Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 SENE ÖNCE araştırdım facebokta kendi sayfalarında kan ağlıyorlardı , yetkililer silmeye yetiştiremiyordu :D

O zaman nışanlımdada vardı faturaya sürekli ek bişeyler geliyordu diyo bu çok sorun değil ama kapatırken bayağı uraşmış .

Bende superonline aldım ve 3 senedir bir kere çağrı merkezi aramadım ne bayiye gittim ne uğraştım adamlar eve geldi sözleşmeyi yaptık :D

Şunuda söyliyeyim bu işler biraz şans işi ttnet kullandım 3 sene hiç şikayetim olmadı .
  • 1.5 yıldır türknet kullanıyorum 49.99 tl ödüyorum 16 mb sınırsız hiç memnun değilim çünkü 3 mb in üstünü görmedim hız olarak 1.5 yıldır almanızı tavsiye etmem
  • bunlarda vodafone gibi port transmisyon ücretlendirme sistemine geçmişler bekleyin arkadaşlar daha çok kampanyalar olacak
  • Kotayı geçtikten sonra hızın kaç Mbit'e düşeceği belirtilmemiş. Yine 3 mü acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • last_uk kullanıcısına yanıt
    artı telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhüt olmadığı için daha güzeli çıkarsa veya memnun kalinmazsa çok rahat ayrilinabilir.

• Bende öğrendiğim kadarı ile birkaç bilgi vereyim,

Fiyat doğru 59,99 TL ve taahhütsüz.

Hat tesis ücreti yok
    Sabit hat bedeli yok
    Damga vergisi ücreti yok
    acılıs,aktivasyon ücreti yok.
    sitesinden abone olup

Koşulları ise,

www.turk.net, evrakların cıktısını alıp TurkNet'in belirttiği adrese evrakları gönderiyorsunuz. Eğer cıktı ile ugrasmam derseniz kredi kartınız ile 29 TL vererek TurkNet'in kargo ile size gönderimini sağlatabiliyorsunuz.

Ayrıca, kredi kartınız ile otomatik ödeme talimati ile aylık faturalarınızı ödeyebiliyorusuz. Tam olarak spotify mantığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realite90

1.5 yıldır türknet kullanıyorum 49.99 tl ödüyorum 16 mb sınırsız hiç memnun değilim çünkü 3 mb in üstünü görmedim hız olarak 1.5 yıldır almanızı tavsiye etmem

Taahhütün mü var?

• bizde tt fiber altyapı var sadece.
    herhangi abonelik yok.
    bu kampanya geçerli olur mu

• Bir defa başvurmak için aradım telefonda ön başvuru yaptım sonra araştırdım yığınla sorun ve mağduriyet gördüm.Ön başvuruyu iptal edin diye aradığımda dilekçe göndermeniz gerekiyor diye cevap verdiler bende başvururken dilekçe almadınız iptal için mi dilekçe istiyorsunuz dedim.İptal edemeyiz telefonla diye cevap verildi.Bende BTK ya şikayette bulundum iptal ettiler.Ondan sonra gidip daha fazla verip ttnet başvurumu yaptım.Çok memnunum.Bir defa hız düşmesi oldu mail attım 1 gün içinde düzeltildi.
  • last_uk kullanıcısına yanıt
    ben zaten bu interneti 10 senedir kullanıyorum. ha 24 ay ha 1 ay. ne farkeder ki.

ayrıca sabit telefonsuz da aynı para. fiber de sabit telefon parası alınmıyor. yani ev telefonu olsun veya olmasın aynı para. ki biz sabit hattı da aktif olarak kullanıyoruz.

sonuçta tercih meselesi. turk net müşteri desteği nasıldır bilemem.
  • Ttnetin 50 gb sinirsinz interneti vardi 49 tl ina gectim telefon dahildi kafam rahat 6 mgbit hız aliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
    Bu mesaja eklenen görseller:

