Şimdi Ara

Lumberjack Shell 9Pr Erkek Outdoor Ayakkabı 199tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lumberjack 100420702 Shell 9Pr Erkek Outdoor Ayakkabı

https://www.hepsiburada.com/lumberjack-100420702-shell-9pr-erkek-outdoor-ayakkabi-p-HBV00000PPGW2?magaza=markan+burada

Lumberjack Shell 9Pr Erkek Outdoor Ayakkabı 199tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok kayıyor ıslak zeminde

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Outdoor ayakkabı olduğu için olabilir mi dağda taşta giyilsin diye yapılmış
  • geçen ay 150 ye storm aldım. kalıpları dar biraz geniş ayaklar için, parmaklar yapışıyor biraz ancak alıştım epey, açıldı belkide . tabanı rahat. sağlam. tabut gibi geliyor kalıbı başta. tam soğuklar için ideal. terletme yok haliyle. su geçirme olmadıda. zamanla iyice yumuşar genişlerse lumberjack benden tam onayı aldı. bu tip sert kauçuk ayakkabılar buzda kayar, kaygan sulu seramik yüzeyde kayar, diğerleri gibi. bunun için sprey falan vardı sanırım. kaymayan 500tl ise kalsın almayayım.
    ben fiyat/kalite olarak çok beğendim. 150 cıvarı bulursanız alıp görün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşın dediği gibi ıslak zeminde çok kayıyor ve su geçirmez yapmaya çalıştıkları için nefes de almıyor ayağı çok terletiyor ve koku yapıyor. hediye geldiği için 2 yıldır kullanıyorum tavsiye etmem arkadaşlar.
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Outdoor her türlü ıslak zeminde kaymaması gerek aslında yani yolda bile kayıyor ben fayansdan bahsetmiyorum Lumberjack bir kaç farklı modelini aldım aldıklarım.hep kayıyordu bu model tabanda çok ariri kayıyor . Dağda bunu kullansan Allah muhafaza tepe taklak aşağı düşer insan . Ama piyasadaki çok outdoor bu fiyat aralığında hep kayıyor . Cat ayakkabı aldım oda kayıyordu rahat su geçirmez ama . Aşırı kayması baya tehlike

• Bot çok kaba geliyor giymek istemiyorum. Ne yapsam bilemedim

• DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Hocam 2017 yılının Aralık ayında colombia marka outdoor ayakkabı ile bina içerisinde merdiven inerken kaydım ve düştüm, omuriligim kırıldı, (lomber 2 bt) 6 ay yattım ise gitmeden banyo yapmadan. Allah muhafaza sonra öğrendim bu ayakkabıları şehir yaşantısında giyip de sakat kalan insanlar olmuş ve kendimi şanslı hissediyorum bir şey kalmadı çok şükür. Hala giyiyorum aynı ayakkabıyı ama giymemek lazım imiş doğru söylüyorsunuz.

Paylaşmak istedim.

• Baska ne onerirsiniz greyder var bende oda oyle koku yapiyor hava almadigi icin sanirim??

• The north face de ıslak asfalt zeminde kayıyor, bilginize. Outdoor ayakkabıların geneli böyle heralde.

• hem.su gecirmicek hem hava alicak istediginiz teknojik bot 500 den assa olmamasi gerekir parayi verirken niye sorgulamiyorsunuz

ben iki senedir kullaniyorum memnunum cok hafif spor ayakabi modunda bot su gecirmiyor kayiyor dedikleri kosele ayakkabi gibide degil yani arka topuk kismi parcalandi sadece oda ben basarak cikarmamdan

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Baska ne onerirsiniz greyder var bende oda oyle koku yapiyor hava almadigi icin sanirim??
    Yds iyidir

• Bu ayakkabı ile ıslak zeminde ayakta durabilmek için özel yeteneklere sahip olmanız gerekiyor.
  • Salomon x alp modeli harika. Bundan farklı hangi ayakkabıyı giydiysem ya rahatsız etti, ya kaydı.
  • Bende bunun lacivert rengi var. Geçen yıl indirimden boynerden 130 tl almıştım. 200 çok pahalı. Ederi 150 en fazla. İslam zeminlerde çok fazla kaymıyor. Okulun merdivenleri olsun giriş olsun ıslandığı zaman bile kaymıyor. Ama dikkatli olmakta fayda var.

• Kibar ama sıcak tutacak ayakkabı lâzım acaba ne almalı? Adidas terrex ax3 goretex var o da çok pahalı. 350'den fazla vermemek lâzım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kustumize

Salomon x alp modeli harika. Bundan farklı hangi ayakkabıyı giydiysem ya rahatsız etti, ya kaydı.
    https://www.atlaskamp.com/salomon-x-alp-spry-erkek-ayakkabi-l40150400.html

Bu mu hocam? Hafifmi? Su geciriyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

hem.su gecirmicek hem hava alicak istediginiz teknojik bot 500 den assa olmamasi gerekir parayi verirken niye sorgulamiyorsunuz

ben iki senedir kullaniyorum memnunum cok hafif spor ayakabi modunda bot su gecirmiyor kayiyor dedikleri kosele ayakkabi gibide degil yani arka topuk kismi parcalandi sadece oda ben basarak cikarmamdan
    aynen kardeş 2 tane var 2 yıldır en ufak deforme olmadı çok hesaplı almıştım çekle vs 10 numara parasına göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

hem.su gecirmicek hem hava alicak istediginiz teknojik bot 500 den assa olmamasi gerekir parayi verirken niye sorgulamiyorsunuz

Model nedir tam hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Model nedir tam hocam?

Alıntıları Göster
    audi a3 model ne ya biz suan hangi konudayiz hangi model uzerine tartisiyorsak o

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.