Şimdi Ara

Resident Evil 4 UHD Türkçe yama V2 + HD PROJECT V3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
9
Favori
35.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Setup yüzünden yamada eksik kalan yerler tamamlanmıştır.

Yardımlarından dolayı Mehmet Özkaynak ve Taner saydama teşekkür ederim.

Steam kullanıcıları Kütüphaneden oyunun üzerine sağ tıklayıp --> Özellikler --> 4.sekmede dil kısmından Almancayı seçmeleri yeterli.

01.11.2016
    Bölüm Sonu Canavarı ekibi. (BSC) Türkçe yamanın tanıtımını, yaptıklarından dolayı kendilerine teşekkür ederim.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Resident_Evil_4_UHD_Turkce_Yama_Cikti-85257.htm

02.09.2016 / Türkçe Ada Oynanış testi

23.08.2016 / Menü Ekranı

23.08.2016 / Satıcı Ekranı

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• selam usta eskisi bende varda ondada pek türkçe metin yok.çeviren kişi %70 demişte oyunu oynadım bikaç kelimeden başka tr göremedim :) istersen atayım
  • Umarım % 100 olarak tamamlayaTübilirsiniz....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuiks kullanıcısına yanıt
    atarsan sevinirim dostum o yamada benim hatırladım telsiz logları %100, dosyalar %70, item inceleme %100, satıcı konuşmaları %100, oyun içi etkileşim yazılar %80 civarı
    diye hatırlıyorum at dostum bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: maffay__musty

Umarım % 100 olarak tamamlayaTübilirsiniz....

Teşekkürler eski yamayla birleştirebilirsek %100 olacak
  • Arkadaşım senden % 100 olarak bekliyorum...Diğer eski yama ile birleştirerek güzel bir çeviri çıkar ortaya

• Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    upload bitince linki atarım usta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 28 Temmuz 2016; 1:53:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

atarsan sevinirim dostum o yamada benim hatırladım telsiz logları %100, dosyalar %70, item inceleme %100, satıcı konuşmaları %100, oyun içi etkileşim yazılar %80 civarı

buyur usta linkhttp://www41.zippyshare.com/v/wmKkaTO4/file.html
    sıfırdan temiz bir yama çıkarman daha güzel olur diye düşünüyorum.tabi kendi fikrim :) kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 28 Temmuz 2016; 2:00:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuiks

quote:

buyur usta linkhttp://www41.zippyshare.com/v/wmKkaTO4/file.html
    sıfırdan temiz bir yama çıkarman daha güzel olur diye düşünüyorum.tabi kendi fikrim :) kolay gelsin

Bu yama çöp bahsettiğim eski yama değil. Benim 3 4 sene evvle kullandığım yamada oyun içi (Check) yazıları bile türkçeydi. Bu berbat bir yama
    ve ayrıca handgun - el silahı olarak çevirmiş tabanca yazacağına anla yamayı siliyorum işe yaramaz dosyalarda yarım yarım çevirmiş, anlamsız cümleler var çevrilen yerlerde

kısaca bu uyduruk yama elinde olan ilk düzgün yama paylaşsın ben yavaş yavaş yine el atıyorum sanırım bulunana kadar çeviri bitecek
    ben eski yamayı şu yüzden istedim check(Kontrol) dosyalarını (metinlerini) açacak tools yok sadece satıcı, radyo log, dosya ve item isim ve açıklamaları açılıyor
    eski yapayı yapan check metinlerinede ulaşmıştı ama radyo konuşmaları oda çevirememişti açılmadığı için eğer check ve radyo görüşmelerini açabilirsek çeviririm

şimdi dosya item ve satıcı konuşmlarını çevirdim bu faica yamadan sonra :)

http://i.hizliresim.com/o7voqk.png

dediğim gibi toolsları bulursak %100 yama olur. ama orjinal Re4 için UHD video formatı farklı ve çoğu yer render değil oyun içine çevirmişler farklı kıyafet giydiği zaman videoda çıksın diye o yüzden istesekte UHD videoları türkçe olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 28 Temmuz 2016; 17:31:47 >

