Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendine hakaret ediyorsun, biz sana ne söylesek boş olur
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B32F73E -- 3 Ağustos 2021; 0:9:25 >

• Kendi derdinizi anlatma beceriniz var en azından insanların bir çoğu derdini anlatmaktan yazmaktan aciz. Siz bakın ne güzel apaçık anlaşılır şekilde yazmışsınız. Bu yönden bakın derim. Ha bu arada siz böyle deyice düşündüm bende de iyi bir yön yokmuş lan.

• Kendini olduğun gibi yazıp iq m düşük demen iq nun yuksek olduğunu gösteriyor zekiyim diyenlerden zekisin bence
  • Mümkün değil. Muhakkak vardır ama siz henüz keşfedip hayata geçirememişsinizdir. Bu denli karamsar ve de kendinize düşman olmayın.
  • Üzücü tabii ama olumlu hiçbir özelliğin yoksa bence yapılacak en iyi şey bunu kafaya takmamak. Çünkü bu fikri kendine sürekli hatırlatırsan hiçbir şeyden keyif alamazsın. Olumlu bir özelliğin gerçekten de olmayabilir ama bunu şimdilik bir kenara koy, belki bunu unutup bir şeyler deneme şansı yakalarsın ve bir şeyler keşfedersin ya da etmezsin.

• Düşünce anlamında kendini geliştir, çok oku en azından genel kültürün gelişir.

Olan bitenleri yorumlama kabiliyeti kazan vs.

Tabi bunlar karın doyurmuyor ama en azından kendini çok boş hissetmezsin.

• Eksikliklerinin farkında olmak çoğu insanda olmayan olumlu bir özellik.
    Tabii bu olumsuz özelliklerinizi de abartıyor olma ihtimaliniz var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8085C6669 -- 12 Nisan 2021; 3:15:45 >
  • Benim de mizahım iyi bir de zekama güvenirim ama sosyal yeteneklerim sıfır olduğu için iş bulamıyorum. Sıraya bile girmeye çekinen bir insanım gelecekten umudum yok.
  • ben klavyede cok hizli yazarim. dakikada 100 ustu kelime. tek yetenegim.
  • bende aynı durumdayım Hocam  

• 4 senedir üni sınavına girip 2 yıllık bölüm bile tutturamıyorum
    • Psikolojik sorunlarım var + Ailevi sorunlarım var
    • Her yatağa girdiğimde, "Keşke ölmekten korkmasam" diye sayıklıyorum
    • eğitim hayatımda hep beceriksizdim, bu diğer alanlardada geçerli  (örnek vermek gerekirse, 12 yaşındayken kaleci olmuştum bir ara ve kendimden 5 yaş küçük çocuktan gol yedim. )
    • CS 1.6, "Soccerjam" haritasında da geçerli bu, kaleciydim ve herkes atardı bana golu (Sanal alemde bile toptan korkuyorum yani  )

daha yazardımda, şuan aklıma gelmiyor  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 12 Nisan 2021; 2:11:22 >

• nolur şu güzellik algısı forumda artık bitsin. ben asla çok güzel çok yakışıklı biri olmayı istemezdim çünkü o zaman böyle güvenilmez bi devirde anca da işimi zorlaştırırdı. tabiki gidip keşke çirkin olsam demiyorum ama eli ayağı normal bi tip olmak her zaman daha iyidir bence. zaten gerçekten aşık olduğunda karşındaki kişi sana çok güzel gelicek. yaşayan bilir bunu veya bazı insanlar tanıyorum çok güzel olmamalarına rağmen kendiyle barışık olmaları onları gerçekten çekici yapıyor. güzel veya yakışıklı olanda dış güzellikten genelde kalp güzelliğine bakılmıyor öyle bi ilişki de aşk değil hoşlantıdır yarın bir gün senden daha güzeli bulunduğunda biter çünkü kriter zaten buna bağlanmış . eğer yakışıklı değilsen günün birinde biri seninle yakınlaştığında gerçekten seni sevdiği için yaptığını anlicaksın. tabiki böyle bişey için de önce iyi biri olmalıyız. biyerlerde insanı kalbiyle seven insanlar hala var umarım onlara denk gelirsin. (geliriz). forumun tipim nasıl ssli konulu ve duygudan uzak insanlarına bu dediklerim hayal dünyası gibi gelebilir onlar karşıdaki seni dış görünüşün için seviyor sanıyor çünkü onlar da aynısını karşıdakine yapıyo

• İlla vardır iyi bir yanın, çok karamsar olma.
  • İnsan beyni, neredeyse herkeste aynı güce sahiptir ama herkes farklı kullanır.

Sen yetenek ve ilgi alanlarını keşfedememişsindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limbesh -- 12 Nisan 2021; 4:14:53 >
  • eskiden yani cocukken sulalede benim icin bi bok olmaz derlerdi. hicbir isi beceremeyen ezik sunepe gozuyle bakarlardi. simdi durum nasil? acaba bu sefer hangi isi basaracak diye bakiyolar. her defasinda kendimi kanitlamaktan mutlu ve gururlu oluyorum. daha nice islere imza atmayi hedefliyorum.

suanki hedefim ne peki? yuksek ziraat muhendisi veya peyzaj mimari olmak. haliyle yesillik icerisinde sevdigim isi yuksek maasla yapmak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.