Şimdi Ara

M8S plus android TV box (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
66
Favori
136.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bywaks

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumdan uzak kaldım iş yoğunluğundan dolayı.dun işten gelince seyırturk üzerinden film izleyeyim dedim ama ne yaptıysam seyırturk bıturlu açılmadı.sılıp tekrar yükledim aynı sorun devam etti.daha önce başına böyle birşey gelen varmı.ve konu hakkında yardımcı olabilecek.

daha önce cok defalar yazdım ama belki görmeyen vardır diye tekrar yazıyorum

dizitab.com dan dizitab ın uygulamasını indirin ve bütün dizileri oradan izleyin, kesinlikle çok stabil ve güzel çalışıyor. ayrıca gecen gün dizitab içinden film izlemeyi denedim ve sonuçtan cok memnun kaldım ( bicaps bölümünden, diğerlerini denemedim )
    bu arada belirteyim genel itibari ile 3mbit hızla izliyorum AKK yüzünden.

bunun dışında Kodi den film dizi müzik için ise "boogie" eklentisini kullanıyorum ( UMP:universal media provider ), bu programda hali hazırdaki dizi film vs sitelerinden çekiyor veriyi ama reklam vs herşeyden kurtulmuş oluyorsunuz.

ikisi arasında genelde daha kolay olduğu için ( altyazı bul vs ) dizitab ı kullanıyorum ama boogie nin görüntü kalitesi çok daha güzel.

ses için en basitinden 3.5 mm kulaklık girişi olan bi adet bluetooth aparatınız olsa yeter, ben o şekilde kullanıyorum.

bu alette tek begenmediğim konu internet browser performansı: chrome falan denedim ama yine de hantal. bu konuda tavsiye alabilirim. herkese iyi seyirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Değerli kardeşim ,

Tavsiye ettiğin uygulamayı indirdim , kullandığım Zidoo X9 cihazına kurdum ama açıkçası hiç memnun kalmadım.Çünkü denediğim bazı yerli dizi seçeneklerinde hiç randıman vermedi.Üstelik 25 Mbit'lik Uydunet internet bağlantısına sahip olmama rağmen.

Mesela çok stabil görmediğim Seyirtürk'teki dizi platformları bile daha randımanlıydı dizi açma denemelerimde.

Ayrıca dizitab uygulamasının arayüzünü de alelade ve kullanışsız buldum.

Fakat bu değerlendirme ölçüsü kişiden kişiye değişebilir ve uygulamayı beğenenlerde çıkabilir , onlara da sana duyduğum gibi saygı duyarım.

Fakat ben denediğimde memnun kalmadım ve kaldırdım bu uygulamayı.

Selamlar...
  • bywaks B kullanıcısına yanıt
    Pazar günü seyirturk den 2 saat kadar film izledim film bittikten sonra bidaha açılmadı. Kodiyi sildim bidaha yükledim dün,seyirturk içeriği açılınca bıraktım öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Acikvasi yerli dizi denemedim hic ama bi farki yoktur diye dusunuyorum.
    Elbette gorusunuze saygi duyuyorum ama yine de bu kadar farkli dusunuyor olmamiz enterasan geldi. Dediginiz gibi beklenti meselesi ;)

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Bence de enteresan.

Yazdıklarınızdan sonra bayağı umutlanmıştım ama günümüzün popüler yerli dizilerinde denemeler yapmama rağmen yine de randıman alamadım bu uygulamadan.

Neyse , sağlık olsun , arayışlara devam...

Eyvallah...
  • Benim cihazımda bugün geldi akşama deneyeceğim.Neler kurmalıyım ilk başta neler yapmalıyım acaba.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• usb çoklayıcı ile hdd vs bağlayan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

usb çoklayıcı ile hdd vs bağlayan var mı

4 lu usb portlu Çoklayıcıda herhangi bir problem bulunmamakta..klavye,2xhd, bağlı

• oyun konsolu, akıllı kumanda vs takmak problem olmaz o zaman
  • Gamepad problem yok test ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Benim cihazımda bugün geldi akşama deneyeceğim.Neler kurmalıyım ilk başta neler yapmalıyım acaba.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hayırlı olsun değerli arkadaşim, ilk sayfada yapmamız gerekenlerle ilgili yazım var, incelersin, Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 17 Şubat 2016; 16:47:42 >

• farukde kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz kodi ile optik kablo üzerinden DTS passthrough yapıp sesi direk anfiye verip DTS ses alabiliyor muyuz...
  • farukde kullanıcısına yanıt
    Hocam seyirtürk eklentisi çalışmıyor, sizde kontrol edermisiniz sıkıntı genelmi?

• seko044 S kullanıcısına yanıt
    Seyirtürk çalismiyor,evet.

• Arkadaşlar
    Geçenlerde orijinalliğinden şüphelendiğim cihazımı kontrol etmesi için Faruk abiye yolladım. Sağolsun beni kırmadı, aldı kendi cihazı gibi ilgilendi. Güzelce test etti ve kendi cihazı ile performans karşılaştırması yaptı. Çok şükür cihaz nornal çıktı. Sonra gerekli eklemeleri ve düzenlemeleri yapıp yolladı. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet benim cihazda geldi. Sipariş verdikten 25 gün sonra elime ulaştı. Bende akşam eve gidince kuracam. Kumandası fena değil gözüktü. Gerçi ekstra klavyeli sipariş verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Arkadaşlar
    Geçenlerde orijinalliğinden şüphelendiğim cihazımı kontrol etmesi için Faruk abiye yolladım. Sağolsun beni kırmadı, aldı kendi cihazı gibi ilgilendi. Güzelce test etti ve kendi cihazı ile performans karşılaştırması yaptı. Çok şükür cihaz nornal çıktı. Sonra gerekli eklemeleri ve düzenlemeleri yapıp yolladı. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Merhaba; rica ederim değerli arkadaşım, elimizden geldiği kadar değerli arkadaşlara yardımcı olmaya devam edeceğiz inşaallah, isterimki bütün arkadaşlar bu güzel android cihazlardan en güzel şekilde faydalansın, kullansın, marka model ne olursa olsun. Güle güle kullan değerli arkadaşım, bütün arkadaşlara saygılar sevgiler sunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

Evet benim cihazda geldi. Sipariş verdikten 25 gün sonra elime ulaştı. Bende akşam eve gidince kuracam. Kumandası fena değil gözüktü. Gerçi ekstra klavyeli sipariş verdim.

Hayırlı olsun değerli arkadaşım, ilk sayfada sizlere yardımcı olacak bilgileri görebilirsiniz, yine de takıldığınız nokta olursa yazarsınız.
  • Faruk hocam emeğine sağlık, çok teşekkürler değerli paylaşımların için.
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    Merhaba, artık filmleri takılmadan izleyebiliyor musunuz? Faruk Bey'e de bizlere değerli destek ve katkıları için bir kere daha teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.