Şimdi Ara

M8S plus android TV box (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
66
Favori
136.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende kodi yüklü değil galiba. yada ben bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar rica etsem cihazlarınızı açıp resim eklermisiniz? Kendi cihazımın donanımı ile sizinkini karşılaştırmak istiyorum. Cihazı açmak çok basit. Plastik pabuçların altında birer vida var. Onları sökünce kutu açılıyor. Bunu yapıp bikaç resim eklerseniz çok sevinirim. Cihazdan kıllanmaya başladım. Çünkü hiç verim alamadım. Eğer cihaz donanımı sizinkilerden farklı çıkarsa gerekeni yapacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba degerli arkadaslar...nedense benim sorularim güme gidiyo ve cvplanmiyor:) o yuzden merhabamin ilk muhatabi Farukde beydir:)
    Mele f10 pro almistim ve malesef andoer z4 lollipop isletim sistemli cihazimla tam uyumlu değil...harika ozelkikleri olan bu kumandayi (rii mini 25a marka kumanda da ayni ozelliklere sahip) bizim cigazlara tam uyumlu yapmanin bi yolu yok mu...tv boxlarin rootlanip ses dosyalarina mudahale edilmesi gerektigini yazmis bi arkadasimiz...bu islemi yapabilecek tanidigi olan var mi...Tablet tamircileri anlar mi bu isten...tanidiginiz birileri varsa onerebilirmisiniz
    Özellikle kulakligi kumandaya takarak tvden degilde sesi kulakliktan almaa islevini kullanmayi cok istiyorum...lutfen yardim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakurtt -- 10 Şubat 2016; 11:59:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakurtt

Merhaba degerli arkadaslar...nedense benim sorularim güme gidiyo ve cvplanmiyor:) o yuzden merhabamin ilk muhatabi Farukde beydir:)
    Mele f10 pro almistim ve malesef andoer z4 lollipop isletim sistemli cihazimla tam uyumlu değil...harika ozelkikleri olan bu kumandayi (rii mini 25a marka kumanda da ayni ozelliklere sahip) bizim cigazlara tam uyumlu yapmanin bi yolu yok mu...tv boxlarin rootlanip ses dosyalarina mudahale edilmesi gerektigini yazmis bi arkadasimiz...bu islemi yapabilecek tanidigi olan var mi...Tablet tamircileri anlar mi bu isten...tanidiginiz birileri varsa onerebilirmisiniz
    Özellikle kulakligi kumandaya takarak tvden degilde sesi kulakliktan almaa islevini kullanmayi cok istiyorum...lutfen yardim:)

Merhaba değerli kardeşim, dediğin konu hakkında hic bilgim yok, ama, kumanda konusu, ben rii i8 kullanıyorum, çokta memnunum, tavsiye ederim, kulaklığı kumandayı takip dinlemek istiyorsun, araştırmak lazım o tarz kumandayı. Başka konu varsa her zaman ki destegimle yaninizdayim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Faruk bey cevap icin tesekkurler...sozunu ettigim mele f10 pro ve rii mini 25a da kulaklik girisi ve mikrofon var zaten...ancak bu ozelliklerini pc de sorunsuz bi sekilde kullanabiliyorken tv box da calismiyo...bluetooth kulakliga ihtiyac birakmayan bu ozelligi kullanabilmek cok konforlu olurdu...hatta bebekli ailelerde ihtiyac niteliginde ve ben cok kere bluetooth kulaklikla film izlemeyi severim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rakurtt

Faruk bey cevap icin tesekkurler...sozunu ettigim mele f10 pro ve rii mini 25a da kulaklik girisi ve mikrofon var zaten...ancak bu ozelliklerini pc de sorunsuz bi sekilde kullanabiliyorken tv box da calismiyo...bluetooth kulakliga ihtiyac birakmayan bu ozelligi kullanabilmek cok konforlu olurdu...hatta bebekli ailelerde ihtiyac niteliginde ve ben cok kere bluetooth kulaklikla film izlemeyi severim

Rica ederim değerli kardeşim, güzel sistem evet.

• bywaks B kullanıcısına yanıt
    Kablosuz bir mouse her işinizi görür. Başka bir şeye ihtiyacınız yok arkadaşım.
  • Bende m8s var.android surumu 4.4.2,acaba m8s plus yazilimini yukleyip cihazi 5.1 e update edebilen var mi?

• mtbediz M kullanıcısına yanıt
    Rii i8 söyledim beklıcem artık.kablosuz bluetooth mausem vardı verim alamadım.siz sadece kablosuz mause ile mi kullanıyorsunuz.

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    Sadece M8S+ olan modeli 5.1.1'e yükseltilebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Arkadaşlar rica etsem cihazlarınızı açıp resim eklermisiniz? Kendi cihazımın donanımı ile sizinkini karşılaştırmak istiyorum. Cihazı açmak çok basit. Plastik pabuçların altında birer vida var. Onları sökünce kutu açılıyor. Bunu yapıp bikaç resim eklerseniz çok sevinirim. Cihazdan kıllanmaya başladım. Çünkü hiç verim alamadım. Eğer cihaz donanımı sizinkilerden farklı çıkarsa gerekeni yapacağım.

