Şimdi Ara

Mage Deckleriniz/Stratejileriniz (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
2
Favori
11.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alttada sun walker , flamestrike (2) , dr boom var . Hertürlü öneri- tavsiyeye açıgım
     Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok dengesiz bir deck olmuş. Öncelikle 4 tane secret var ama ne mad scientist ne de kirin tor mage var. Her secret için 3 mana harcamak büyük israf. Onun dışında micro machine,flesheating ghoul,booty bay,grim patron bu deck için uygun değil. Mirror image ve arcane missiles mana wyrm yoksa iş yapmaz. Arcane intellect 2 tane fazla olmuş varsa azure drake koyabilirsin. frostbolt kesinlikle 2 tane olmalı, polymorph 1 tane çıkartabilirsin 2 tanesi fazla kalıyor. annoy-o-tron'u ikilemek bu metada önemli. Bunları düzeltirsen daha dengeli bir deck olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raichu10

Çok dengesiz bir deck olmuş. Öncelikle 4 tane secret var ama ne mad scientist ne de kirin tor mage var. Her secret için 3 mana harcamak büyük israf. Onun dışında micro machine,flesheating ghoul,booty bay,grim patron bu deck için uygun değil. Mirror image ve arcane missiles mana wyrm yoksa iş yapmaz. Arcane intellect 2 tane fazla olmuş varsa azure drake koyabilirsin. frostbolt kesinlikle 2 tane olmalı, polymorph 1 tane çıkartabilirsin 2 tanesi fazla kalıyor. annoy-o-tron'u ikilemek bu metada önemli. Bunları düzeltirsen daha dengeli bir deck olur.

Microyla fles Mirrorla iyi iş yapar diye düşünmüştüm. Üçüde düşük manayla kullanıldıgından mirrorla micro ilk turlarda oynandıgında iki üç turda ortalama hasar verebiliyorum aynı şekilde fles.. İçinde gecerli . Ama tabi bi büyüyle işleri bitiyo . Caunter speli onlar için koymuştum . Bide fazla taunt koydum cünkü bu iki minion üstünden ilerlemeyi düşündüm . Ama yinede destem dengesiz olmuş kabul değiştirmem şart ve dediklerinizin bi kısmını uygulicam teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiivii -- 13 Mayıs 2015; 10:36:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: galenmarek

quote:

Orijinalden alıntı: raichu10

Çok dengesiz bir deck olmuş. Öncelikle 4 tane secret var ama ne mad scientist ne de kirin tor mage var. Her secret için 3 mana harcamak büyük israf. Onun dışında micro machine,flesheating ghoul,booty bay,grim patron bu deck için uygun değil. Mirror image ve arcane missiles mana wyrm yoksa iş yapmaz. Arcane intellect 2 tane fazla olmuş varsa azure drake koyabilirsin. frostbolt kesinlikle 2 tane olmalı, polymorph 1 tane çıkartabilirsin 2 tanesi fazla kalıyor. annoy-o-tron'u ikilemek bu metada önemli. Bunları düzeltirsen daha dengeli bir deck olur.

Microyla fles Mirrorla iyi iş yapar diye düşünmüştüm. Üçüde düşük manayla kullanıldıgından mirrorla micro ilk turlarda oynandıgında iki üç turda ortalama hasar verebiliyorum aynı şekilde fles.. İçinde gecerli . Ama tabi bi büyüyle işleri bitiyo . Caunter speli onlar için koymuştum . Bide fazla taunt koydum cünkü bu iki minion üstünden ilerlemeyi düşündüm . Ama yinede destem dengesiz olmuş kabul değiştirmem şart ve dediklerinizin bi kısmını uygulicam teşekkürler

Mage benim main classım ve oynadığım tek hero o yüzden söylediklerim tecrübemle sabit . Bu deck ile yüksek ranklara çıkamazsınız. Eğlenceli ve sıradışı bir deck olduğu doğru. Ama zoo ve aggro destelerin çok olduğu bu metada işiniz zor. Fles hiç kullanılmayan bir kart açıkcası kötü bir kart olarak görüyorum. Ve dediğim gibi eğer mad scientist yada kirin tor yoksa kesinlikle 4 tane secret koymayın. Ki vaporize ve zırh veren secret da bu decke uygun değil. Ama tabi tecrübe kazanmak için deneyebilirsiniz daha sonraları kendiniz kartlarınızı değiştirirsiniz. Dürüst olayım bu decke bakınca çok basit ve oyuna yeni başlamış birisinin deckini görüyorum. Ve açıkcası ranked'ta karşıma çıkmasını isterim ve free win olarak görürüm. İnternetten insanların kullandığı mage decklerini inceleyin. Orda kart eksikleriniz varsa tamamlayın. Şu anda metada genelde freeze mage,tempo mage ve mech mage oynanıyor. Kararı siz verirsiniz.

