Şimdi Ara

M8S plus android TV box (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
66
Favori
136.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farukde

quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

Evet benim cihazda geldi. Sipariş verdikten 25 gün sonra elime ulaştı. Bende akşam eve gidince kuracam. Kumandası fena değil gözüktü. Gerçi ekstra klavyeli sipariş verdim.

Hayırlı olsun değerli arkadaşım, ilk sayfada sizlere yardımcı olacak bilgileri görebilirsiniz, yine de takıldığınız nokta olursa yazarsınız.

Ben sizin sayenizde bu cihazı seçtim. Gerçekten yardımlarınız çok üst seviyede. Karşılıksız bu kadar yardımcı olan bu devirde az bulunur. Youtube kanalınıza da üyeyim. Anlatımızda gerçekten çok başarılı
  • farukde kullanıcısına yanıt
    Faruk hocam isim vermiyeyim şu malum maç kanalı var kodide nasıl seyrederiz? Varsa bi eklentisi Youtube'de paylaşırsanız çok makbule geçer. Sayenizde biçok arkadaş bu cihazdan ve sizin yardımlarınızdan faydalanıyor emeğiniz çok. Teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seko044 -- 18 Şubat 2016; 16:19:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Evet benim cihazda geldi. Sipariş verdikten 25 gün sonra elime ulaştı. Bende akşam eve gidince kuracam. Kumandası fena değil gözüktü. Gerçi ekstra klavyeli sipariş verdim.

Hayırlı olsun değerli arkadaşım, ilk sayfada sizlere yardımcı olacak bilgileri görebilirsiniz, yine de takıldığınız nokta olursa yazarsınız.

Ben sizin sayenizde bu cihazı seçtim. Gerçekten yardımlarınız çok üst seviyede. Karşılıksız bu kadar yardımcı olan bu devirde az bulunur. Youtube kanalınıza da üyeyim. Anlatımızda gerçekten çok başarılı

Rica ederim değerli arkadaşım, her zaman, bildiğimiz konu olursa sonuna kadar yardımcı oluruz, hiç merak etmeyin. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 18 Şubat 2016; 16:28:56 >

• seko044 S kullanıcısına yanıt
    Hocam, bu gibi yasal olmayan konularla ilgilenmiyorum, lütfen sizlerden de ricam, sayfada illegal konulardan bahsetmek olmuyor, anlayışınız için teşekkürler.
  • Merhaba değerli arkadaşlar, seyirtürk de sadece kodi eklentisinde problem varmış, forum sayfalarında da gerekli açıklamayı yapmışlar. Bilgilerinize.

http://seyirturk.com/forum/
  • Merhaba arkadaşlar, cihazda yapmak isteyipte yapamadığınız konular vs. varsa Kodi Türkiye facebook sayfamda ve Kodi Türkiye Youtube kanalında bulabilirsiniz, bunların dışında konu varsa yazın, bizimde bildiğimiz konu ise gerekirse video da çekeriz anlatırız.
    Yakında yeni repo eklentiler ile ilgili video çekmeyi düşünüyorum, yeni eklentilerle cihazım renklendi, sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizlerinde cihazı renklenir inşaallah :) Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtbediz

Merhaba, artık filmleri takılmadan izleyebiliyor musunuz? Faruk Bey'e de bizlere değerli destek ve katkıları için bir kere daha teşekkür ediyorum.

Merhaba, teşekkür ederim. Sizinde bildiginiz gibi, seyirturk çalışmıyor. Onun disinda genesis den hq(hd değil) ve sd çözünürlükde film izleyebiliyorum. Bugün creed adlı filmi açtım yaklaşık 20 dakikasını hiç takılmadan izledim, sonra kapattım. Ancak hd kalite de sorun devam ediyor. Ilerde bağlantı hızında değişiklik yaparsam o zaman rahat izlerim sanırım. Bu arada kodi haricindeki android seyirturk uygulaması da çalışmıyor. Hangi filmi denesem hata verdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar online update tıklayınca "tv box check failed!check your ota servier argent" hatası veriyor,neden olabilir fikri olan varmı,ayarlarlamı ilgili acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

quote:

Merhaba, artık filmleri takılmadan izleyebiliyor musunuz? Faruk Bey'e de bizlere değerli destek ve katkıları için bir kere daha teşekkür ediyorum.

Merhaba, teşekkür ederim. Sizinde bildiginiz gibi, seyirturk çalışmıyor. Onun disinda genesis den hq(hd değil) ve sd çözünürlükde film izleyebiliyorum. Bugün creed adlı filmi açtım yaklaşık 20 dakikasını hiç takılmadan izledim, sonra kapattım. Ancak hd kalite de sorun devam ediyor. Ilerde bağlantı hızında değişiklik yaparsam o zaman rahat izlerim sanırım. Bu arada kodi haricindeki android seyirturk uygulaması da çalışmıyor. Hangi filmi denesem hata verdi.

seyirtürk ü kendi apk sı ilemi izliyorsunuz yoksa kodi reposu ilemi ? kendi apk si ile hiç sorunsuz ve takılmadan izliyorum,cihazım mx plus 64 bit amlogic s905.

