Şimdi Ara

Trophy Puanlama Sistemi Hakkında Detaylı Rehber

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
4
Favori
2.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bronz Trophy: 15 puan
    Gümüş Trophy: 30 puan
    Altın Trophy: 90 puan
    Platin Trophy: 180 puan

Sırasıyla: Seviye || Seviyeye ulaşmak için gereken puan || Her trophynin seviyeye olan etkisi ||

https://i.hizliresim.com/odLrJm.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 3 Mart 2020; 16:54:47 >

• Trophy kasan adam;

a) Boş zamanı çoktur. Oyun oynamaktan başka bir uğraşı yoktur ve %98'i yaş gözetmeksizin asosyal tiplerdir.
    b) Takıntılıdır. Trophyleri kasmadan içi rahat etmez. Tıp dilinde OCD/OKB başlığı altında geçer bu sorun.

Sadece çok sevdiği oyunları platinleyen oyuncular ise bu kategorilere girmez.

Ama tüm seçenekleri tek bir cümlede toparlamak gerekirse; Trophy kasmak boş iştir, bu kadar net. Kimse kandırmasın kendini.
  • Level 12'den sonrası felç zaten.. O kadar Trophy, Plat. aldım bana mısın demedi..
  • eline saglik bilgilendirici bir topic olmuş
  • kolay alınabilen platinum trophy için önereceğiniz oyun var mı ? platinumum yok henüz nedensiz bir şekilde platin tropi istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Level 12'den sonrası felç zaten.. O kadar Trophy, Plat. aldım bana mısın demedi..

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqrpppp

kolay alınabilen platinum trophy için önereceğiniz oyun var mı ? platinumum yok henüz nedensiz bir şekilde platin tropi istiyorum

Terminator Salvation Hardda Bitir Al Ama Sır Plat Almak İçin Oyun Alma . Örneğin AC 2 Ve Uncharted Serisinin Trophyleri Kolay Ve Eğlencelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqrpppp

kolay alınabilen platinum trophy için önereceğiniz oyun var mı ? platinumum yok henüz nedensiz bir şekilde platin tropi istiyorum

Tekken 6 ,AC2,UN2
  • Yapanın ellerine, görüp taşıyanın (sen oluyorsun) gözlerine sağlık
  • quote:

Level 12'den sonrası felç zaten.. O kadar Trophy, Plat. aldım bana mısın demedi..

Aynen 12 ' de tıkandım
  • 50 sınırı kalkmış. Kim aşıyorsa artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

50 sınırı kalkmış. Kim aşıyorsa artık.

Yorumsuz..

• Bireysel trophy kasan insanlar ancak 200-250 platinumu asmistir, bu rakamin ustu takim calismasiyla olur sadece, ben de pek sicak bakmiyorum acikcasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 28 Ocak 2012; 15:20:44 >
  • quote:

quote:

Yorumsuz..

Bu insan mı yoksa bot mu hacı?

• gayet güzel bir çalışma
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

quote:

Yorumsuz..

Bu insan mı yoksa bot mu hacı?

Bilmem ki hacı?!

• trophy para yerine geçse süper olcak
  • Faydali konu
  • Onbinlerce trophysinin olduğu kişilerin CFW ile %100 bitirilmiş save dosyalarını FTP yoluyla PS3'e atıp hiç uğraşmadan platin trophy aldıklarını görünce benim için heyecanı kalmadı bu maalesef. Öncelerden bayaa uğraşıyorduk sabah akşam ne güzel günlerdi.
  • Bende eskiden heves ediyordum artık sadece beğendim ve sıkılmadığım oyunlar için uğraşıyorum.
    Trophy olayında bence saçma nokta var mesela adam GT5'ten RDR veya GTA4'ten günlerce uğraşıyor Platinum alıyor fakat diğer kişi saçma bir animasyon oyununu birkaç saatte bitirip aynı trophy puanına sahip olup Platinum alabiliyor.
    Oyunun zorluklarına göre puan artsaydı bence çok daha kalitelli bir sistem olurdu.
    Yinede uğraşanlara saygım var.
  • Ben de uğraşıyordum ama hala uğraşırım. Bence, bir oyunu bitirmek, "Bitti." demeye yetmiyor. Farklı zorluk seviyelerinde, detaylarla uğraşarak oyunu daha zevkli hale getirmemize neden oluyor trophy bence.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.