Şimdi Ara

20 YAŞINDA KAFASI KESİLEREK ÖLDÜRÜLEN ASKERİN KATİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
5
Favori
47.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
378 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekşisözlükte gördüm ve çok ciddi ve üzücü bir olay.Bu memleketin insanı bu canliğe sessiz kalamaz o yüzden forumada konuyu açtım. Açtım ki görün işte kimlerle yaşıyoruz ve susarsak sıranın bizede geleceğini bilin diye. Susmayalım diye açıyorum forum ahalisi susmayalım!!!!!

Ekşisözlük linki;
    https://eksisozluk.com/o-askerin-kafasini-ben-kestim--6110657?a=popular

Gencin ablasının twitterı;
    https://twitter.com/MehtapTekin19/status/1151210113400791040?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SenJi -- 17 Temmuz 2019; 1:36:10 >

• Forum insanların umursaması için illa ölücülük içeren bir bölüm mü gerekiyor? 20 yaşında kafası kesilerek öldürülen bir genç var ve katilleri dışarda ve mevzu dışarda olmalarını geçti artık.Mevzu katilleri bunla övünüp tehtit edip öldürdükleri gencin ailesine kadar gelip tehtit ediyor. Siz ne biçim insanlar mışsınız be. Şu olay karşısında hiçbirinizin canı yanmaz mı be?
    quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

akp lilere soz anlatamadikca hicbirsey degismeyecek onlarda birseyleri anlayacak gibi durmuyorlar bu ulke kesinlikle duzelmez imkani olan hemen ucaga binip gitsin aksini idda eden polliyanacilik oynuyo malesef
    bir akp liye, karşıt hiçbir görüşü inandıramazsın, çünkü sen anlatırken adam kafasında başka şeyler düşünür ikna olmamak için, ne olursa olsun, hedefi inanmamaktır, kendi inandığı doğrular çevresinde düşünür, bilmezki doğrular çoktur, hakikat tektir,

neyse,

meclise sunulan fetonun siyasi ayağı araştırılması komisyonu önergesi akp/mhp oylarıyla reddedilmişti,

utana sıkıla yapmak zorunda oldukları darbe araştırma komisyonu ise çalıştırılmıyor, baskılarla sonlandırıldı, (yersen)

kısaca şahtı, şahbaz oldular..

bay kamal diye milli birlik ruhu içinde düzenlenebilecek bir etkinliği, siyasete çevirirsen, orda bulunan chp/iyi partililerde terkeder, olanda akp darbe kutlamasına dönüşür,

bunlar akıllanmazlar artık, seneye seçimlerde görürüz..

finito
    Akpliler önce kafa kesme olayına inanmadılar, kanıtlar ortaya çıkınca da 250 sivil öldü normaldir dediler.Şimdi 250 sivili öldüren fetöcü ise masum askeri öldürenler ne oluyor? Kahraman mı? Ama olayların en büyük sorumlusu polistir.Polis izin verdi halk köprüye gitti.Hesap sorulacaksa oradaki polislerden sorulsun.
  • Forum insanların umursaması için illa ölücülük içeren bir bölüm mü gerekiyor? 20 yaşında kafası kesilerek öldürülen bir genç var ve katilleri dışarda ve mevzu dışarda olmalarını geçti artık.Mevzu katilleri bunla övünüp tehtit edip öldürdükleri gencin ailesine kadar gelip tehtit ediyor. Siz ne biçim insanlar mışsınız be. Şu olay karşısında hiçbirinizin canı yanmaz mı be?
  • Kafa kesmeye özendirmek den müebbet verecek namuslu onurlu bir savcı var mı ki?
    Öne çıkardım kamuoyunun gündemine gelmeli..
  • Eğer bu olay gerçekse diyecek birşey bulamıyorum. Böyle zuhur çocukları nasıl ellerini kollarını sallayıp gezebiliyor. Ve yaptığıyla övünebiliyor
  • Turkiyede ahlaki degil medeniyetin çöktüğünü soyledim inanan yok. Boyle giderse sonumuz hic iyi degil.
  • Toplanacaksın bunu gidip evinden alıp sallandıracaksın.
  • Umarım allahından veya Türk adaletinden bulmaz.
  • akp lilere soz anlatamadikca hicbirsey degismeyecek onlarda birseyleri anlayacak gibi durmuyorlar bu ulke kesinlikle duzelmez imkani olan hemen ucaga binip gitsin aksini idda eden polliyanacilik oynuyo malesef
  • Böyle zihniyetler cezalandırılmazsa vatandaş kendi cezasını kendi verir ve 15 temmuz halkın gözünde düşer hükümet resmen terör sevici gözüyle görür kendi halkı
  • Doğru mu bu?
  • Öne çıkarın konuyu bakalım ne kadar adam O Khklar kalktığı arşivler açıldığı zaman hesap görülecek.
  • Bu adama hiçbir şey olmayacak. Sosyal medyada tepki gördüğü için 1 kere tutuklanır serbest bırakılır tepki büyür tutuklanır sonra 2-3 ay geçer serbest bırakılır ve unutulur.