• evet usta dediğin gibi bundan başka yamada yoktu kaçsene önce bu vardı.başka yaması arkadaşlarda varsa paylaşırlar umarım.uğraşa bilirsen sıfırdan yapman daha sağlıklı olur.bende bikaç toools vardı bakayım.haberdar ederim kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 28 Temmuz 2016; 21:02:58 >
  • quote:

evet usta dediğin gibi bundan başka yamada yoktu kaçsene önce bu vardı.başka yaması arkadaşlarda varsa paylaşırlar umarım.uğraşa bilirsen sıfırdan yapman daha sağlıklı olur.bende bikaç toools vardı bakayım.haberdar ederim kolay gelsin

tmm saol dosyum ss.dat içerisindeki

omk_pzzl.dat - item açıklama
    ss_cap.dat - item açıklama
    ss_cmmn.dat - satıcı konuşmaları
    ss_item.dat - item açıklama
    ss_pzzl.dat - item açıklama
    ss_file.dat -Dosyalar, Telsiz logları ve eğitimler

bunlarda sıkıntı yok bize bunların haricindeki canlı telsiz görüşmeleri ve oyun içi check(kontrol) metinlerini açacak bir program lazım

Text injector ile tüm dat dosyalarını tek tek denedim bu program açmıyor.
    bilgisi olan paylaşırsa çeviriyi %100 tamamlarım artık item, dosyalar, telsiz logları, satıcı konuşmaları, ve eğitimlerde türkçe çeviriyorum yarıdan fazla oldu
    geriye tek eskik canlı telsiz konuşmalarının ve check(kontrol) metinleri kalıyor..

Arada benim video yamayı indirip deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 28 Temmuz 2016; 21:20:46 >

• selam hocam istediğin dosyalar nerenin içinde bilgi verirsen ona göre bakalım.yoksa tek tek bakmam gerekecek
  • quote:

selam hocam istediğin dosyalar nerenin içinde bilgi verirsen ona göre bakalım.yoksa tek tek bakmam gerekecek

ben Text injector ile tek tek denedim sadece yazdığım bu dosyalar açılıyor o yüzden radyo ve check dosyaları nerde bende bilmiyorum
  • quote:

quote:

selam hocam istediğin dosyalar nerenin içinde bilgi verirsen ona göre bakalım.yoksa tek tek bakmam gerekecek

ben Text injector ile tek tek denedim sadece yazdığım bu dosyalar açılıyor o yüzden radyo ve check dosyaları nerde bende bilmiyorum

anladım hocam oyunu kurup bakarım.bu arada resident evil 4 hd ultimate edition mü yoksa düz versiyonumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 29 Temmuz 2016; 0:50:45 >
  • kuiks kullanıcısına yanıt
    öesajda belirttim dostum düz versiyon UHD video sinematiklerin çoğu kıyafet değiştiğinde videoyada yansısın diye render'dan oyun içine çevirmişler ve yine alt yazı eklemedikleri için uhd malesef videolarda atyazı olmaz
  • Yama ile ilgili bir gelişme var mı?

• maffay__musty kullanıcısına yanıt
    Sinematikler%100 türkçe ve upload edildi

diğer kısımlar acilamayan yerler var uğraşıyoruz
  • TEşekkürler bilgilendirme için...Umarım en kısa zaman da sorunları çözerek %100 olarak çıkarırsınız..İyi çalışmalar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maffay__musty

TEşekkürler bilgilendirme için...Umarım en kısa zaman da sorunları çözerek %100 olarak çıkarırsınız..İyi çalışmalar dilerim

elimden geleni yapıyorum ama hala radyo dosyalarını açabilecek bir program bulamadım gerisinde sıkıntı yok zaten
  • ALLAH yardımcın olsun arkadaşım...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.