Şimdi Ara

Makyajlı 2021 Fiat Egea fiyat listesi açıklandı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
20.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 yıllık takoz arabalaara 100 bin vereceğime bunu alırım daha iyi

• Sedan değil de HB versiyonların işçilik kaliteleri iyiydi makyaj öncesinde....

HB 1.6 MJ Lounge versiyonu aslında F/P olarak çok iyi bir tercihti.

Halen ikinci elde bu araçlar muadil araçlara göre donanım vs özelliklerine göre tercih edilebilir araç sınıfında...

İkinci el de 200-250 bin bandında Adaptif Hız Sabitleyici vs olan dizel-otomatik bir rakibi yok şu an Egea'nın...

• sarı sitede 1999 model 1.8t confortline passat'ı 120 bin liraya koymuşlar.
    piyasa böyle. 22 yaşında araç normalde hurda olması lazım ama 200 bin km'deki aracı 50-60 bin liradan aşağı satan yok. o araçlara göre bunlar bedava.

• Sedanı 5 cm yükseltmişler adı cross olmuş

• Avrupa Gümrük Birliği anlaşmasından dolayı üretim yerinden bağımsız olarak araç sınıflandırmaları yapılarak vergi alınıyor.
    Yani araç Türkiye'de üretildi diye düşük vergi uygulayamıyoruz. Ülkemizdeki vergilerde çok yüksek olduğu için İtalya fiyatları düşük kalıyor.

• Kimse kimse kusura bakmasın ama forumda çok fazla boş beleş adam var , şu piyasa da 2021 model egea 130 bin olmuş halen beğenmeyen var git o zaman 2003 model civic e 100 bin ver zamanın'da bunlar yüzünden 61 bin'e sıfır egea almamıştık o zaman da şöyle böyle diyorlardı şimdi 60 bine , bırak 60 bini 80 bine eli ayağı düzgün temiz araba bulunamıyor .Albea 50 bin olmuş, kıçı kırık palio aldı kuzenim 35 bine.

• 2003 Ford Focus'a 75000 yazmışlar gelip burada 2021 model arabanın fiyatına laf ediyorsunuz.

Boşuna laf edeceğinize sandıkta tepkinizi doğru gösterin.

• Egea ya bu para verilir mi diyen arkadaşlar mağaradan dün sabah mı çıktınız ? Arabanın ederi bu mu mevzusunu geçeli çok oldu. Elde olan sıfır arabaları yan yana koyup fiyat karşılaştırması yapıp bütçesine uyanı alıyor insanlar.

Sıfır egea alan adama 200 bin e full paket megan verdin de hayır ben egea alacam mı dedi ? 508 verdin de yok ben Egea ya binerim o daha iyi mi dedi ? Adam C5 air cross alabiliyordu da zevkine egea cross mu almak istiyor ?

Saçma saçma konuşmayın ya. Ekonomi bitik insanlar doğru düzgün alım gücüne sahip değil, adam parasının yettiği kadarıyla araba alıyor o da egea. Ne boş muhabbet yapıyorsunuz ya.

Sanki bana bu forumdaki herkes D sınıf araç kullanıyor 3-5 gariban burda egea alınca ezmeye kalkıyor. Sahsen ben de egea aldım. 145 bin nakitle aldım hemde kredi felan çekmek istemediğim ve sıfır araba almak istediğim için bu arabayı aldım. Adamın 100 bin tl si var 150 bin kredi çekip ölürüm de "x " modeli alırım diyor. Onu alıp boğazına kadar borca girince de evet bok gibi bir karar verdim demek yerine elindeki parayla araba alan adama sataşıyor.

Ha herkes bu şekilde değil tabi, bazısı zevkine sataşma olsun diye de sataşıyor ama saçmalıyorsunuz gerçekten. Bırakın şu işleri.

