Şimdi Ara

M8S plus android TV box (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.217
Cevap
66
Favori
136.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabiki, son çare ise gönder test ederim, sonucunu bildiririm, her zaman yardımcı olurum bütün arkadaslara, ozelden yazin, goruselim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • farukde kullanıcısına yanıt
    Faruk Bey açılmadı site

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrmdh

Faruk Bey açılmadı site

Kulaklık içinse , açılıyor site. Şimdi tekrar denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 11 Şubat 2016; 23:12:19 >
  • Arkadaşlar başınıza gelebilir. Aliexspressten yaklaşık 5 dolarlık ürün aldım. Ödemeyi sanal kartla yaptım ki daha önce aynı kartla başka alışverişler de yaptım ödeme aşamasında bir hata oluştu ve ödeme yapılmadı görünüyor ama karttan çekim yapılmış görünüyor. Pazartesi olsun bakalım ne olacak.

• BİR KAÇ SORUM VAR lütfen yardımcı olurmusunuz , 8 gb hafızası çok düşük ve UYGULAMA HARİCİ KART ÜZERİNE KURULUYOR MU , AİR kumanda tavsiyeniz var mı , GPU OYUNLARda sorun çıkartır mı yada başka öneriniz var mı acaba .
  • Benim cihaz da geldi kurulumu yaptım. Gayet güzel çalışıyor sıkıntı yok. Faruk hocam iki sorum vardı. Smart klavye mause kullanıyorum türkçe karakterleri cihaz görmüyor bu sorunu nasıl hallederim, bide kodi içine fusion eklentisinin içine bir çok kanal yükledim (genesis,cloudtv vs.) bunların bazılarını silemedim nasıl silebilirim hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: seko044

Benim cihaz da geldi kurulumu yaptım. Gayet güzel çalışıyor sıkıntı yok. Faruk hocam iki sorum vardı. Smart klavye mause kullanıyorum türkçe karakterleri cihaz görmüyor bu sorunu nasıl hallederim, bide kodi içine fusion eklentisinin içine bir çok kanal yükledim (genesis,cloudtv vs.) bunların bazılarını silemedim nasıl silebilirim hocam?

Merhaba kardesim, klavye türkçe yapmayı bilmiyorum, eklenti silmek içinse, eklentinin üstüne gelip, cihazla gelen kumanda da ok tusunun sol altta bulunan uç düz çizgili tuşa tıkla, eklenti bilgisi, kaldır dediğin zaman o eklenti silinecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: l

BİR KAÇ SORUM VAR lütfen yardımcı olurmusunuz , 8 gb hafızası çok düşük ve UYGULAMA HARİCİ KART ÜZERİNE KURULUYOR MU , AİR kumanda tavsiyeniz var mı , GPU OYUNLARda sorun çıkartır mı yada başka öneriniz var mı acaba .

Hiç denemedim karta kurmayı, uygun vakitde denerim, yazarim. Klavye rii i8 kullanıyorum, oyun hiç kurmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 14 Şubat 2016; 14:45:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukde

quote:

Orijinalden alıntı: l

BİR KAÇ SORUM VAR lütfen yardımcı olurmusunuz , 8 gb hafızası çok düşük ve UYGULAMA HARİCİ KART ÜZERİNE KURULUYOR MU , AİR kumanda tavsiyeniz var mı , GPU OYUNLARda sorun çıkartır mı yada başka öneriniz var mı acaba .

Hiç denemedim karta kurmayı, uygun vakitde denerim, yazarim. Klavye rii i8 kullanıyorum, oyun hiç kurmadim.

Çok teşekkürler hocam sd karta kuruluyorsa almak istiyorum bende

• Cx-x8 Allwinner A80 octa çekirdek ap6335 wifi google android tv kutusu 4GB ram 32gb rom OTG android 4.4 destek dlna, miracast 4kx2k
    http://s.aliexpress.com/iiUrmmmm
    (from AliExpress Android)

Adamlar durmuyo...4 gb ram 32 gb bellek...

