Şimdi Ara

Resident Evil 4 UHD Türkçe yama V2 + HD PROJECT V3 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
9
Favori
35.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Teknik dostumun dediği gibi Resident Evil 4 Ultimate HD Edition uyumlu olacak.bi sorun çıkmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 17 Ağustos 2016; 22:56:32 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 18 Ağustos 2016; 2:02:46 >
  • Güncelleme Telsiz görüşmelerine ulaştım çeviri %100 bitecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 12 Ağustos 2016; 4:05:05 >
  • Bende senden bu güzel haberi bekliyordum... Umarım kazasız belasız bitirirsin yamayı emeğine sağlık iyi çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maffay__musty -- 12 Ağustos 2016; 5:11:00 >
  • http://store.steampowered.com/app/254700/?l=turkish

Steamde tuzluymuş oyun 55 TL nedir ama indirim girdiğinde alıp kurarım yamanı steame uyumlu değil mi?
  • dostum yama 2005 yılında ilk çıkan versiyonuna uyumlu
    ama kuiks dostumla birşeyler keşfedip uhd için çalışmalarımız başladı

+ şuan yazıları tam okumadın galiba şimdi paylaşılan yama sadece video altyazıları kapsıyor başka hiçbir yeri türkçe yapmıyor
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    Umarım steam versiyonuna göre uyumlu hale getirirsiniz.

Telsiz görüşmelerini çevirmemişsin ama son yorumda çevirdiğini gördüm. Tamamlanınca indirmeyi oynamayı düşünüyorum kolay gelsin.
  • şuan eskisini çevirmeye devam ediyorum. çünki uhd'de birçok dosyayı bazılarını açamadık açılan bazı dosyalarıda geri paketleyemedik biraz sorunlar var şimdilik
    eski oyunla yeni oyunun dosyaları (yerleri aynı format farklı) olduğu için uhd'ye sadece port edilecek eskideki yama vakit kaybı yok yani fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 15 Ağustos 2016; 13:12:58 >
  • yama boyutlarını küçültmende yardım alabilirsiniz çoğu güzel oyun desteği olan Burak bence yardımcı olabilir. (Witcherda yapmıştı)

eğer ihtiyacınız olursa yazarım ona yada siz konuşursunuz. Grimm
  • Kusuruma bakmayın yanlışım varsa düzeltin lütfen...Şimdi oyunun eski versiyonu % 100 olarak türkçe olarak çıkacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maffay__musty

Kusuruma bakmayın yanlışım varsa düzeltin lütfen...Şimdi oyunun eski versiyonu % 100 olarak türkçe olarak çıkacak mı ?

şimdilik eski version ama uhd ile uğraşlarım devam ediyor uhd çözülünce tamamen çevirdiğim kısımları uhd'ye aktaracağım ve oradan devam edeceğim. Öyle olursa eskisi çıkmayacak
  • Ellerinize sağlık böyle serileri daha çok Türkçe olarak görmek isteriz. Teşekkürler iyi çalışmalar
  • Umarım hd versiyon için bir gelişme olur çünkü oyuna şuan sahip olanların çoğu hd versiyonu ile oynuyor oyunu.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    HD versiyonuna geçilmiştir. tüm sorunlar engeller aşılmıştır.
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    Oy oy çok sevindim kolay gelsin.
  • Elinize sağlık, beklemedeyiz.
  • okazaki kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler öyle bi zorlaştırmışlar ki sıfırdan oyun yapmak gibi bişey oldu bizim için
  • Yamanın sorunlarını halletmiş olmanıza sevindim...Acaba ne zaman çıkarmayı planlıyorsunuz yamayı...Belli bir zaman aralığı verebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maffay__musty

Yamanın sorunlarını halletmiş olmanıza sevindim...Acaba ne zaman çıkarmayı planlıyorsunuz yamayı...Belli bir zaman aralığı verebilir misiniz ?

çeviri için belli bir zaman veremem ama çok süreceğinide sanmam incik cincik çok uğraştıracak yerleri son 2 günde hallettim zaten
    Alında vakit bulup hızlandırabilirsem bayram hediyesi olarak düşünüyorum ama umuyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 18 Ağustos 2016; 19:58:03 >
  • Eyvallah arkadaşım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.