• Bunu anca memurlar alır bu devirde o da krediyle

Alti ustu 4 tekerlekli teneke ya su berbat arabayi bile kendimiz uretip ucuza mal edemiyoruz ya yazik bize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene egea tenekeci kardeşlerimiz forumlara doluşmuş . Kasım ayında 110 milyar muazzam boşlukta egea easy mi aldım hayatımdan gayet mutluyum . Onun yerine aynı fiyatlara hatta daha üst fiyatlara hem 2015 hem 80bin km hem de boyalı kazalı almaktansa jelatinlerini kendim çıkarttığım araba alırım .
    Teneke sevdasını da bi anlamıyorum . Tamam ses tutuşu böyle yokuş çekişi böyle rahatlığı şöyle diyorsunuz da aldığım araba 110k bana daha rahat gelen araba 400k :D aradaki fiyat farkını yollarsanız kesinlikle değiştiririm . Ama 100 bin vermem laflarını falan geçin artık .
    Arabaya ihtiyacım var ne alayım öleyim mi . Benim aklımda hiç egea bile yoktu valla . Ucuzluğundan aldım memnunum . Bmw M3 beklemiyorsanız ortalama dışardaki araçların nir farkı yok zaten . Tipini beğendiğinizi alın geçin . Gerisi forumdakilerin kendi araçlarının piyasasını yükseltme çabası
  • Sedan 1.6 mj teknik verileri harika

0-100 9.6 saniye, maksimum hız 212 km...

Motorun sesi de bi tık azalmış olsa keşke, şiir gibi motor olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130.000 TL göremeyen birtek ben miyim?

• bu tahta sahibininde uşaklarınında heç vicdanı yok.
    dedi bi çaylak borsacı.

• Lounge donanım çok dolu gerçekten. 1,4 95 hp 178.000 TL . bence en çok bu satar Cross Versiyonu için.

• quote:

Orijinalden alıntı: iphonekullanicisi

10 yıllık takoz arabalaara 100 bin vereceğime bunu alırım daha iyi

İnsanlar zar zor 90-100 bin biriktiriyor. Sen o adama ''30-40 daha ver, Egea al'' diyemezsin. Adamın bütçesi zaten sınırlı. 1 lira bile koyamaz üstüne.

Senin bütçen varsa tabii ki 0 km alman daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Lounge donanım çok dolu gerçekten. 1,4 95 hp 178.000 TL . bence en çok bu satar Cross Versiyonu için.

Bu fiyata,

Led ön-arka far, hiz sabitleme/sınırlama

10 inç ekran, hayalet gösterge

Kablosuz şarj, kör nokta uyarı sistemi

Anahtarsız giriş-çalıştırma, dijital klima

Arka koltuklar için usb, geri görüş kamerası

Karartılmış arka camlar, 17 jant, park sensörü, sis farı vs vs olan günümüz trendi "yerden yüksek" c segment araba alabiliyorsun

Patron çıldırmış  

• MaddogJin kullanıcısına yanıt
    Hayatı bilmeyen taze ergenlerin, baba parasıyla geçinen kimliksizlerin, emek zahmet denkleminden uzak adamların, yetersiz kelime haznelerini sergiledikleri bir forum intibasını; yerinde ve optimal tespitlerinizle güzelleştirmişsiniz. Tebrik ederim
  • Yeni logoya hala alışamadım ben.

• 1.6 dizel otomatik olsa ciddi ciddi almayı düşünürdüm hatta almak için başvurumu bile yapmıştım şu anki arabam manuel artık yeter otomakiğe terfi zamanı geldi. Bu arada fiyatları yermek veya övmek için erken bence manuel almak isteyenler bence acele etsinler umarım yeterince araç vardır şimdi millet kredi çekip 10 tane alırım kapalı garjlara doldurur seneye 20 k karla satsam 10 araçta 200 k kar ederim diye hesap kitap yapanlar az değildir

• Fiyatlar iyi ama 1.0 3 silindirli motoru alacağına 8 daha verip dizel alır millet.1.0 motoru satmaz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.