Yarbay
28 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme
Toplam: 1607 (Bu ay: 4)
30 Gün Cezalı
24 gün 11 s. 38 dk. kaldı
Gönderileri

kızı liseden beri görmüyom bi yürümeyi hak etmiyor mu sizce şimdi ?

ben kıza açılmaya yakınlaşmaya çalışcam ama o kız muhtemelen sadece sordugum sorulara cevap verecek ve muhabbeti ilerletmeye çalışmayacak bile

neden: çünkü güçsüzüm , cevap bu kadar net. dolayısıyla benden hoşlanmayacak

sonra kimse demesin her insanla şansım eşit diye. şu an bildiğin 0ım ama yine de denemek için içim içimi yiyo , bi red yesem rahatlıycam aslında

0 abi, yok , olmuyor

hiçbir kızın bu tipten hoşlanmasının imkanı yok

allaha şükür bi kusur yok ama atraktiflik diye bi olay var buda alfalıktan geliyor

ve bu olay bende 0 abi ben çok yakışıklı biri bile olsam atraktiflik yine 0 olurdu o başka bi olay çünkü

abi çok üzülüyorum

dünyadaki en kötü durumlardan biri beyler

sen ister içini dök ister için içini yesin ona yazarken

ama karşı tarafın hiçbir zaman senin mesjaını heyecanla beklemediğini bilirsin, hep "ufff bitsin artık bu muhabbet" dercesine yazdığını bilirsin. her şey ortadadır çünkü

çok üzücü bi durum

beyler biliyorsunuz üstümüzden bir ponçikyasemin vakası geçti. güzel birkaç ay oldu ve foruma kattıkları şey de elbet oldu.

şimdi forum ahalinde sormak isterim, sizce ponçikyasemin bu foruma neyi öğretti, bu 6 aylık sürede foruma neyi hatırlattı?

bazı temel sorularım var özellikle istde olan biri burdan veya pmden yardımcı olabilirse çok memnun olurum beyler

psikiyatra daha önce 1 kere gittim bana senin işin psikologla dedi ama bir yönlendirme yapmadı, yıllar önceydi bu

şimdi gerçekten psikoloğa yani konusmaya ihtiyacım oldugunu varsayarsak sizce yapmam gereken nedir ?

1- cebimden para çıkıcak mı beleşe bişey yok mu

2- nereye başvurcam psikolog dimi bunun adı yoksa başka artislik bi adı var mı

3- gerçekten faydalı olma şansı var mı beyler çünkü benim inancım 0

4- kaç seans gidiliyo buraya?? ve daha önemli soru totalde kaça patlar bu iş bana... abi herşeyin ucu paraya dayanıyor yahu

evet beyler şimdilik sorularım bunlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler

dayak yicem falan diyodu noldu o

yok işte kimse forumda hepiniz meşgulsunuz sosyal etkileşim içine girmeye çalışan tek kişi benim

?

evet beyler

aramızda üniye hazırlanan yalnız arkadaşlar var ve muhtemelen ünide düzelirim orda güzel kızlar var vs diye düşünüyor

bu yüzden aklınızdaki tüm soruları bana sorabilirsiniz beyler

evet beyler

Hakkında
Forum İmzası:
Mesajlarını dikkate almadığım üyeler: aftermath666, AlfieLowis, alpererez, ankarali0606x, Arkadiusz Milik, Arthur.Morgan, Automatic Gun Fire, b0Ni, BeyazBüyü, Bisikletçi76, denizgoren, derttücarı, EfsaneManx, esdarking, F355 Challenge, FatihTSFC, ferhatakdag4545, fransızee, Guest-1DF3AA226, Guest-225FEBD6D, Guest-7F117DFD2, Gunpower-storm, haydar., Heisenbergin asistanı, Hunyadi Matyas, iaaynaci, iyi birisiydim, Kabus00, KelKodVer, KievKarambolü, kingofbet, Kobe Bean Bryant, KrallŞaplakçı, KYRA C5, Luffy1907, Lynessa, MacGyver., Machoo_, Marangoz Almond, Maraz Alinin Sağ Kolu, MaximillianFoe, meola147of, mkmdesign, mrslimshady, napolyon07, Naughty Dog, Neverwinter81, NurullahHormanci, olishernandez, oMeR24, OnLiNe MaNaGeR, orhanyor, pakaji2, Philipp_Plein, pilotaFerrari, Playstation5, PoisonedPurple, PURECAUCASIANWHITE, QRX, rainy00, RASYONALIST, Reaper87, RichardB, royal_sm, RustinCohleTD, S.T.A.L.K.E.R., SacredDivinity, Scorpioleo, secotti2007, shad0w, Sucuk_Ağacı, Super Meat Boy, TEHET, tekir21, the__executioner__, tonimotto, Toyoda, Traxen, UCL, unraveling, xgrabyourglocks, YigitErkin20, Yılmaz1907, zLucas, Zombie_Benz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.527
İkinci El Bölümü Mesajları: 149
Konularının görüntülenme sayısı: 302.707 (Bu ay: 47.503)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11.886 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.