Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düzeltme: Eğer Google Arama ile gelen varsa bu firmadan hizmet alayım filan demeyin.Biz yandık siz yanmayın.

Düzeltme: Eğer Google Arama ile gelen varsa bu firmadan hizmet alayım filan demeyin.Biz yandık siz yanmayın.

Düzeltme: Eğer Google Arama ile gelen varsa bu firmadan hizmet alayım filan demeyin.Biz yandık siz yanmayın.

Arkadaşlar twitter'da gördüm sonra siteye baktım gerçekmiş. İlgilenen arkadaşlar için linkleri ekliyorum.

Turk.net Site

Kampanya videosu.

https://www.youtube.com/watch?v=V8COe3wOZA8

Not: Turknet ile ilgim yok ben superonline kullanıyorum :)

quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Bende öğrendiğim kadarı ile birkaç bilgi vereyim,

Fiyat doğru 59,99 TL ve taahhütsüz.

Hat tesis ücreti yok
    Sabit hat bedeli yok
    Damga vergisi ücreti yok
    acılıs,aktivasyon ücreti yok.
    sitesinden abone olup

Koşulları ise,

www.turk.net, evrakların cıktısını alıp TurkNet'in belirttiği adrese evrakları gönderiyorsunuz. Eğer cıktı ile ugrasmam derseniz kredi kartınız ile 29 TL vererek TurkNet'in kargo ile size gönderimini sağlatabiliyorsunuz.

Ayrıca, kredi kartınız ile otomatik ödeme talimati ile aylık faturalarınızı ödeyebiliyorusuz. Tam olarak spotify mantığı.

quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Bu mesaja eklenen görseller:

quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

Detayları ogrenebildigim kadariyla, bağlantı ücreti gibi ilk masraflar firmaya ait. Sözleşme evraklarıni adresinize firma gonderirse 29 tl, kendiniz gonderirseniz ücretlendirilmiyor. Kredi kartina otomatik odeme talimati istiyor. Hiz ise 16mb kadar 150gb akk ve her yone 1000dkk (mobil,444,uluslararasi 1. kademe dahil) 60 tl oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin07 -- 20 Mart 2020; 13:40:17 >

• Şimdi Turknet ile ilgili bazı konularda mutabık olalım.Turknet Vdsl Kampanyası Müşteri Hizmetleri ve Turknet Müşteri memnuniyeti Palavralari

