Şimdi Ara

Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
27
Favori
78.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı kandiller hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Acaba ileride nier automatayıda çevirme Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ]  gibi bi ihtimaliniz varmı çevirirseniz gerçekten güzel olabilirMafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skywalkerx kullanıcısına yanıt
    Kaldırtıyor. Adamlar neden sitelerindeki yamayı sildi o zaman?

• Yamayı yaptıktan sonra launcheri geçiyorum oyun siyah ekranda kalıyor oyun menüsüne dahi gelemiyorum sorun nerede. Acaba oyuna güncelleme felanmı geldi. Steam üzerinden alındı oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: murlek

Yamayı yaptıktan sonra launcheri geçiyorum oyun siyah ekranda kalıyor oyun menüsüne dahi gelemiyorum sorun nerede. Acaba oyuna güncelleme felanmı geldi. Steam üzerinden alındı oyun

about 16 hours ago(28 October 2020 – 05:44:05 UTC)

oyun exe versiyonuna bakarmısın birde hangi dosyalar değişti oyunda steam sürümünde.

• oyunu bu yama ile bitirdim hiç bi sıkıntı çekmedim hikayeyi anladım ellerine sağlık darısı rd2 inş

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ]

• quote:

Orijinalden alıntı: murlek

çalışması lazım steam den dosya bütünlüğünü tekrar yap de sonra TR yama yine kopyala olur

• Aynen hocam dediğin gibi yapınca oldu.Emeğine sağlık.Yardımın içinde ayrıca teşekkür ederim

• Kusura bakmayın ama normal Google translate daha iyi çeviriyor

• linkte türkçe yamayı bulamadım nasıl indireceğiz?

• Teknoloji bilgini 68 T kullanıcısına yanıt
    Bende bu şekilde düşünüyorum, google çeviri çok daha iyi, çok basit kelimelerde bile alakasız çevirmiş, gpt-3'ün çeviri konusunda daha gelişmesi lazım.

• nihayet oyunu bitirdim harika bir final oldu herkese tavsiye ederim. ayrıca bu yamayı yapan emeği geçen herkese çok teşekkürler. türkçe olmasa oyundan zerre zevk alınmaz o hikaye anlaşılmazdı.

eksikler çok, hatalar fazla ama hikayeyi olayları çok net anlıyorsunuz nihayetinde tdk çevirisi değil :)

• Bende şimdi bitirdim, gerçekten her anı etkileyici ve sürükleyiciydi. Zamanında eskisini de oynadım ama o zamanlar kafa Gta Vice city'de ki gibi itlik kopukluk yapmaya bastığından senaryoya dikkat bile etmemişim, gerçekten efsaneydi. Oyun bitince çıkmak istemedim, serbest gezinti açtım biraz daha 1930ların amerika havası soludum, son bir hatıra fotoğrafı çekip oyunu kapattım.

Mafia: Definitive Edition (v1.0.1) Türkçe Yama ~%97 [ OpenAI GPT-3 Translate ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Anonymous discord da geçen muhabbet;

Yönetici: arkadaşlar burada illegal hiç bir şeye yer yok konuyu kapatmazsanız banlayacam

Ben: Horizon, hitman ve bir çok oyunun yamasını satıyorsunuz bu oyunları parayla satarken firmalardan izin aldınız mı? telifli ürünler üzerinden para kazanmak legal mi?

B A N N E D

olum kafayı yemiş bunlar  

millete illegal üzerine ders verip firmaların telifli ürünlerine izinsiz yama yapıp satıyorlar sonra bunu söyleyince sunucudan banlıyorlar  

!!!BİR ALTTAKİ MESAJI SAKIN OKUMA!,BİLEREK SPOİLER VERMİŞ RDR 2'DEN!!!

Hadi onu anladık diyelim. O kadar ahlaki derinliğe sahiplerse neden yamalarını sadece orijinal oyunlarla çalışacak şekilde yapmıyorlar? Neden kopya oyunlarla da çalışmasına izin veriyorlar?

Bu çakallıklara kanacak yaşı çoktan geçtik. Neyin ne olduğunu gören görüyor. Boş boş konuşanlar zırvalamaya devam edebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 31 Ekim 2020; 0:40:46 >

• Reis RDR2 için yeni bir kaç görsel ve video atabilir misin? En son attığın video beni 1 hafta iade eder anca :d

• Merhaba nereden indirebilirim yamayı

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.