Şimdi Ara

M8S plus android TV box (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
66
Favori
136.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fatura konusunda hiç bilgim yok, yanlış bilgi vermeyeyim. Verdiğin bilgi için de teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 19 Şubat 2016; 8:19:26 >
  • Eolos34 E kullanıcısına yanıt
    75 euro'ya kadar gümrük vergisinden muaf tutuluyor. Sorun çıkacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtbediz -- 19 Şubat 2016; 8:56:56 >
  • bu akıllı kumandalar ,kablosuz klavye vs için usb aparatlar ayrıca satılıyor mu acaba,
    mesala 2 ayrı android boxı tek kumanda ya da kablosuz klavye ile kullanmak ve usb aparatı tak çıkar yapmamak için.
  • Hocam Kodi den Windows ağı (SMB) ayarında şifre soruyor...
    Windows10 da paylaşıma açmak için kısaca bir açıklama yada anlatan bir link atabilirmisiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil engineer -- 19 Şubat 2016; 12:30:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtbediz

75 euro'ya kadar gümrük vergisinden muaf tutuluyor. Sorun çıkacağını sanmıyorum.

Evet ya onu biliyorum zaten de bu yüzden kafam karıştı bunlar ne diye fiyatı düşük göstererek fatura ediyolar diye. Sonradan gümrükte sorun çıkar mı diye düşündüm. Bu arada cevap için çok saol arkadaş
  • civil engineer kullanıcısına yanıt
    Bu konu ile ilgili video çektim, az sonra Kodi Türkiye facebook ve youtube kanalına atıyorum, iyi seyirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 19 Şubat 2016; 14:38:33 >
  • Merhaba değerli arkadaşlar, android cihazlarımızda kodi programın içerisine windows (pc) da bulunan herhangi bir dosyayı resim, video. müzik, kodi içinde göstermek istediğimizde, dosya ekle, windows agı seçtiğimizde, kullanıcı adı ve parola isteyecektir, bunu istememesi için bir defaya mahsus, pc de ağ bağlantısında ufak bir ayar gerekecektir, bunu anlatan kısa videomuz aşağıdaki linktedir. İyi seyirler...

Kodi Türkiye youtube kanalım;https://www.youtube.com/channel/UCFFhX3QY-bX6zl4kUG9oAyQ
    Kodi Türkiye Facebook sayfam;https://www.facebook.com/koditurkiye

https://www.youtube.com/watch?v=OWCz2sObSL4&feature=youtu.be

• Üstadım bide cihazla birlikte gelen kodi yi silip yenisini nasıl yükleyebileceğimizi anlatan videonuzuda heyecanla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farukde kullanıcısına yanıt
    Süpersin hocam, sağol...
    Sizin bu cihazda kod çözünürlüğü ne gözüküyor acaba, bende himedia Q3 4k var 720p gözüküyor...
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Video çekimini tamamladım, az sonra paylaşacağım, iyi seyirler...
  • Merhaba arkadaşlar, m8s plus android tv box cihazımızda kodi uygulamasını silme ve yeniden yükleme nasıl yapılır konulu videomuz aşağıdaki linktedir. İyi seyirler.

Kodi Türkiye youtube kanalım;https://www.youtube.com...CFFhX3QY-bX6zl4kUG9oAyQ
    Kodi Türkiye Facebook sayfam;https://www.facebook.com/koditurkiye

https://www.youtube.com/watch?v=pkzFMi9lw0I&feature=youtu.be

Hocam bilgisayarı ağda görüp kodi üzerinden izliyorum ancak altyazıyı indiriyor ancak filmin içine aynı isimle kaydetmiyor, sanki yazma korumalı gibi öyle bişey olabilir mi.. @farukde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • civil engineer kullanıcısına yanıt
    Ağda görme sorununu hallettin galiba, altyazı direk filme geliyor zaten, sen altyaziyi indirmek istiyorsun galiba, gerek yok derim indirmeye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet hallettim ağda görme işini..Kodiyi güncelleyince altyazı işide halloldu..
    Benim altzıyı indirmem lazım çünkü himedi larda kodi hiç akıcı göstermiyor, kodi ile afişleme ve altyazı olayını hallediyorum, kurulan bir eklentiyle kodi kendi media oynatıcısı ile oynatıyor...
    Sanırım işlemcisi kodiyle düzgün çalışmıyormuş...
    Yardımların için tekrar teşekkürler hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil engineer -- 19 Şubat 2016; 21:39:00 >
  • Eolos34 E kullanıcısına yanıt
    Benim kolinin üzerindeki etikete de 28 dolar yazmışlardı. Bir sorun çıkmadı. Fatura da göndermiyorlar bu arada. Hiç bir sorun çıkmaz merak etmeyin. Gümrükteki görevliler gelen ürünlerin değerini az çok biliyorlar. Aynı koli içerisinde birden fazla yani 5-10 tane aynı üründen getirtmediğiniz sürece de gümrükte bir sorun çıkmaz.
  • Seyirturk apk si neden google play store da değil. Google play store dışından apk yüklemek ciddi bir risk.

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Google play e apk yüklemek belli bir maddi karşılığı var, bu arkadaşlar bu işi maddi çıkar sağlamak için yapmıyorlar, bundan sebep koyamamıştırlar diye düşünüyorum. Kendi sitelerinden veriyorlar apk dosyalarını, kurmak isteyenler oradan indirip kuracaklar, tercih.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir android uygulama geliştiricisi olarak şunları söyliyeyim:

Google Play'e apk yüklemek için geliştirici başına ömür boyu bir kere 25$ vermek gerekiyor. Bir geliştirici isterse yüzlerce apk yükleyebilir. Sebep maliyet olamaz. seyirturk.com sitesinin hosting maliyetleri çok ama çok daha yüksektir 25$'dan.

Bana göre bir apk Google Play'de yer almıyorsa tek sebebi Google'ın kurallarına aykırı iş yapılıyor olmasıdır. Burada 2 ihtimal olabilir:

1) Telif haklarıyla ilgili sorun yaşadıkları için Google Play'den atılmış olabilirler veya böyle bir sorun yaşamamak için hiç Google Play'e girmemişlerdir.
    2) Yazılım zararlı kodlar içerip bilgi çalmaya çalıştığı için Google Play'den atılmış olabilirler veya böyle bir sorun yaşamamak için hiç Google Play'e girmemişlerdir.

Bence telif hakları daha ağırlık kazanıyor ama yine de ikinci ihtimali göz ardı etmek pek mantıklı değil. Bu yüzden bu apk'yı kullanmayı düşünmüyorum. Yükleyecek olanlar da bu riskleri göze alıp yükleyebilirler.

• Android tv box kullananlar bunun farkındadırlar diye düşünüyorum. Tercih tabiki.
  • Arkadaşlar yabancı kanallarda maçları izlemek için hangi uygulamayı önerirsiniz acaba birde Seyirtürk çalışıyormu şu an cihazda çalışıyorsa indirmek için link verebilirmisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.