1. Müşteri hizmetleri çağrı merkezi berbat durumun aciliyetini not alıyorum diyor başka bir numara yok.
    2. Telefon bağlantısı yapıldı internet yoksa ve teknik sorun var derlerse bilin ki port yok oyalaniyorsunuz.
    3. Telefon önden tahsis oluyor ki telefon veya adsl bağlantısı yapıldığı andan itibaren hizmet alınmaya başlandığı için fatura çıkıyor bunu da zaten ilk ay ücretsiz sizin çok kaybınız olmaz ama o zaman yine de siz bize ulaşın itiraz edersiniz deniliyor.
    4. İlk üyelik için hiç bir şekilde olumsuz birşey söylenmiyor. Başka firmaların Fiberi varsa bile evet baglariz baglariz , veya port var mı diyorsun Telekom şuan port yok dedi diyorum hayır efendim var hemen bağlayabiliriz falavralari forumda epeyce var. Asıl dertleri telefon bağlanır port yoksa oyalanır, eğer başka firmanın Fiberi varsa Telekom baglayamaz başvurunuz iptal edilir.
    5. Türktelekom alt yapısı olduğu için Türktelekom a herhangi bir yaptırımı olmuyor tamamen Türktelekom'un kucağına oturtmuş port talep eder keyfi olursa port baglar veya biri taşınacak veya internet i kapatacak ki port bosalsin da sana sıra gelsin. Aylarca bekleyen adamlar var.
    6. Hizmetlerine okadar guvenmiyorlar ki Tabi port vs yüzünden çok iptal alıyor olmalılar ki İlk sözleşme gönderimi kargo ücretini bize odetiyorlar müşteri beklemez giderse kargo ücreti bize ek maliyet, kesin kalacak olsa karşılarlar. Bu da demek oluyor ki 200 kişi basvuruyorsa 100 kişide iptal ediyor. Halbuki ticari şirketler kargo ücreti 2-3 Tl olur biz 8-10 Tl oduyoruz anlasmamiz yok diye. Bunu bile odemedigine gore siz dusunun ki ne kadar iptal var.Ve bu kargo ücreti hiç etik değil.
    7. Reklamlarında 100 mbit deniliyor ama aslında sözleşmeler o şekilde değil sizin hattıniz 50 mbit destekliyor diyor ona göre sözleşme imzalatiyor 51 76 100mbit şeklinde gidiyor sanırım web sitesi üzerinde var. Yani sözleşme 100mbit e kadar ne alırsanız şeklinde değil. Bu da güzel bir reklam taktiği.
    Yarın bir gün hat değerleri iyilesirse biz internet i yukseltiriz diyorlar ama bana dese ki senin bizle sozlesmen 51 mbit üzerine yapmıyorum dese ne olacak :) Hani 100mbit e kadardi reklamı ozaman 100mbit e kadar ne alırsanız o diye yap sözleşmeyi. Bunu mh ye söyledim biz sonradan attiririz sorun olmaz diyor eminim ki 75 mbit 100 mbit alsa hattın yapmaz ki zaten 100mbit alan yokmuş mh öyle dedi 76 max dedi. Yani gsm operatörleri onu çok yapıyor ornegin benim Vodafone hattım 4000 dk her yöne 4000 sms 8gb internet sadece internet bitiyor oda biliyor sms kullanımı az bol keseden veriyor gibi ama zaten kullanmiyoruz bu satış taktiği. 1000 dk vermiş çoğu telefon bile takmiyor Turknet bunu biliyor ve ya 100mbit e kadar diyor Genel alt yapı değerlerini biliyor ve zaten kimse 100mbit alamayacak 51 mbit 150gb akn paketi genel olarak gider bu da zaten ortalama çoğu sağlayıcı da +-10 15 tl oynuyor bi güzelliği taahhüt yok zaten taahhüt olsa müşteri alamaz.

Özetle Turknet bu kampanyayi düşünen adamı gerçekten tebrik ediyorum o adamı bırakmayın asla ben kayseriliyim benim bile aklıma gelmezdi.

Bunları burada yazıyorum ki belki mesajı begenirsiniz ve konu başına geçer mesaj ve kendilerine biraz çeki düzen verirler. Aynı şekilde Google üzerinden Turknet i araştıranlar buraya düşer ve neyin ne olduğunu anlar.

Turknet İnternet i bağlanmayan (veya yeni başvuru yapacaklar) herkes neden oyalandigini öğrenmek için buradan port sorunu var mı kontrol edebilir.
    http://www.vodafone.com...net/fiber-sorgulama.php
    Kesinlikle katılıyorum yıllarca Türk Telekom kullandım 8mbit akk'li internete dünyanın parasını ödüyorduk adamlar akk'yi kaldırıp verebilecekleri maksimum hızı çok daha uygun fiyata verdiler üstelik taahhüt denen silahla üç kuruş daha az ödeyelim diye bizi esir alıyorlardı ne pahasına olursa olsun Türk Telekom kullanmamak bunların tekelini kırmak için çok çok önemli ellerinde ki alt yapı kozunu kullanıp firmaları ve kullanıcıları tehdit etmek ne demek mutlaka bunun bedelini ödemeliler.
    Merhaba hiç kullanmadan 1 adet fatura ödedim. İptal SMS inden sonra fatura kesip ödemediğim için yasal işlem başlatacaklarını belirten sahtekar bir firmadır. Akşam eve geçtiğimde tüm tarihleri tek tek verip nasıl sahtekar bir firma olduklarını ve uzak durulması gerektiklerini ispat edeceğim.