Bence söyle yapın isterseniz faruk beye isterseniz(kendisi kabul ederse) cihazı bana gönderebilirsiniz.bendeki cihazı zamanında sizi bahsettiğiniz problemlerden dolayı test ettim, adsl 16 mbit ,mobil 10 mbit,evde kullandigimdan fiber de 24 mbit te test ettim .bağlandığim kanallar ve flimler herhangi bir problem yaşamadım ..tercih size kalmış mobilde deneyin .. veya Çevrenizde varsa test edecek yerler ordada test edin .. sizin sıkıntımız internet problemi..
    ..

Sadece kablosuz mouse kullanıyorum. Bana daha pratik geliyor. Rii i8 benzeri bir kumandam var ama ilk cihazı aldığımda çok kısa bir süre kullandım sonra vazgeçtim. Siz bluetooth kablosuz mouse ile ne problem yaşamıştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: next20

quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Arkadaşlar rica etsem cihazlarınızı açıp resim eklermisiniz? Kendi cihazımın donanımı ile sizinkini karşılaştırmak istiyorum. Cihazı açmak çok basit. Plastik pabuçların altında birer vida var. Onları sökünce kutu açılıyor. Bunu yapıp bikaç resim eklerseniz çok sevinirim. Cihazdan kıllanmaya başladım. Çünkü hiç verim alamadım. Eğer cihaz donanımı sizinkilerden farklı çıkarsa gerekeni yapacağım.

Bence söyle yapın isterseniz faruk beye isterseniz(kendisi kabul ederse) cihazı bana gönderebilirsiniz.bendeki cihazı zamanında sizi bahsettiğiniz problemlerden dolayı test ettim, adsl 16 mbit ,mobil 10 mbit,evde kullandigimdan fiber de 24 mbit te test ettim .bağlandığim kanallar ve flimler herhangi bir problem yaşamadım ..tercih size kalmış mobilde deneyin .. veya Çevrenizde varsa test edecek yerler ordada test edin .. sizin sıkıntımız internet problemi..
    ..

İnşaallah hayırlısı ile probleminizi cozersiniz,Saygılar.

• mtbediz M kullanıcısına yanıt
    Mause yi koymaya yer bulamamak oldu en büyük problem:)istediğim yere getirene kadar kendi kumandasıyla daha çabuk hallediyorum.sanırım birazda eski bi versiyon mause olmasından dolayı.normalde kendi pc imde logıtech g500 gameing mause kullanıyorum.

Nasıl rahat ediyorsanız öyle kullanın. Ben mouse ile daha seri ve rahat hallediyorum. Özellikle yakın gözlüğü kullanmak zorunda olanlar için klavyeli kablosuz kumandalar biraz sıkıntılı oluyor :) Televizyona gözlüğün üstünden, klavyeye gözlükten bakmak zorunda olmak rahatsız ediyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtbediz -- 11 Şubat 2016; 10:11:27 >
  • Değerli arkadaşlar merhaba, sizlerle yaşadığım deneyimi paylaşmak istedim, aliexpress den 5-6 ay once aldığım bluetooth kulaliklik var, günlük kullanımlar için, metrobüsde ve ise gidiş dönüşlerde dinlediğim, bugün m8s plus android TV box bluetooth özellikligini aktif ederek cihaza tanittim ve ve kulaklık cihazda çalıştı , gayet güzel müzik, kodide film izlemeyi test ettim ,gayet güzel çalışıyor, tavsiye ederim, geçen günlerde bir arkadaşımiz bununla ilgili yazı yazmıştı, nasıl kulakligi cihazda kullanırız diye, sizlerde bu şekilde kullanarak bundan faydalanabilirsiniz, kulakligimin linki aşağıdadir. Link sadece bilgi amaçlı paylaşılmıştır, modelini gorun diye, bilginize. Saygılar sunuyorum.
    http://m.aliexpress.com/item/32240504100.html?tracelog=storedetail2mobilesitedetail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 11 Şubat 2016; 13:07:59 >

• Bluetooth kulakliginizin 4.0 versiyon olması gerekiyo...3.0 versiyon bt kulakligi cihaz görmez...benim tv box eskilerde aldigim 3.0 versiyon nokia bh 111 model kulakligi görmezken samsung hs 3000 sorunsuzca baglaniyo...ama şu mele f10 kumandaya taktim ugrasiyorum hala

• Kulaklik dockunu otg kabloyla android 5.1 yuklu telefonuma taktim ve kumanda telefonumda sorunsuzca baglandi...ve gecen gun sozunu ettigim gibi telefondaki.muzigi kumandaya taktigim kulakliktan dinledim...tv boxta neden dinleyemiyorum....ses bilesenlerinden bisey mi eksik yoksa yazilim sorunu mu anlamadim gitti...

• Benim de iki gündür aklımda bu var. Eğer kabul ederse uygun bir günde Faruk beye denemesi için göndermek isterim. Eğer sorun devam ederse iade ederim.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.