Bu adam bu kadar rahat olduğuna göre vardır tanıdıkları.

Tersini iddia edecek varsa bu ülkede yaşamıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

akp lilere soz anlatamadikca hicbirsey degismeyecek onlarda birseyleri anlayacak gibi durmuyorlar bu ulke kesinlikle duzelmez imkani olan hemen ucaga binip gitsin aksini idda eden polliyanacilik oynuyo malesef
    bir akp liye, karşıt hiçbir görüşü inandıramazsın, çünkü sen anlatırken adam kafasında başka şeyler düşünür ikna olmamak için, ne olursa olsun, hedefi inanmamaktır, kendi inandığı doğrular çevresinde düşünür, bilmezki doğrular çoktur, hakikat tektir,

neyse,

meclise sunulan fetonun siyasi ayağı araştırılması komisyonu önergesi akp/mhp oylarıyla reddedilmişti,

utana sıkıla yapmak zorunda oldukları darbe araştırma komisyonu ise çalıştırılmıyor, baskılarla sonlandırıldı, (yersen)

kısaca şahtı, şahbaz oldular..

bay kamal diye milli birlik ruhu içinde düzenlenebilecek bir etkinliği, siyasete çevirirsen, orda bulunan chp/iyi partililerde terkeder, olanda akp darbe kutlamasına dönüşür,

bunlar akıllanmazlar artık, seneye seçimlerde görürüz..

finito

• Akpliler önce kafa kesme olayına inanmadılar, kanıtlar ortaya çıkınca da 250 sivil öldü normaldir dediler.Şimdi 250 sivili öldüren fetöcü ise masum askeri öldürenler ne oluyor? Kahraman mı? Ama olayların en büyük sorumlusu polistir.Polis izin verdi halk köprüye gitti.Hesap sorulacaksa oradaki polislerden sorulsun.
  • Bu olayda bir gariplik var. Bu daha çok birisini zor duruma düşürmek için yapılmış bir şey gibi duruyor. O üstü çıplak olan diye tasvire girmesi felan. Kasıtlı bir hedef göstermede çıkabilir. Facebook üzerinden gelmiş bir mesaj ile bir çocuk hedef gösterilmiş. Daha doğrusunu bilmeden gidip onu sallayacaksın diyenler var.

Nolacak şimdi. Siz gidin o çocuğu bulun sallandırın. Yarın emniyet bulsun bunu başkasının yazdığını. Sizi kim sallandırsın o zaman?
  • İyi de Akp zaten bu gibileri ceza almasın diye Ohal döneminde bu tür işlenen suçların affı için yasa çıkarmadı mı?
  • Hacxtr kullanıcısına yanıt
    az gariplik var diyecegine gir de su eksi ye bak. Orda adamin kendi agzindan duyuru yaptigi yaziyi oku. O olmasa, belki bir ihtimal senin dedigin olabilirdi. Ama adam itiraf ediyor bir nevi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.