Birisi okuyorsa hizmet no: 2642799539
    Türk telekomdaki taahütümü bozup tüeknete gçetim 2 haftadır kullanıyorum ve sorunsuz çok şükür. altyapım çok iyi değil ama şuan 29 mbit downlaod ve 3 mbit uploadım var. snr 8 lerde ama hiç kopmadı.

türktelekom da taahütünüz var ve geçemiyorsanız yapacağınız işlem.

Türk telekomun alt yapı sorgulamasından gidip alt yapısı olmayan bir adrese hat taşıma işlemi başlatın. 2 gün sonra sizi arayıp alt yapı olmadığını isterseniz iptal ettirebileceğinizi yada altyapı gelmesini beklemenizi söyleyecekler. (ben böyle yaptım.) Ancak unutmayın ki bunu sadece Türktelekomda saha ekibi arkadaşınız varsa yapın yoksa port yok diye aylarca beklersiniz.

2. geçme yöntemi.

Referans sistemi ile hali hazırda ttnet aboneliğinizi iptal ettirmeden geçiş yapın bu en kolayı max 7 gün içinde internetiniz kullanıma açılır.

3.yeni abonelik yöntemi.

İlk kez internet alacaksanız evinize. önce gidiyoruz türktelekomdan internet başvurusu yapıyoruz en ucuz pakete kotalı bile olur. telefon hattı ile beraber alın.
    internetiniz açılınca ertesi gün türknete geçiş için başvurun. diğer türlü sıfırdan türknet abonoliğiniz port yok diye aylarca sürebilir.

Sorusu olan varsa özelden yazabilir..
  • Edit : Mevcut müşteriler yararlanamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derniere -- 7 Mart 2016; 12:55:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiz yazmiyor hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 mbit hız (29 mbit e düşmedi hiç)
    75 gb akn
    aylık 52 lira

ttnet 4ever
  • Fazla ayrıntı belirtlemişler. İnternet hizmeti ADSL üzerinden mi, VDSL2 üzerinden mi verilecek? Hız ne olacak? Bağlantı ücreti alacaklar mı?
  • derniere kullanıcısına yanıt

Alinti secenegini secmemisim hocam yanlis anlasilma olmasin varolan abonelerin yararlanamamasina kizdim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fernandao -- 7 Mart 2016; 13:01:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernandao

ttnet'e laf ettik daha beteri geldi başımıza bir kaç ay sonra kurtulacaz bunlardan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyiymiş. taahhütüm olmasa kaçırmazdım.
  • Hiç bulaşmayın doğru düzgün verim alamıyoruz diğer sağlayıcıdan 8mbps tam verim kullanıyorduk buna geçtik iki katı hızlı diye canı isterse 13-14 oluyor yoksa 9-10-11. Çok fazla bağlantı sıkıntıları oluyor arıyoruz genel bi arıza var diyolar. taahhüt bi bitsin bi daha aman aman...

• Cakma Telekom :) hiç bulasmayin

• 2 senedir turknet kullaniyorum 16 megabit hiz 50 gb akn + yurtici her yone yurtdisi sadece ev telefonlarini aramak ucretsiz = 60 Tl veriyorum.

2 senedir de hicbi skintim olmadi. 1 sene 10 senelik binada 13 megabit hiz,yazdan beri yeni tasindigimiz binada da 16 megabit hizin tamamini aliyorum (hatta idm ile 18 e bile cikiyor arada) download yapiyorum gayette memnunum. Ne zman musteri hizmetlerini arasam muhattap buldum ve sorunum hemen cozuldu.Musteri hizmetlerinde konusulan elaman hakkinda mailinize sonra form geliyor memnun kaldiniz mi ne kadar yardimci olundu vb die musteriyi gayette onemsiyolar yani.

