Şimdi Ara

Takdir,Teşekkür belgesi vb. Ne işe yarar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
15.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okullarda bu belgeleri almak için o kadar çabaladık,çabalıyoruz.Peki bunlar hükümsüzmü? İleride bana faydası varmı?

• Tamamen çöp, faydası olmaz.
  • Hiç bir taka yaramaz .

4 sene öğretmenler odasının önünde yalaka olanlar son sene çalışıp 70 ortla kendisine tur bindirenlerin arkasından nal topluyor
  • ileride faydası yok kardeşim.saçma ama bende çok çabalıyorum almak için.şuan ortalamam 69
  • lan liselimisiniz ?
  • Ego
  • Konuma bakabilirsin
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116521095&p=1&anchorToGo=116521095#116521095

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışında bir üniversite okumaya kalkın bakalım ne istiyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anca ananı babanı sevindirirsin o belgelerle. Ben hayatım boyunca taktir almadım ve pişman da değilim. Bundan sonra zaten taktir belgesi almam mümkün değil 2 yıl önce bitti o belge mevzusu benim için.. Ha içimden bi ses alsaydım nasıl olurdu hayatım diyor muhtemelen babamın çevremin sözde gurur noktalarından biri olurdum. Sağda solda sürekli reklamım yapılırdı. Peki diyeceksin bu durumun kötü yanı nedir ? Bu durumun kötü yanı senin en ufak bi hatanda mesela karnede 5-5-5 alırken 1 alsan yerin dibine girmen. Ben hep yerin dibinde olduğum için böyle bi korkum stresim olmadı

Hatta daha çok yerin dibine girmek için çabalamış olabilirim. Ama önemli olan 40 tane taktir alıp pazarcı marketci olmak yerine bir tane bile belge almayıp pilot mühendis doktor olabilmek.

• Hava atmak için.
    Alamayanlar bu belgeyi hep kötüler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir işe yaramaz.

Lise ortalaması önemsiz demiyorum üniversiteye girerken önemli tabı ama önemli olan ortalamadır işte.
    Ek puan alırken ne belgesi aldığına değil diploma notuna bakıyorlar takdir teşekkür sadece kağıt parçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SıradanÇinkoKarbonPil -- 8 Haziran 2016; 18:47:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.