Şimdi Ara

M8S plus android TV box (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
66
Favori
136.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: live2lift

internette baktım android 6 firmware s905x chip setli m8s+ cihazı için, bu cihaz s912 chipsetli, uymayabilir, sd karttan yüklenebilen firmwareleri cihaza kurmak kolay ancak pcye flash programı kurup yüklenmesi gerekli firmwareleri cihaza flashlamak biraz uğraştırıcı

edit:s812
    Evet hocam. Fark ettim ve kurmadım bu nedenle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

https://androidtvbox.eu/new-firmware-m8s-tv-box-amlogic-s812-20161219-release/ buradaki firmware en son çıkan sanırım, yükledim ama usb hard diske yazma problemi oldu, download olmuyor,sanırım güvenlik konusunda güncelleme yapılmış,
    cihazın usbye yazmada sıkıntısı olmayan firmware numarası nedir, ona döneyim bari
    sorunu çözdüm nihayet, usbden eski firmwarelere dönmek mümkün olmadı, pc ile eski firmwarei yüklemek sorunu çözerdi ama uğraşmak istemedim, SDFix appyi cihaza hurdum ve sorun çözüldü
    https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.sdfix

• Uzun zamandır kullandığım M8s+ tv kutum malesef kırmızı ışıktan mavi ışığa dönmüyor yani açılmıyor...
    Yaptıklarım:
    1. Cihazın arka tarafına kurdan sokmak sureti ile sıfırlama girişimi
    2. Elektrik bağlantısını kesip açmak
    3. Uzun süre fişten çekip bekleyip tekrar takmak
    4.Cihazın sağını solunu tokatlamak :)

Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mıdır acaba? Şimdiden çok teşekkür ederim
  • bu cihazın kumandasını bir türlü bulamadım ,türkiyede yok sanırım,yardımcı olabilecek var mı
  • gametofik kullanıcısına yanıt
    Orjinal e gerek yok ki. Bir sürü kumanda var satılan. Hem daha iyi. Bütçenize göre birini alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaklaşık 5 farklı kumanda aldım ama hiç uyan olmadı,uyumlu bir ürün var mı bildiğiniz,teşekkürler
  • gametofik kullanıcısına yanıt
    Aaa. Nasıl olur? Bende orijinal kumandası var. Zaten 3-4 yıldırda kullanmıyordum. Bozuldu zannedip yeni bir kutu almıştım. Geçenlerde tekrar araştırıp yeniden çalıştırmayı başardım. Ama şimdilik yeni aldığım mi box s i kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özel mesaj okuyamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hozgune H kullanıcısına yanıt

Çok gec gördüm ama çok teşekkürler. Dosya iniyor deneyeceğim bakalım. Kenarda yatıyor epeydir. Teşekkürler tekrar...

• Ustam bende de var ama kumandiyi kaybettim nasıl açıp kapatabilirim uygulama falan varmidir kumanda için telefona yukleyebilecgim

• Kumandası kaybettim telefondan uygulama yükleyerek acabilirmiyim birde hangi uygalama olur arkadaşlar

• Bu cihazdan kullanan arkadaslar asagidaki linkteki sayfadaki islemi yaparak cihaza atv rom ve pie olarak yukseltebilirsiniz cihaz gayet stabil calisiyor

https://slimboxtv.ru/glavnaya/mecool-m8s-pro/

• arkadaslar bu cihazı güncellemek istiyorum yardımcı olurmusunuz

• Bu cihaza Armbian kurulabilir mi?

• matandberenice kullanıcısına yanıt

Evet bunu bende merak ettim. Şu an 5.1 de son surumde kullanıyorum. 10 günde bir reset liyorum. Şimdi son haliyle backup alıp, sonra her sorunda o bckauptan çalıştırma dusuncem var. Asıl tv için mecool km6 aldım. Oda gelecek yolda bakalım.

• matandberenice kullanıcısına yanıt
    https://forum.armbian.com/topic/8434-the-list-of-models-that-are-running-armbian-amlogic-rockchip-allwinner-etc/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. M8S+ (S812) için uygun ve çalışan bir " TWRP " linki olan paylaşabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.