Şimdi Ara

Dikişten sonra sertlik?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 9 ay önce orta parmağımın ucu kesildi ve dikiş atıldı. Dikişleri aldıralı epey uzun süre geçmesine rağmen halen dikiş atılan yerde sertlik var. Sanki su toplamış gibi ama değil. Defalarca kez yarayı biraz deştim fakat içinde hiçbir şey yok. Fakat bir sertlik var. Ve bu da beni rahatsız ediyor ve parmağımı bir yere koyunca veya bastırınca çok acıtıyor. Azıcık bastırdığımda acı veriyor. Görüntüsü de bir değişik aynı su toplamış gibi fakat içinde su yok baya derinlerden gelen bir şişlik gibi geldi bana. Ne yapabilirim bunun için?

• Başlık sakat.

Doktorunuza görünün bu arada iltihap mı kapmış acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Başlık sakat.

Doktorunuza görünün bu arada iltihap mı kapmış acaba
    Şimdi siz diyince fark ettim hiç farkında değilim.

İltihap mı bilmiyorum ama eğer iltihapsa geç mi kalındı? Cildiye'ye gitsem düzelme imkanı var mı? Gerçekten can yakıyor sadece görünüş etkileyen bir şeyde değil. Dikişler de yaklaşık 1 hafta geç çıkmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Şimdi siz diyince fark ettim hiç farkında değilim.

İltihap mı bilmiyorum ama eğer iltihapsa geç mi kalındı? Cildiye'ye gitsem düzelme imkanı var mı? Gerçekten can yakıyor sadece görünüş etkileyen bir şeyde değil. Dikişler de yaklaşık 1 hafta geç çıkmıştı.

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum ama bir sıkıntı var görünüşe göre yoksa niye acısın ki? Hangi bölüm bakar bilmiyorum.

Bence daha fazla oynamayın - deşmeye çalışmayın.

• Ben niye can yaktığını söyliyim sürekli kurcaladığın için. Parmağının içine ediyosun
  • yuvarlaksa belki granüloma olabilir. dikiş esnasında yabancı cisim girdiyse içine vücut ona sürekli olarak inflammasyon gösteriyordur. doktora gidin durumu anlatın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lax Guy -- 12 Ağustos 2018; 0:16:43 >
  • Ban yememek için S yerine D yazdın sandım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.