Yarbay
28 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme
Toplam: 7493 (Bu ay: 26)
Gönderileri

gel hocam

@hamza5806

.

üzücü ya

o duyguları ben de yaşamak istiyorum

ama şu an zengin olmaktan daha düşük ihtimalli bi olay normal insanların yaşadığı duyguları yaşayabilmem

zor bir hayat. insan 7sinde neyse 70inde de ,değişmez artık bişey

arkadaş çevresi olması sosyal olması "yeni arkadaş aramayan" durumda olmasını zaten geçiyorum...

milletin belli bi yaştan sonra bir düzeni oluyor. 25 yaşından sonra evde kalan kız zaten yok hepsi kapılmış. arkadaş ortamına falan da ihtiyaç duymuyor kız-erkek kimse. o yaşa kadar herkes ortamını kurmuş oluyor çünkü. geriye kim kalıyor sen kalıyorsun. hayatında bu zamana kadar en ufak bir şey yaşamadın ve şimdi burda arkadaş sevgili yapma peşindesin. maalesef bazı şeyler için çok geç. kimse senin için senle arkadaş olmaz çünkü onların zaten yeteri kadar arkadaşı var, yani "keşke yeni arkadaşlar edinsem" demiyor. o yüzden sen mal gibi kalmaya devam ediyorsun. bu yara bu saatten sonra kapanmaz zaten. avuçlarımın içinden akıp geçiyor hayat, izlemekten başka hiçbir şey gelmiyor elimden. yaşamadım bu hayatı, ve ilerisi için de en ufak bir umut göremiyorum.

Sorarsan arkadaşız derler

biz arkadaş değil miyiz derler

evet değiliz.

bazı insanlar bu hayata yalnız gelir ve yalnız ölür.

bu sorunu yaşayan herkese umut tacirliği yapılır durmadan güzel şeyler söylenir şunu yap geçer denir, herkes halden anlıyormuş gibi davranır tavsiyeler vs verir güzel şeyler söyler.

ama asıl gerçeği internette orda burda duyamazsınız. asıl gerçek şu ki hayat sizin için çoktan bitmiştir ve yalnızlığı iliklerinize kadar yaşamaya devam edeceksinizdir. bu işin çözümü yok.

sadece bilen bilir

üzücü

gel hocam uzun zamandır açmıyordum

yeni bişeyler varmı

çünkü bende var

@hamza5806

söğütlüçeşme son durakta indik kadıköydeyiz

burdan sonra otele nasıl gidilir bilen var mı beyler

hayatının en güzel evresindesin

devam hocam

Hakkında
Forum İmzası:
Mesajlarını dikkate almadığım üyeler: aftermath666, AlfieLowis, alpererez, ankarali0606x, Arkadiusz Milik, Arthur.Morgan, Automatic Gun Fire, b0Ni, BeyazBüyü, Bisikletçi76, denizgoren, derttücarı, EfsaneManx, esdarking, F355 Challenge, FatihTSFC, ferhatakdag4545, fransızee, Guest-1DF3AA226, Guest-225FEBD6D, Guest-7F117DFD2, Gunpower-storm, haydar., Heisenbergin asistanı, Hunyadi Matyas, iaaynaci, iyi birisiydim, Kabus00, KelKodVer, KievKarambolü, kingofbet, Kobe Bean Bryant, KrallŞaplakçı, KYRA C5, Luffy1907, Lynessa, MacGyver., Machoo_, Marangoz Almond, Maraz Alinin Sağ Kolu, MaximillianFoe, meola147of, mkmdesign, mrslimshady, napolyon07, Naughty Dog, Neverwinter81, NurullahHormanci, olishernandez, oMeR24, OnLiNe MaNaGeR, orhanyor, pakaji2, Philipp_Plein, pilotaFerrari, Playstation5, PoisonedPurple, PURECAUCASIANWHITE, QRX, rainy00, RASYONALIST, Reaper87, RichardB, royal_sm, RustinCohleTD, S.T.A.L.K.E.R., SacredDivinity, Scorpioleo, secotti2007, shad0w, Sucuk_Ağacı, Super Meat Boy, TEHET, tekir21, the__executioner__, tonimotto, Toyoda, Traxen, UCL, unraveling, xgrabyourglocks, YigitErkin20, Yılmaz1907, zLucas, Zombie_Benz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15.497
İkinci El Bölümü Mesajları: 149
Konularının görüntülenme sayısı: 302.707 (Bu ay: 1.410)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13.523 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.