• Metayı olayını pek bilmiyorumve netteki destelere bakmadım, yeni bir oyuncuyum oynaya oynaya böyle bir deste oluşturdum. Sizce nasıl yapıcı eleştirilere açığım

Mage Deckleriniz/Stratejileriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A16821E96 -- 13 Mayıs 2015; 18:04:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrcsgives

Metayı olayını pek bilmiyorumve netteki destelere bakmadım, yeni bir oyuncuyum oynaya oynaya böyle bir deste oluşturdum. Sizce nasıl yapıcı eleştirilere açığım

Komple olmamış. Ne kadar alakasız kart varsa toplamışsın ama normaldir yeni başladıysan.

Sana kendi kullandığım decklerden örnek vereyim ;

Tempo mage( Pyroblasti kaldırıp ragnaros the firelord koydum diğer kartlar aynı.) =

Mech mage=

Öncelikle mage için mutlaka elinde bulunması gereken kartlar var:
    1-Azure drake; hem card draw için hem spell damage için hemde güzel bir 5 drop.
    2-Piloted shredder; bana göre tartışmasız best 4 drop ama elinde yoksa water elemental iyi bir alternatif olucaktır.
    3-Annoy-o-tron; şu anki metanın hakimleri aggro decklere karşı bir önlem ki ben eksra olarak birde mech mage'a mana wyrm koydum.
    4-Mana wyrm; mage'in 1 drop'u mutlaka olmalı diye düşünüyorum.
    5-Ve bir an önce naxxramasın ilk 2 wingini açıp sludge belcher ve loatheb kazan. 1400 altın biriktirebilirsin 20 gün falan sürer en fazla.
    6-Mage'i mage yapan en önemli şeylerden biri tabiki secretlar. En azından bir mirror entity birde counter spell bul. Ama kullanacaksan kirin tor mage şart ya da mad scientist şart. Yeni başladığın için naxx'ın 4. wingini açman zor olur. O yüzden kirin tor mage kullanabilirsin bende öyle yapıyorum. Hem secreti bedava oynayıp hemde 4-3 minion oynuyorsun.
    7-Alabilirsen unstable portal al derim. Bence oyunun en op kartı. Bana sayısız defa oyun kazandırdı.

Bu söylediklerimi dikkate alıp destene çeki düzen versen yeterli olur.

• Elimdeki kartlar buna müsait destenizdeki çoğu kart yok bende :) Mech mage yapmam zor gibi zaten sadece yeti nin mech i var elimde ama tempo mage destesini zamanla oluşturabilirm.

Naxxramas için altın biriktireyim en iyisi, Cevabınız için teşekkürler. :)
    @raichu10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A16821E96 -- 13 Mayıs 2015; 18:11:19 >
  • Golden Mage'e son 100 win kala, deckim şöyle:

Thalnos olmadığı için yerine Loot Hoarder koydum, dust biriktiriyorum şuan Thalnos için.
  • Tempo mage ile ne kadar ilerleyebilirim

• Selam arkadaşlar. Normalde hazır üstüne kon deckler oynamayı hiç sevmeyen biriyim ancak Majordomonun viable olduğu bir deck görünce dayanamadım oynayayım dedim :)
    Link :http://www.hearthpwn.com/decks/247608-s14-top-100-legend-majordomo-grinder-mage

(Link koymayı beceremedim kopyala yapıştır yapacaksınız artık ^^)

Rankedda cok deneme sansım olmadı 4-0 , handlock , mech mage , demon zoo ve freeze mage e karşı. Casualda 15 oynadım 11 win aldım. Deck genel olarak control maçlarda çok iyi , midrange e karsı 55/45 gibi , aggroya karşı ise 45/55 diyebilirim (aggroya karşı iki tarafın başlangıç eline çok bağlı)
    Sorusu olan arkadaşlar önce decki yapan kişinin guideını okuyup anlamadıkları bir yer olursa sorabilirler :)

•  Mage Deckleriniz/Stratejileriniz

param olursa loatheb - mad sci. eklemeyi düşünüyorum desteye. bide şanslı olursam dr.boom.

görüşlerinizi alabilirmiyim.