• Üstad ilk defa android tv box alıcam ancak başta şu anda sahip olduğunuz m8s plus ile mx3-g arasında kaldım. Ben araştırdığımda donanım olarak ikiside aynı görülüyor ancak mx3-g nin antutu değeri 40 binlerde olarak gördüm. Mümkünse sizin görüşlerinizi almak ve bu doğrultuda sipariş vermek istiyorum. Bu arada cihazı almak ismememdeki amacım online olarak web üzerinden film ve dizi izlemek, usb bağlayıp film arşivimi izleyebilmek. Kodi konusunda daha yeniyim ama sayenizde onu da çözmeyi umuyorum Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eolos34

Üstad ilk defa android tv box alıcam ancak başta şu anda sahip olduğunuz m8s plus ile mx3-g arasında kaldım. Ben araştırdığımda donanım olarak ikiside aynı görülüyor ancak mx3-g nin antutu değeri 40 binlerde olarak gördüm. Mümkünse sizin görüşlerinizi almak ve bu doğrultuda sipariş vermek istiyorum. Bu arada cihazı almak ismememdeki amacım online olarak web üzerinden film ve dizi izlemek, usb bağlayıp film arşivimi izleyebilmek. Kodi konusunda daha yeniyim ama sayenizde onu da çözmeyi umuyorum Şimdiden teşekkürler.

Merhaba kadeşim, öncelikle şimdiden hayırlı olsun, dediğin işlemlerin hepsini rahatlıkla yapabilirsin, takıldığın konu olursa yine de yardımcı olmaya çalışırım.

• Merhaba arkadaşlar ben daha önce böyle bir ürün kullanmadım size bir sorum olacak bu ürün de Bluetooth özelliği mevcut bu özelliği kullanarak sesi Bluetooth sound bar'a verebilir miyim acaba ? Yani kablosuz ses aktarımı mevcut mudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: chn28

Merhaba arkadaşlar ben daha önce böyle bir ürün kullanmadım size bir sorum olacak bu ürün de Bluetooth özelliği mevcut bu özelliği kullanarak sesi Bluetooth sound bar'a verebilir miyim acaba ? Yani kablosuz ses aktarımı mevcut mudur ?

Merhaba, ben cihaza bluetooth kulaklık takıp dinliyorum, umarım ses sistemide olur.

• farukde kullanıcısına yanıt
    Üstad öncelikle tekrar çok teşekkür ederim. Sizden ricam eğer mümkünse şu ürün hakkında fikrinizi alabilir miyim?http://www.aliexpress.com/store/product/1pc-i68-Android-TV-Box-RK3368-OctaCore-64Bit-2GB-8GB-Bluetooth-4-0-KODI-Cortex-A53/417284_32418436249.html Ayrıca iki ürün (M8S+) arasındaki verimlilik olarak chipset farkı nedir ve M8S+ daki 8GB hafıza dışında sd karta app taşıyabiliyor muyuz? Sabır ve anlayışınız için teşekkürler, saygılar.

ps: Hocam sayende biran evvel şu siparişi verip hem seni hem kendimi sorulardan kurtarayım artık

• chn28 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben müzik sistemine aşağıdaki linkte gördüğünüz bluetooth ses alıcıyı bağlayarak tv box'tan kablosuz ses aktarabiliyorum. Bende yok ama tv box'ınız bluetooth sound bar'a da aktarır diye tahmin ediyorum.
    http://tr.aliexpress.com/item/NFC-Bluetooth-Audio-Receiver-for-Sound-System-Bluetooth-receiver-Most-Speakers-NFC-Enabled-Bluetooth-HD-Music/32347927186.html
    Linkteki cihazı örnek olsun diye gösteriyorum, fiyat ve özellik olarak farklı seçenekleri var. Bu cihazı evdeki ses sisteminize bağladığınızda cep telefonu, laptop, tablet, tv box vs'den ses sisteminize kablosuz olarak ses aktarabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtbediz -- 16 Şubat 2016; 12:01:44 >

• Arkadaşlar cihazı alacağım ama google play sorunu düzeltildimi acaba? Güncellemeyle kurtulmuş görünüyor ama güncelleme işi biraz tedirgin ediyor beni direk güncellenmiş biçimde mi gelecek yeni alınan m8sler?
  • hozgune H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Ocak ayında gelen cihazımda sorun yoktu.
  • yabancı ligleri izlemek isteyen arkadaşlara kodiye plexus ve p2psport eklentilerini kurmalarını öneririm, eğer kotalıysanız dikkat ediniz...

https://store.donanimhaber.com/22/e8/b7/22e8b7ff588eb6b5d7f601a0ddddfdbc.png
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumdan uzak kaldım iş yoğunluğundan dolayı.dun işten gelince seyırturk üzerinden film izleyeyim dedim ama ne yaptıysam seyırturk bıturlu açılmadı.sılıp tekrar yükledim aynı sorun devam etti.daha önce başına böyle birşey gelen varmı.ve konu hakkında yardımcı olabilecek.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.