Onbaşı
07 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar. 5000kira bedelli işyerimi ilk defa kiraya vereceğim. Kurumsal bir firma. İşyer kira sözleşmesi yaparken sonradan başımın ağrımaması adına nelere dikkat etmeliyim? Bu konuda bilgi birikimi ve tecrübesi olan arkadaşlardan destek bekliyorum. Nelere dikkat etmeliyim, neyi hangi kuralı başta koyarsam sonradan sorun yaşamam. Bu sözleşmenin ana hatlarıyla bi taslağı internette var mıdır? Kendimize göre düzenleyebileceğimiz.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. Kasam Dark Sentinel modeli. Aşağıda resimleri ekleyeceğim.

-- Oyuncu Ruhunu Canlandıran Özel LED Fanlar
Dark Sentinel sahip olduğu 2x 12cm ön ve 1x 12cm arka 33x kırmızı LED fanları ile hem soğutma ve hem de aydınlatma performansında en üst seviyeyi sunmaktadır. 3x 12cm 33x kırmızı LED fanlar ile sisteminiz tam güç durumundayken serin ve her daim aydınlık olacak. Güç, bilgisayar tutkusu ve oyuncu ruhu hepsi bir arada Dark Sentinel' de, uyanışa hazır olun!--

Şeklinde bi açıklama var kasa fanları için. Şimdi demem o ki. Bu fanlar normal sıradan fanlar kanımca. Adamlar kalkıpta çok pro fanlar koyacağına inanmıyorum. Buralara RGB ve özellikle sessiz çalışan fan alıp koymak istiyorum. Makul fiyatlarda, çok uçuk olmayacak önereceğiniz marka model fan var mıdır?

Şimdiden cevap yazanlara teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba, iOs9'a güncelledikten sonra iCloud'a yedekleme yapmak istediğimde yükleme ibresi sona kadar geliyor ve orada bekliyor saatlerce. Hatta gece yatarken şarjda takılı olarak yedekle diyorum sabaha kadar yedekleme yani yükleme ibresi sonda bekliyor, kalan süre hesaplanıyor yazıyor ve o son bi tık bitmiyor. Böyle bir durumla karsılasanınız var mıdır?
Arkadaşlarım öncelikle selamlar, evvela böyle bir konu varsada kusura bakmayın hepsini bi yerde bulabileceğim cevaplara rastlayamadım açıkçası. Bu yüzden şimdiden sizden konu kirliliği yaratıyorsam özür dilerim.

Sormak istediklerim şunlar;

JB yapınca rehber, programlar, resimler, videolar vs gidiyor mu?
JB'den sıkılınca tekrar eski haline programları kaybetmeden dönebiliyor muyuz?
JB zamanla kasma ve takıma sorunları çıkartıyor mu?
JB'li olunca yine appstoredan uygulama indirilebiliyor mu?

Telefon : iPhone 6

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar böyle bi sorun yaşayanınız var mı bilmiyorum ama şöyle bi sorunum var. Forumda aradım bulamadım, konusu varsada şimdiden affola.

Instagramım mevcut fotografları görmüyor neden anlamadım gitti. Normak bi şekilde tüm fotolarımı görüyordu ama artık ne olduysa anlamadım görmüyor. Sonradan kaydettiğim ya da çektiğim resimleri (5-10 tane) görüyoru ama geri kalan (500+tane) fotografı görmüyor. Neden olabilir bilgisi olan var mıdır? Kaldırıp yeniden kurdum yeni değişen bişey yok. Resimlere erişim iznini kaldırıp yeniden açtım yine değişmedi..
Arkadaşlar cihaz iphone 4, JB'li. Şöyle bir sorunum var. BatteryDoctor Pro'yu kurduktan sonra cihaz restart oluyor ve safe mod'da açılıyor. Dolayısı ile tüm tweaklar yok oluyor. Bunu nasıl çözebilirim? Ya da nerede yanlış yapıyorum ?
Arkadaşlar biliyorum böyle konular ve forumlar yeterince ama yeterince mevcut ve sürekli konuşulmuş. Bi kısmı çok önceleri bir kısmıda yeni konuşulmuş.
Ben kendi gidişatımı ve olayımı anlatayım size. PS3 cafe açmak mantıklımı? Getirisi nedir? Kar edermiyim? Şeklinde sorular sormayacağım. PS3 Cafe açmak istiyorum.

-Bunun için en uygun fiyatlı PS3'ü "İSTANBUL"dan nereden bulabilirim? Şahsıma faturalı, garantili verebilecek güvenilir, bugun var yarın yok olmayacak, merdivenaltı tabir edilen işletmelerden olmayacak. Alınacak PS3'ler CFW yükleneceği için herhangi bir sorunda gerektiğinde (ücreti mukabilinde dahi de olsa) teknik servis ve danışmanlık verebilecek, CFW olayını garantili yapıp cihazları teslim edebilecek bir firma bileniniz var mı ?

-Çok değil ama yinede minimum 10 cihaz alınacaktır.

-Cafe sektöründe en yaygın kullanılan model hangisidir?

Şimdilik sorularım bu kadar. İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Silinebilir.
Hakkında
Forum İmzası:
Alışveriş yaptığım referanslarım.
-öztin
-ReDComrade
-newerenough
-hucjo
-HopliteMan
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptığım referanslarım.
-öztin
-ReDComrade
-newerenough
-hucjo
-HopliteMan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 148
İkinci El Bölümü Mesajları: 51
Konularının görüntülenme sayısı: 6.894 (Bu ay: 313)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.