Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
27
Favori
78.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu elemanın yamalarına guvenmeyin bitirmeden kaçıyor, bu oyunu zaten apex çeviri çeviriyor az kaldı bitecek 2 haftaya onu bekleyin dostlar..

• apex çevirisi çıkmıştır orjinal çeviriyi ordan indire bilirsiniz.

https://bit.ly/325RE0E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 3 Kasım 2020; 21:49:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

apex çevirisi çıkmıştır orjinal çeviriyi ordan indire bilirsiniz.

https://bit.ly/325RE0E

Site yavaşladı indiren çıksın :)

• Bitdefender Apex'in türkçe yamasında virüs buldu, Apex Çeviri discord grubunda nedenini sorduğumda exTRme adlı adminleri kanaldan banladı. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgakutukcu -- 4 Kasım 2020; 14:17:58 >
  • apex'in link kaldırılmış zaten.

• selcukgns kullanıcısına yanıt

Aynen şimdi de yamayı sildiler. İlginç

• Yamayı silmedik, Google tanınmamış yazılım olarak gördüğü linkleri kaldırıyor. Yönetici arkadaşımız şuan aktif değil, uyandığında linkleri yenileyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgakutukcu

Bitdefender Apex'in türkçe yamasında virüs buldu, Apex Çeviri discord grubunda nedenini sorduğumda exTRme adlı adminleri kanaldan banladı. Bilginize.

Esette sorun yok. Yamayı dün kurup baktım iyi gözüküyor. Bitdefender ne virüsü var diyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Esette sorun yok. Yamayı dün kurup baktım iyi gözüküyor. Bitdefender ne virüsü var diyor?

Alıntıları Göster

Sadece Windows Defender var sorunsuz kurulumu yaptım. Hatta yamanın telif yeme durumuna göre yandex diske dosyayı uploadladım.

• tolgakutukcu kullanıcısına yanıt
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    Ortada hakaret yok, tanım var. Cevabınızda "banlanmanızın bir sebebi yok, sadece sinirli bir anıma denk geldiniz" demişsiniz. Buna göre tanımın doğruluğunu da sizin değerlendirmenize bırakıyorum ve mesajdan ilgili kısmı siliyorum. Sevgiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakutukcu

Ortada hakaret yok, tanım var. Cevabınızda "banlanmanızın bir sebebi yok, sadece sinirli bir anıma denk geldiniz" demişsiniz. Buna göre tanımın doğruluğunu da sizin değerlendirmenize bırakıyorum ve mesajdan ilgili kısmı siliyorum. Sevgiler.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Ben öyle olduğunu sanmıştım iyi günler beni aydınlattığınız için tekrardan teşekkürler.

• hem apex çeviriye hem de translate çeviri yapanlara çok teşekkürler. oyun dünyasında güzel şeyler oluyor. daha da iyi olacak. her şey için sağolun.

ben çeviri gruplarının var olmasını çok önemsiyorum. ayrıca translate yama yapan arkadaşımız burada apex çeviri linkini de paylaşıyor,

bunlar güzel hareketler. rd2 rezilliğinden sonra özlemişiz.

yolunuz açık olsun.

• Tebrik ederim gerçekten güzel çalışma olmuş. Cümleler gayet anlaşılır. Yama için teşekkür ederim.

• Ben bu yama ile bitirsim oyunu tabiki eksik yerler vardı ama konuyu anlamama engel değildi. Gayet iyi bir çeviriydi. Teşekkürler. Diğer projelerde görüşmek üzere

• Elinize sağlık rabbim ne muradınız varsa versin emeği geçenlerden

• iki linkte de bir şey yok ne indireceğim anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.