Ben gayette memnunum,turknete gecmeden once kullanicilarin yorumlarini okudugumda yuzde 90 i da memnundu bende de gayet memnunum 2 senedir,taahhutum bitince yenilemeyi de dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut

Fazla ayrıntı belirtlemişler. İnternet hizmeti ADSL üzerinden mi, VDSL2 üzerinden mi verilecek? Hız ne olacak? Bağlantı ücreti alacaklar mı?

Bence bağlantı ücreti alırlar , hızda 8den aşağı olmaz. Yoksa hizmeti zaten Türk Telekom dan alıyorlar maliyetleri nasıl olacak bilmiyorum. Ama 16 olur bağlantı ücreti de olmazsa piyasaya iyi giriş yaparlar
  • Ev telefonu olmadan internet kullanamıyor muyuz?
  • quote:

2 senedir turknet kullaniyorum 16 megabit hiz 50 gb akn + yurtici her yone yurtdisi sadece ev telefonlarini aramak ucretsiz = 60 Tl veriyorum.

2 senedir de hicbi skintim olmadi. 1 sene 10 senelik binada 13 megabit hiz,yazdan beri yeni tasindigimiz binada da 16 megabit hizin tamamini aliyorum (hatta idm ile 18 e bile cikiyor arada) download yapiyorum gayette memnunum. Ne zman musteri hizmetlerini arasam muhattap buldum ve sorunum hemen cozuldu.Musteri hizmetlerinde konusulan elaman hakkinda mailinize sonra form geliyor memnun kaldiniz mi ne kadar yardimci olundu vb die musteriyi gayette onemsiyolar yani.

Ben gayette memnunum,turknete gecmeden once kullanicilarin yorumlarini okudugumda yuzde 90 i da memnundu bende de gayet memnunum 2 senedir,taahhutum bitince yenilemeyi de dusunuyorum.

Bende 100gb AKK sınırsız yurt içi telefon 59 ödüyorum. 20 ay oldu benimkide bugüne kadar en küçük bir sorun yaşamadım. Gayette memnunum. Oluşan sorunlarda müşteri hizmetleri hemen çözüm üretiyor ilgi alaka çok iyi. Öyleki bu ilgi bazen bunaltıyor adamı

• ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Detayları ogrenebildigim kadariyla, bağlantı ücreti gibi ilk masraflar firmaya ait. Sözleşme evraklarıni adresinize firma gonderirse 29 tl, kendiniz gonderirseniz ücretlendirilmiyor. Kredi kartina otomatik odeme talimati istiyor. Hiz ise 16mb kadar 150gb akk ve her yone 1000dkk (mobil,444,uluslararasi 1. kademe dahil) 60 tl oluyor.

• quote:

2 senedir turknet kullaniyorum 16 megabit hiz 50 gb akn + yurtici her yone yurtdisi sadece ev telefonlarini aramak ucretsiz = 60 Tl veriyorum.

+1 bende aynı şekilde aşırı memnunum ttnet altyapı kullanıyor ama hiç bir sıkıntı çekmedim. birde ilk 3 ay 10 tl eksik 60 yerine 50 tl faturalandırdılar, daha sonra mektup ile sistemsel hata olduğundan eksik fatura olduğunu ve müşteri memnuniyeti açısından bu bedeli talep etmeyeceklerini beyan ettiler.

eski üyeyim 100 GB AKN 60 TL ödüyorum ama 150 AKN 60 TL yeni üyeler için vermesini yadırgamıyorum sorun etmiyorum. ( müşteri kazanmak için normal şeyler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA7034F2D -- 7 Mart 2016; 14:31:44 >
  • quote:

O zaman iyiymiş bunu ekleyeyim ben o zaman ilk mesaja
  • ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Ekle, on basvuru yaptım aramalarini bekliyorum. Detay alinca eklerim

• quote:

Ekle, on basvuru yaptım aramalarini bekliyorum. Detay alinca eklerim

sağolun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

30 mbit hız (29 mbit e düşmedi hiç)
    75 gb akn
    aylık 52 lira

ttnet 4ever

senin ki 24 ay , bu 1 ay
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.