• arkadaşlar bu cihaz 100 dolar
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=112403295
    ms8+ ı tavsiye edersiniz bunu mu? arada 50 dolarlık fark var mı sizce? görüntü kalitesi farkeder mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: civil engineer

Bu cihaz kodi ile optik kablo üzerinden DTS passthrough yapıp sesi direk anfiye verip DTS ses alabiliyor muyuz...

Ben bu şekilde kullanıyordum.Dts flimlerde ve müziklerde doğrudan geçişi seçince sesde çok net farkediyor.Bu şekilde kullanımda hiçbir sıkıntı yok.
  • Arkadaşlar, seyirturk un apk sini kurarak rahatça izleme yapılmaktadır, bugün izledim,seyirturk de zaten açılmayan film, siteleri haliyle burada açılmaz, sizler daha önce takip ettiğiniz izlediğiniz site ve portalı takip edin açılıyor, bilginize. (Problem sadece kodi seyirturk eklentisinde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 18 Şubat 2016; 23:17:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar, seyirturk un apk sini kurarak rahatça izleme yapılmaktadır, bugün izledim,seyirturk de zaten açılmayan film, siteleri haliyle burada açılmaz, sizler daha önce takip ettiğiniz izlediğiniz site ve portalı takip edin açılıyor, bilginize. (Problem sadece kodi seyirturk eklentisinde)

Abi nasıl izliyorsun, kanser olacam valla. Yarım saattir seyirturk uygulamasında bir tane çalışan film bulamadım. Mx plater, vlc hepsini denedim açmak için ama olmadı. Video bulunamadı, oynatılamıyor gibi uyarılar verdi hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: cetates

quote:

quote:

seyirtürk ü kendi apk sı ilemi izliyorsunuz yoksa kodi reposu ilemi ? kendi apk si ile hiç sorunsuz ve takılmadan izliyorum,cihazım mx plus 64 bit amlogic s905.

Kodiye falan girmeden uygulamalarım arasındaki kendi apk sından denedim. Hiç bir şey çalışmıyor. Valla en sonunda kırıp atacam aleti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cetates

quote:

quote:

Kodiye falan girmeden uygulamalarım arasındaki kendi apk sından denedim. Hiç bir şey çalışmıyor. Valla en sonunda kırıp atacam aleti.

Seyirturk izleme ne gerek yok dizitab indir keyfine bak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Arkadaşlar, seyirturk un apk sini kurarak rahatça izleme yapılmaktadır, bugün izledim,seyirturk de zaten açılmayan film, siteleri haliyle burada açılmaz, sizler daha önce takip ettiğiniz izlediğiniz site ve portalı takip edin açılıyor, bilginize. (Problem sadece kodi seyirturk eklentisinde)

Abi nasıl izliyorsun, kanser olacam valla. Yarım saattir seyirturk uygulamasında bir tane çalışan film bulamadım. Mx plater, vlc hepsini denedim açmak için ama olmadı. Video bulunamadı, oynatılamıyor gibi uyarılar verdi hep.

Dediğim gibi bir sürü internet sitesi ve portal var, ben sadece filmlerin içinde bicasp takılıyorum, maşaallah çoğu açılıyor, tavsiye ederim. Sizlerde dediğim gibi kurcalayarak çalışan sayfaları bulup sadece onlarda gezinmek lazım, benim görüşüm bu. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 19 Şubat 2016; 1:26:04 >

• Eveeeet! sonunda siparişimi verdim, bundan sonrasını bekleyip göreceğiz artık.

MXIII-G 5.1 de karar kıldım ve air mouse olarak da T2 sipariş verdim. total olarak 73.5 usd tuttu.

satıcı bana faturada 28.5 usd media player olarak deklare edeceğini yazmış. bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
  • Eolos34 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun değerli arkadaşım. Mutlu günlerde kullanman dileğiyle.
  • Eyvlh üstad, saolasın. ya dediğim gibi satıcının faturayı bu şekilde düzenlemesi sıkıntı yaratır mı acaba? bu konuda bir bilginiz var mı? tam olarak şöyle yazmış:

we will declare it invoice: media player usd 25.5 goods will ship out

bu arada satıcıya bazı sorular sordum. mesela play store dan indireceğim app leri harici micro sd karta kurabilirmiyiz diye sorduğumda bu tip cihazlarda tavsiye etmiyoruz diye bir cevap verdi.
  • ???
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.