Edit: referans aldığım oyuncu kolento -->https://www.youtube.com/watch?v=nljivEpsyS8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forvelin_ -- 26 Mayıs 2015; 21:59:19 >

• Bu kartlarla nasıl bir deste çıkartabilirim?
     Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz Mage Deckleriniz/Stratejileriniz

• 2x frostbolt
    2x fireball
    2x unstable portal ( mad scientist olsaydı mirror entity )

-------------------------------------

2x clockwork gnome
    2x leeper gnome ( yaparsan 2x cogmaster )
    2x knife juggler ( yaparsan 2x snowchugger )
    2x mechwarper
    2x annoy-o-tron
    2x micro machine ( nax olsaydı mad scientist )
    1x owl
    1x acidic swamp ooze
    2x spider tank
    2x shattered yada wolfrider ( tintertown tech. yaparsan )
    2x mechanical yeti
    2x shredder
    1x cult master
    --- Leeroy

owl ooze ve cultmasterın yerine koyacak kart bulamadım koleksiyonunda maalesef onları ekleyip biraz facemech mage tarzı bi deck yaratmaya çalıştım senin için.Ama benim tavsiyem mad scientist olmadan mech mage oynamaman elindeki faceless clockwork giant gibi kartları dustlayıp elde ettiğin dustla zoo yapıp onu oyna oyunda yeniysen yada en iyisi facehunter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 1 Haziran 2015; 3:17:48 >

• Çok teşekkür ederim, hemen deneyip sonuçları söyliycem. Dün biraz hunter oynadım, spellerle masaya hakim olmaya alışmıştım ama o da hoşuma gitti. Dediğin kartları da kısa sürede toparlamaya çalışıcam.

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    Faceless dustlamak doğru mu hocam

• LeeOrAfk L kullanıcısına yanıt
    faceless yararlı olabilir arkadaş için ama koleksiyonuna bakarsak yapabileceği decklerin hepsi aggro deckler tabi sona leeroy-faceless saklayabilir ama 2sinin de eline geldiğini düşün başta aggro bi deck için gerçekten çok kötü.Arkadaşın facelessi ya rakip rag falan atarsa ihtimali için dustlamayıp destesine koyması yerine dustlayıp ihtimallerden uzak daha stabil bi deck yaratması daha doğru
  • en altta gurubashi ve flamestrike var oyunda yeniyim deck çok saçma biliyorum neler ekliyip çıkarabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 29 Haziran 2015; 20:44:24 >
  • Merhaba arkadaşlar. Hep freeze mage oynamak isterdim. Sonunda desteyi tamamladım. Size sormak istediğim birkaç değişiklik var.
    S16'ya uygun araştırdım, turnuvalara, pro oyunculara baktım vs. Ve aşağıdaki decki kurdum.
    Sizce burada Cone of cold yerine x2 Blizzard iyi gider mi? -1 Acolyte of Pain mi çıkarayım? Bloodmage ve loothoarder lar iyi draw yapıyor zaten. Healbot eklemeli miyim? Yoksa deste olduğu gibi iyi mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Merhaba arkadaşlar. Hep freeze mage oynamak isterdim. Sonunda desteyi tamamladım. Size sormak istediğim birkaç değişiklik var.
    S16'ya uygun araştırdım, turnuvalara, pro oyunculara baktım vs. Ve aşağıdaki decki kurdum.
    Sizce burada Cone of cold yerine x2 Blizzard iyi gider mi? -1 Acolyte of Pain mi çıkarayım? Bloodmage ve loothoarder lar iyi draw yapıyor zaten. Healbot eklemeli miyim? Yoksa deste olduğu gibi iyi mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

izlediğim pro oyuncularda cone of cold oynayan yoktu yerine blizzard koy bence

• Uzun süre ara vermiştim oyuna, şimdi gene oynamak istiyorum.

Mech mage ile hala oynanıyor mu? Yoksa değişiklik falan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.