alacaksan 1.3 yada 1.6 Multijet al dedi keşke bütçem yetse yada bu fiyata onu verseler dedim gülüyor 1.4 motoru insanlar sorunlu olduğunu bile bile alıyor dedi adam yuh dedim artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 9 Ocak 2021; 17:35:34 >
  • Çok değil 2018 de bu araç 60 bin liradan satılıyordu. Yüzde yüzden fazla zam yemiş.

• Bütçe ve beklenti meselesi ön yargılı olmak kötü.

Bu güne kadar yalnızca accent era ilk çıktığında almıştım. Sonraki tüm araçlarım fransız.

Ön yargılı olmayın. Bmw mercedes üst model araçlar alamıyorsanız arabanın markası size prestij katmaz. Egea teneke vs diyen ile vw tok kapı sesi diyenler gözümde aynı tip adamlardır net.

İhtiyaç varsa gidin sıfır yada 1 yaşında gerçek temiz araç alın elalemin mahvettiği evveliyatını bilmediğiniz ne kadar masraf çıkaracağı belli olmayan yürüyen el bombalarını almayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt

Yıllarca kullandım o motoru ben. 2006 Grandepuntoda. 15 senelik motor. kronik sorunu olması mümkün değil. Münferit bazı örnekler olabilir. genellemek yanlış.

• Amerikadaki arkadaşıma 1.0,1.6 araba var türkiyede dedim. Oda dedi ki o motorlar motorbisiklet moturu mu ?? :D:D Burada 3.0-5.0 arabalara biniyoruz yazık size dedi aşağladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Benzinli 1.4 Motorun sorunlu ve çöp bir motor olduğunu bildiği için en uyguna onu veriyor zaten anlaşılacağı gibi 1.4 benzinli ile 1.3 multijet arasında 45 bin fark var ayıptır yemin ediyorum rezillik. Bütçem 1.4 e yettiği için Fiat'a gittim tanıdık serviste başusta vardı onunla konuştuk araçlara baktım 1.4 e sakın bulaşma dedi bunu servisin ustası söylüyor düşünün yağ yakma probleminden tutun sekman sorunlarına kadar neler anlattı ki gittiğim günde 1.4 aracın birinin motoru ile uğraşıyorlardı şansıma yerinde gördüm Allah'tan garantiye sokmuşlar garanti bitince geçmiş olsun.Egea alacaksan 1.3 yada 1.6 Multijet al dedi keşke bütçem yetse yada bu fiyata onu verseler dedim gülüyor 1.4 motoru insanlar sorunlu olduğunu bile bile alıyor dedi adam yuh dedim artık

Kulaktan dolma boş ... o motor yıllardır kullanılıyor ve gayette sorunsuz. kendim de kullanıyorum mis gibi motor lpg tak çok az yakıyor...

• Servisteki baş usta söylüyor bunu ayrıca yakın bir arkadaşımda var lanet olsun nerden aldım 1.4 ü çok pişmanım dediğini kaç kere duydum yağ yakma probleminden motor arıza ışığı yakma probleminden adam bıktı sıfır aracını servise götürmekten kesinlikle 1.4 e bulaşmam 1.3 multijet fiyatlarını takip ediyorum düşerse diye.Problem yaşamamış olabilirsiniz zaten yaşamayında inşAllah fakat bu 1.4 motorun sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmiyor ki bunu Fiat servisindeki tanıdık usta diyor başkada birşey demem yani daha ne olsun . Zaten bunu Fiat kendiside kabul ettiği için garanti kapsamında sorun çıkarmadan ilgileniyor ama garanti bittimi uğraş dur onu geçtim sıfır aldığı aracı insan servise götürüp durmak istemez o kadar para verdikten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 9 Ocak 2021; 19:24:18 >
  • 80 lira fr'a vermedim etmez bu diye 1.5 sene önce.

Nereye gidiyor bu piyasa  

• Fiat egea ya 230 bin verilirmi diyen arkadaşlara çok samimi soruyorum. Bu genişlikte ve bu donanımda dizel sıfır km bir araç önerirmisiniz. Sizin kafanızdaki araç tanımı nedir

• Şu önündeki kocaman fiat yazısı çok uyuz olmuş.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

230.000 bayiden sıfır 2021 model 308 Allure Sport paket alıyorsun.

Kafayı mı yedin FIAT ?

Hocam şimdi baktım da sitesinde 2021 Model 1.2 Sport olanı 303 bin Lira gözüküyor.

230 rakamını yanlışlıkla mı yazdınız acaba ?

• drmert kullanıcısına yanıt
    Öyle yazıyor ancak arkadaşım dün 232k ya aldı.

Hala bir çok bayi 230 240 arası satıyor çok iyi takip eden alıyor.

1.2 Puretech Allure Sport
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.