Yarbay
15 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 472 (Bu ay: 4)
Gönderileri
www.ntv.com.tr
Alec Baldwin'in sette kurusıkı silahla 1 kişiyi öldürdüğü kaza sonrası ilk görüntüler
https://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/alec-baldwinin-sette-kurusiki-silahla-1-kisiyi-oldurdugu-kaza-sonrasi-ilk-goruntuler,GdpdmW6T6Uqk8_F7hX5LFA/dbaIMctGX0icLUcW2_MxDA

Çok kötü bi olay olmuş ya. Üzüldüm

Güzel kullanışlı bi koyu tema lazım siteye.

Koyu tema gelmeyen website, uygulama kalmadı nerdeyse.

Twitter webdeki gibi bi koyu tema çok iyi gider

Önceden çok iyiydi tıkladığımızda büyük şekilde açılırdı istersek zoomlardık. Şimdi konulan fotolara bi tıklıyoruz direk 5-6x zoomlu olarak açıyor

Sistemde 1060 6gb var. Şimdilik kalacak

Yükseltilecek parçalar İşlemci, Anakart,

Başlıkta dediğim gibi Render ve Oyun amaçlı kullanılacak pc.

Video editleri yapıyor kardeşim şuanki sistemini beğenmiyor. Yüksek dklık videoları renderleyemiyormuş mesela

Şuanki sistem

işlemci : i5 3570k

anakart : ASUS P8Z77-V LE PLUS

ram: 16gb ddr3

Bütçe : İşlemci ve anakart için 2-2.5bin tl. 2. EL alınacak.

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

NOT: oyun performansınında iyi olmasını istiyoruz

Arkadaşlar merhaba. Toshiba güncelleme desteğini kesmiş sanırım tablet şuan android 4 sürümüyle çalışıyor.

Android 6ya güncellemeye çalıştım ama rom bulamadım. Tecrübeli arkadaşlarımız yardımcı olabilir mi acaba? Nasıl güncelleyebilirim bu tableti?

Merhaba. Yeni TV almıştık 4k, kendi uydu alıcısı var.

Mesela halk TV hd kanalı çok kötü goruntusu. Sinyal ayarlarında 576i gösteriyor.

Goruntusu çok kotu gerçekten. Nasıl düzeltebiliriz?
Merhaba. 4x4 rame geçiş yaptıktan sonra ramin teki işlemci soğutucusu büyük olduğu için sığmıyordu. Bende soğutucu bloğunu sökmüştüm sığması için. Yaklaşık Mart ayından beri sorunsuz kullanıyordum. Dün gece 1.30-2 ye kadar oyun oynayıp yatmıştım. En ufak bi sorun yoktu.

Öğlen pcyi açtığımda açılmadı. Sürekli reset atıyordu. Bende Tek tek söküp denedim ramleri. Soğutucu bloğu olmayan rami çıkardıktan sonra açıldı pc. Tekrar başka slotta denedim o rami belki slot bozulmuştur diye, yine açılmadı.

Bilgisayar çok aşırıda ısınmıyordu soğutması fena değil. Çok fazla oyunda oynamıyorum. Durup dururken ne olmuş olabilir? Çok mu ısındı da bozuldu acaba diyeceğim ama oyun oyarken hiçbir sorun yoktu

Edit : Arkadaşlar diğer ramlerle deneyince açılmıştı bilgisayar. Dedim sökmüşken tozunu falan alayım. Temizledikten sonra bozulduğunu düşündüğüm ramle tekrar deneyim dedim yine açılmadı. Bu sefer çalışan ramleri takıp devam edecektim fakat çalışan ramlerlede şuan açamıyorum :( Çok ilginç. Hiçbir bip sesi falanda gelmiyor. Temizlerkende detaylı temizlemedim bi parça yada kablo sökmedim yani.

Sorun ne olabilir sizce?

Edit :

Arkadaşlar anakartı söktüm,

sorunsuz açılıyor. Bu sefer windowsu boot edemedim, yeniden kuruyorum o sorun değil ama.

Windows boot denemelerinde defalarca yeniden başlattım kapattım açtım her defasında açıldı. Kapanıp açılma sorunu olmadı.
https://www.youtube.com/watch?v=Ec4x4JUMabY

Şu videodan yola çıkmıştım.

Kasada bi problem olabilir mi? Veya anakarta temas eden kablo vb şeyler?

Yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba

Ssport Plus kullanan var mı arkadaşlar?

Merhaba.

Bunun nedenini tam anlayamadım. Mesela oyunlarda 100 fps civarlarında olduğu zaman ekran kartı sıcaklığım bayağı artıyor. 60 fps e sabitlediğimde sıcaklık düşüyor yüksek fps e göre.

ekran kartım rx 570, fan ayarları otomatik.
Evet arkadaşlar. Burada neden ceza aldığımızı, hangi mesajdan ceza aldığımızı yazıyoruz. Varsa SSleride koyabiliriz.

Forumun tadını kaçırmak için yöneticiler ellerinden geleni yapıyor.

Ben mesaj atarken " acaba ceza alır mıyım, şunu silsem mi" diye düşünmek istemiyorum (küfür, hakaret olmadığı sürece.)

Buyurun ilk SS benden. Forum destek ile yaptığım görüşme... 2007den beri forumdayım.

Bunlar sadece forum desteğe yazdığım kısım. Daha birsürü saçma sapan aldığım ceza var ama o sinirle desteğe yazmadığım.
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
8b4813f712da09728b8907d5d3ad7deae.gif
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17.275
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 341.723 (Bu ay: 2.422)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7.444 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.