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• Bir konuyu bilenlere danışmak istiyorum. Geçen hafta yeni bir eve taşındım ve taşındığım bölgede fiber, uydunet ve superonline vs olmadığı için elim mahkum telekoma 2 yıl taahhüt verdim. Hız 16 mbit (-e kadar). En fazla 12 görüyorum ama daha önemlisi online cs go oynarken pingim 120 den aşağı inmiyor. Yaklaşık geçen yılın haziran ayından beri bu ping sorununu ttnet abonesi arkadaşlarımdan duyuyordum. 25mbit uydunet abonesi olarak ben de çok çektim aynı sıkıntıyı. Sebebi de telekomun yurt dışı çıkışlara koyduğu filtre. Geçen gün internette rastladığım bir yazıda vodafone adsl nin portlarının ttnetin filtresinden muaf olduğu ve ping sorununun olmadığından bahsediliyordu. Bunun doğru olma ihtimali var mıdır? Sonuçta ülkemizdeki tüm internetin ana çıkış noktası telekomdan geçiyor. Eğer böyle birşey doğruysa muhtemelen bu başlıktaki turk.net firmasında da aynı uygulama geçerli olabilir diye düşünüyorum. Mümkün müdür?

• Türk.net kadar tacizci firma yok her hafta ariyorlar. Aramayin diyorum anlayon artik aradiklarinda küfür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: onuryeşildağ

quote:

Orijinalden alıntı: realite90

1.5 yıldır türknet kullanıyorum 49.99 tl ödüyorum 16 mb sınırsız hiç memnun değilim çünkü 3 mb in üstünü görmedim hız olarak 1.5 yıldır almanızı tavsiye etmem

Taahhütün mü var?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: onurye?ilda?

quote:

Orijinalden alynty: realite90

1.5 yyldyr türknet kullanyyorum 49.99 tl ödüyorum 16 mb synyrsyz hiç memnun de?ilim çünkü 3 mb in üstünü görmedim hyz olarak 1.5 yyldyr almanyzy tavsiye etmem

Taahhütün mü var?

Var malesef haziranda bitecek kapatycam direk.

• burbarian B kullanıcısına yanıt
    ?öyle söyleyeyim, sektorde çaly?an biri olarak internete çyky? firmalaryn kendi cihazlary ile oluyo ama altyapy Türktelekom'un. Kabaca söyle söyleyeyim, senin ilçende bir cihaz var. firma o ilçedeki tüm internet kullanycylaryny o cihaz üzerinden cykaryyor. e?er cihaz kapasitesi dolarsa, hali ile hem indirme hemde upload hyzyn dalgalanyyor. Aksam saatlerinde pingin 200 lere cykyyor hyzyn dü?üyor vs. Firmalar buna,

cihaz alarak yada trafi?i rahatlatmak için farkly bir SSG ye yönlendirerek çözüyor arka planda

Telekom altyapysynda sorun varsa o hep olacak istedi?in firmaya geç. Di?er söyledi?im vaka için trafi?i yöneten bir ekip olacak. oldu?unda ?ikayet etmen çözüm olabilir. tabi olay biraz büyük oldu?u için tek bir mü?teri için firma cihaz falan almaz
  • Hem ev hem iş 2 defa 2 yıllık sözleşme yaptım. Çok memnunum. Bi kamyon sürücüsü telefon direğini devirdi. Telefon olmayınca net gitti. Aradım Turk.neti, iş sizin değil ama kim yardımcı olur dedim, biz halledelim dediler. 24 saat geçmeden direk yenilendi. Müşteri hizmetleri çok iyi. Yardımcı oluyorlar. Şikayetçi olan arkadaşlara diyeceğim o ki, demek bu işler kader kısmet

• quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

30 mbit hız (29 mbit e düşmedi hiç)
    75 gb akn
    aylık 52 lira

ttnet 4ever

Ona bakarsan;

50 mbit "gerçek" fiber - 7-8mb/sn indirme hızı
    75 gb akn "ama akn" yok (henüz görmedim)
    aylık 49-TL

superonline
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.